Czym jest Baby Shower?
Pewnie każdy z Was słyszał tą nazwę ale czy na pewno wszyscy wiemy co to za okazja? Kto jest zapraszany na taką imprezę oraz jakie towarzysza zwyczaje tej uroczystości?
Już wyjaśniamy. Baby Shower to nic innego jak przyjęcie na cześć przyszłej mamy i jej dziecka. W praktyce oznacza to iż zazwyczaj najbliższa przyjaciółka przyszłej mamy zaprasza na to przyjęcie inne mamy i koleżanki by podczas tego dnia wspólnie podzielić się złotymi radami matczynymi. Tej okazji towarzyszą również piękne wystrojone wnętrza i oczywiście prezenty!
Jaki prezent na Baby Shower?
Pomysłów jest mnóstwo od praktycznych po pamiątkowe. Nasz świat balonowych niespodzianek na tą okazję ma wyjątkowe propozycje na prezent dla przyszłej mamy i pociechy. Jeżeli wybieracie się na baby shower w którym to główną rolę będzie oprócz mamy odrywać córeczka, zapewne kolorystka będzie z akcentami różu, bieli i srebra.
Doskonale sprawdzi się tutaj jeden z naszych puszystych boxów. Puszysty box Nela czyli poduszeczka/maskota w akompaniamencie różowych i białych balonów to połączenie praktycznego i pamiątkowego prezentu. Efektownie przygotowany podarunek z pewnością zrobi wrażenie na przyszłej Mamie i przybyłych gościach na przyjęciu ale i zawarta w podarunku poduszeczka posłuży przez długi czas maluszkowi. Dla chłopca zaś polecamy w tej samej stylistyce Puszysty box Maciuś w odcieniach błękitu.

Nasza kolejna propozycja to pudło niespodzianka! Balony wyskakujące z pudełka to nie tylko zaskoczenie ale i bardzo oryginalna forma podarunku. Kształt i kolor balonów możecie wybrać dowolnie – dla dziewczynki doskonała będzie Pani świetlista, Blask Różu czy Paryska Sceneria, a dla chłopca nieodzownie sprawdzą się balony Świetliki czy Morska Podróż.

Dodatkowo aby przekazać kilka słów przyszłej Mamie i jej maluszkowi do przesyłki dołączymy bilecik z tekstem Waszych słów. Możecie zamieścić na nim Waszą krótką radę, cytat czy życzenia.

Nasza poczta balonowa powstała by dawać radość i abyśmy mogli celebrować ważne dla nas chwile w wyjątkowy sposób.

×

Koszyk