Postaw na nowoczesną niespodziankę na urodziny Taty czy Dzień Ojca. Balony z helem i imieniem Taty wyślemy w wybranym przez Ciebie dniu prosto dla Taty. Dołącz bilecik z życzeniami i czekaj na jego reakcję.

Dzień Ojca, urodziny Taty, imieniny, a może gratulacje z okazji sukcesów w pracy? Jakie prezenty dla Taty wybrać, aby sprawić mu radość, a jednocześnie zaskoczyć pomysłowością i rozmachem? Tylko balony wypełnione helem ukryte w kartonie, są w stanie to zrobić. Wybuchowa zawartość. Szokujący, imponujący wygląd. Imienne, personalizowane życzenia na powierzchni balonów, na kartonie lub na bileciku dodanym do przesyłki. Typowo męski charakter. A do tego – efekt zaskoczenia. To wszystko, kryją w sobie najlepsze cechy balonów zamówionych przez pocztę balonową. Taki prezent dla Taty to marzenie, szczególnie, kiedy rodzic jest wymagający i ciężko znaleźć dla niego odpowiedni upominek.

Na jaką okazję sprawdzą się balony na prezent dla Taty? Dlaczego balony to odpowiedni wybór? Jaki model będzie idealny, aby wzruszyć i rozweselić swojego Tatę przy każdej możliwej okazji?

Pomysł na prezent dla Taty

Balony dla Taty to pomysł na prezent, który ma wiele znaczeń i możliwości kompozycyjnych. Poza możliwością wybrania modelu – wersji pojedynczej, podwójnej lub balonowego Trio, można samodzielnie wybrać wzór, kolor i nadać imienną personalizację na powierzchni. Prezent dla Taty, będzie dzięki temu bardziej osobisty, a wybrany rodzaj umożliwi trafienie w gust rodzica. Poczta balonowa oferuje modele w kształcie gwiazdek, serc i kul w mieniących się lub transparentnych barwach. Proponowane w ofercie barwy, mają typowo męski charakter. Czerń, granat, błękit, złoto, srebro, ciemny fiolet, brąz czy czerwień – to najchętniej wybierane modele wręczane do rąk Ojców. Nie bez powodu są tak popularne, ponieważ w każdym męskim otoczeniu, paczka po otwarciu prezentuje się imponująco. Wstawiona w męski świat, podkreśla swoją barwą silny męski styl, a tym samym, jest chętnie prezentowana przez Ojców większemu gronu. Takim prezentem, każdy Tato z przyjemnością chce się pochwalić. Kiedy prezent jest niespodzianką od swojego pierworodnego, tym bardziej jest to powód do dumy. Pomysłowe dziecko jest wizytówką każdego Ojca, więc wybrane balony, są w stanie zastąpić nawet największy bukiet kwiatów.

Prezenty dla Taty na urodziny, imieniny i inne okazje

Okazja do wręczenia prezentu dla Taty to przede wszystkim Dzień Ojca, imieniny i urodziny rodzica, oraz Święta Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. Prezent dla Taty w formie balonów wypełnionych helem, sprawdzi się również podczas poinformowania przyszłego rodzica o roli Taty, która przed nim stoi. Transparentny balon “przebij mnie”, ze złotym konfetti i wiadomością w środku ukrywającą informacje – “Zostaniesz Tatą”, będzie równie dobrą okazją do świętowania. Balony dla Taty są także chętnie wybierane z okazji sukcesów w pracy, gratulacji z okazji zakupu nowego samochodu lub domu, czy bez okazji, np. w podziękowaniu za lata wychowania, za obecność przy odebraniu dyplomu na uczelni, dołożeniu się finansowo do rozwoju i edukacji dziecka, czy w formie przeprosin za małą sprzeczkę rodzinną. Każdy dzień może być powodem do stworzenia okazji pozwalającej wręczyć paczkę niespodziankę z balonami w środku.

Kiedy już powód i okazja się znajdzie, pora wybrać odpowiedni nadruk, który będzie sprzyjał uzyskaniu większego efektu “wow” w oczach odbiorcy, czyli Taty. Można wybrać balon z gotowym nadrukiem np. “Najlepszy Tato (imię)”, “Tato, co jak co, ale dzieci Ci się udały”, “Kiedy Bóg przydzielał Tatę, mi wybrał najlepszego!”, “(Imię) To Twój pierwszy Dzień Ojca”, “Najlepszy Tata”, “taki Tata to złoto”, “Tato, ślemy Ci dużo miłości”, “Kochany Tata (imię)”, “Best Dad Ever”, “Tatuś od (data)”, “Tata (Imię) Dowódca Naszej rodziny”, “Wszystkiego najlepszego Tato”, “Daddy, Daddy Cool”, “Super Tata (imię)”, “Tato, Kochamy Cię”, lub “Twój Pierwszy Dzień Taty”. Można także wybrać wersję gładką i nadać napis samodzielnie, co jeszcze bardziej będzie spójne z konkretną relacją pomiędzy potomkiem a Ojcem.

Prezenty dla Taty na Dzień Ojca

Dzień Ojca wypadający 23 czerwca można podkreślić dodatkami dołączonymi do balonowej przesyłki. Do wybranego wzoru i koloru balonów dobrze prezentować się będzie kartka okolicznościowa z napisem “Tato, jesteś najlepszy! Dziękuję, że jesteś!”. Wewnątrz kartki można rozpisać własne życzenia, które w pełni odzwierciedlają uczucia skierowane do Taty. Z dodatków, warto wybrać do przesyłki również zdjęcie lub kilka zdjęć ukazujących wspólne chwile przeżyte z Tatą, a także słodkości na umilenie dnia. Do paczki balonowej można dołączyć Rafaello, Ferrero Rocher, Merci, Toffifee oraz szampan Piccolo. Dzięki nim, Tato nie tylko dostanie balonowy prezent i życzenia, ale także mini catering słodkości prosto do domu. Chcąc dołączyć do paczki coś jeszcze, do balona można przyczepić bilecik z zaproszeniem na rodzinną kolację lub na bileciku umieścić ciekawą sentencję, która pozostanie Tacie na pamiątkę, kiedy balon utraci już hel i swój pierwotny kształt.

×

Koszyk