Prezenty dla Matki Chrzestnej

Chrzest to podniosła chwila dla młodych rodziców i nowe fascynujące wrażenia dla malutkiego noworodka. Nowy członek rodziny, przystępując do Chrztu, wnosi nową duchową energię wydarzenia oraz jednoczy rodzinę przy wspólnym stole. Wybór matki i ojca chrzestnego nie jest z pozoru tak proste jak się wydaje. Wymaga to wiele zaangażowania ze strony wybranych osób, nie tylko podczas uroczystości, ale przede wszystkim odpowiedzialność za życie malucha przez kolejne lata życia. Matka i Ojciec Chrzestny sprawują dodatkową opiekę, poza rodzicami, i są odpowiedzialni za wychowanie dziecka w wierze, w dobroci do świata, ludzi i wszystkich istot żywych. Chrzestni, podczas uroczystości Chrztu mają przed sobą wiele wyzwań. Nałożenie białej szaty leży po stronie Matki Chrzestnej, natomiast przyjęcie światła Chrystusa, czyli zapalenie gromnicy – stoi po stronie Ojca Chrzestnego. W jaki sposób zaprosić zatem przyszłą Matkę Chrzestną do opieki nad swoim nowo narodzonym maleństwem, wiedząc, jak odpowiedzialna jest to rola? Pomoże w tym poczta balonowa.

Zapytanie przyszłej Matki Chrzestnej może nabrać wyjątkowej oprawy i nie skończyć się jedynie na szybko rzuconym zapytaniu lub prośbie o zostanie ważną istotą w życiu swojego dziecka. Ta oprawa pokaże przyszłej Matce Chrzestnej, że jej wybór jest przemyślany i ważny. Będzie początkiem wspólnej, ważnej drogi w życiu dziecka i rodziny. Będzie oznajmiać jak istotna jest duchowość i opieka nad dzieckiem, które przystępuje do Chrztu Świętego.

Forsomeone ma na tą okazję coś specjalnego. Balon wypełniony konfetti, z ukrytą wewnątrz niego wiadomością, przesłany do przyszłej Matki Chrzestnej, to bardzo oryginalny wybór. Po otwarciu imiennego pudełka, ukazuje się balon, który kryje w sobie liścik, przypominający ten, z filmu “List w Butelce”. Aby dostać się do liściku, należy agrafką, która jest w zestawie, przebić balon. Liścik, wraz konfetti, rozsypie się i ukaże oficjalne zapytanie “Czy zostaniesz Matką Chrzestną?”. Tak niezwykle zadanego pytania nie spodziewa się chyba nikt. Czy można zatem odpowiedzieć na nie przecząco i się nie zgodzić? Odpowiedź jest oczywista.

Kiedy jednak Matka Chrzestna będzie potrzebować dłuższą chwilę do namysłu, a ponadto dzidzia i jej mama chcą obdarować ją prezentem balonowym na dłużej, posiadamy wspaniałe zestawy balonowe, do których można dołączyć także upominek. Spersonalizowane zapytanie w formie nadruku na balonie, z dołączonymi do przesyłki zdjęciami niemowlaka, czekoladkami Rafaello, Toffifee lub Merci oraz wybrany Bon do Rossmana, na Allegro czy Notino.pl to dobry sposób na zawsze korzystną i potwierdzającą zapytanie odpowiedź.

Balony można dobrać pod kolorystykę przypisaną płci chrzczonego dziecka – błękitny balon kiedy Chrzest będzie odbywać się dla chłopca, lub różowego złota – kiedy Chrzczona będzie dziewczynka. Balon w pudełku do przebicia, jest przezroczysty i zawiera złote konfetti, więc wybór kolorystyki nie będzie już tak istotny.

Zatem, do której przyszłej Matki Chrzestnej wybrany balon poleci jako pierwszy?

×

Koszyk