Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product

Prezenty na narodziny dziecka

Zaskakujące niespodzianki wydobywają uśmiech na twarzy każdego. Kiedy oczekuje się narodzin dziecka, tym bardziej jest to podniosła chwila i powód do radości. Chcąc zaskoczyć przyszłą mamę i malucha, warto zrobić im niespodziankę i ich przywitać prezentem w postaci pudła z balonami. Balony foliowe to niezawodny sposób na zapewnienie radosnego i długo oczekiwanego momentu, jakim jest przyjście na świat oczekiwanego dziecka. Sprawdzą się zarówno do ozdobienia sali poporodowej, jak i na ozdobienie domu oraz pokoiku dziecka kiedy przybędzie z rodzicami do swojej bezpiecznej przystani.

  Koniec produktów do wyświetlenia w tej kategorii

  Nie ma więcej stron do załadowania

  Balony z postaciami z bajek

  Od pierwszych dni życia, dziecku warto pokazywać piękny, kolorowy, bajkowy świat. Pomogą do tego aranżacje z balonów w kształcie Smerfetki, na której czapce będzie widnieć imię nowo narodzonej dziewczynki, lub Smerfa, który wesoło kroczy przez świat, a na jego czapce widnieje imię narodzonego chłopca. Z bajkowych motywów, pokój dziecka można udekorować balonami z motywem bajki Psi Patrol, Kraina Lodu, Little Pony lub Minionków. Pokój wypełniony dziesiątkami Smerfów czy Minionków na pewno zrobi piorunujące wrażenie. Warto także zaprezentować swoim dzieciom balony w kształcie Wesołej Zebry, Jednorożca, czy Kosmonauty lub dostosować balonową aranżację do przyszłych pasji, np. dla fana piłki nożnej lub miłośniczki kotów. Interesująco prezentują się w dziecięcych przestrzeniach również motywy niebiańskie, np. chmurki marzeń i gwiazdki w złotym, srebrnym, niebieskim lub różowym kolorze. Gwiezdne motywy to także dobry wybór przy przywitaniu w domu młodej mamy. Każda kobieta po trudach narodzin, będzie mogła poczuć się dzięki nim jak Gwiazda Ekranu lub Świetlista Gwiazda. Powitalny balonowy zestaw, który w dniu powrotu do domu przyniesie kurier, rozpromieni uśmiech młodej mamy i dziecka. Można wybrać zestawy złożone ze wzorów gwiazdek lub motywów połączonych – gwiazd i serc. Ich trafne nazwy mówią same za siebie – Witaj w domu, Witaj w domu księżniczko, Złote trio, Inspiracja czy Zjawiskowe Serca. Nazwy ułatwiają ostateczny wybór i możliwość dobrania wzorów do aranżacji mieszkania czy miejsca, w którym balony zostaną otwarte. Balony okrągłe, balony serca, gwiazdki, sześciany – każdy dobierze motyw dostosowany do otoczenia i upodobań obdarowywanej osoby.

  Zestawy prezentowe

  Poczta balonowa forsomeone ma także w swojej ofercie coś specjalnego, co poza zaskakująca balonową niespodzianką pozostanie z młodą mamą i nowym niemowlęcym domownikiem na długie lata. Należą do nich zestawy prezentowe. Pudła wypełnione balonami w kolorze różu, błękitu lub bieli, zawierają jeszcze miękki dodatek – maskotkę w kształcie niebieskiej lub różowej gwiazdki, a w białym zestawie – biało – czarnej rybki. Maskotka pełni funkcję poduszeczki, ale obdarowanie nią nowo narodzonych dzieci i mamy, będzie pamiątką rozpoczęcia nowego etapu życia. Balony przesłane pocztą balonową mogą trafić do dowolnego miejsca, a wyskakując prosto z wielkiego pudełka – nie są możliwe do przewidzenia. To trafiony i bardzo oryginalny pomysł na przywitanie nowego człowieka rodziny na świecie. Balony będą towarzyszyć w życiu malucha przez pierwsze, najważniejsze dni życia i pokażą mu, jak kolorowy i piękny jest świat, którego stał się członkiem.

  Zamknij Menu
  ×

  Koszyk