Gdybyście mięli odpowiedzieć na pytanie: jakie prezenty wręczamy najczęściej w odpowiedziach na pewno znalazłaby się odpowiedź: bukiety kwiatów. Podążając za trendami i chcąc wywołać zaskoczenie i uśmiech na twarzy obwarowanej osoby stworzyliśmy kilka unikatowych prezentów.

Zazwyczaj to bukiety kwiatów wiodą prym wśród prezentów urodzinowych, imieninowych czy w dniu rocznicy. My mamy dla Was coś całkiem nowego!
Bukiety balonowe – na każdą okazję.

Czym są bukiety balonowe?

W naszych kompozycjach rolę główną odgrywają balony. Róże kształty i kolory dopasowujemy do okazji jaką poda nam wręczający. Skrupulatnie przygotowane kompozycje oprócz balona posiadają ozdobne bibułki, wstążki – wszystko po to aby całość była spójna i efektowna.

Dla kogo bukiet balonowy?

Tak na prawdę dla każdego kto kocha piękne prezenty. Bukiety tworzymy z miłością, dlatego też wręczać i Ty powinieneś je z miłością. Bukiet dla dziewczyny, narzeczonej – True Love będzie swego rodzaju romantycznym prezentem, który ona zapamięta na długi czas. Dla Mamy, przyjaciółki czy znajomej doskonale sprawdzi się pełen blasku bukiet Lśniące Serce, który dzięki swojej jasnej kolorystyce wyraża piękne mocje i uczucia – wdzięczność i radość. Dla naszych najmłodszych dziewczynek również mamy balonowy bukiet Różowa Chmurka. To kompozycja kilku balonów w różowej kolorystyce, która z pewnością przypadnie do gusty każdej dziewczynce.

Na jaką okazję bukiet balonowy?

Nasza poczta balonowa na terenie całej Polski dla każdego dostarczy podarunek. Jeżeli szukasz prezentu na urodziny dla narzeczonej czy upominku na rocznicę dla żony postaw na bukiet True Love. Jeżeli natomiast szykują się huczne urodziny przyjaciółki, zbliża się dzień Mamy czy jej urodziny postaw na nasze Lśniące Serce. Pierwsze urodzinki czy dzień dziecka również ma w tej kategorii prezentowej swoje miejsce – spójrz na uroczy bukiet różową chmurkę i podaruj trochę radości małej księżniczce.

To od Ciebie zależy na jaki prezent postawisz. My proponujmy Ci oprócz prezentu wspaniałe emocje bo razem dzięki balonowym podarunkom #TworzymyRadość.

×

Koszyk