Prezenty dla Przyszłej Matki Chrzestnej

Chrzest to podniosła chwila dla młodych rodziców i nowe fascynujące wrażenia dla malutkiego noworodka. Nowy członek rodziny, przystępując do Chrztu, wnosi nową duchową energię wydarzenia oraz jednoczy rodzinę przy wspólnym stole. Wybór matki i ojca chrzestnego nie jest z pozoru tak proste jak się wydaje. Wymaga to wiele zaangażowania ze strony wybranych osób, nie tylko podczas uroczystości, ale przede wszystkim odpowiedzialność za życie malucha przez kolejne lata życia. Matka i Ojciec Chrzestny sprawują dodatkową opiekę, poza rodzicami, i są odpowiedzialni za wychowanie dziecka w wierze, w dobroci do świata, ludzi i wszystkich istot żywych. Chrzestni, podczas uroczystości Chrztu mają przed sobą wiele wyzwań. Nałożenie białej szaty leży po stronie Matki Chrzestnej, natomiast przyjęcie światła Chrystusa, czyli zapalenie gromnicy – stoi po stronie Ojca Chrzestnego. W jaki sposób zaprosić zatem przyszłą Matkę Chrzestną do opieki nad swoim nowo narodzonym maleństwem, wiedząc, jak odpowiedzialna jest to rola? Pomoże w tym Balonowa przesyłka.

  Zapytanie przyszłej Matki Chrzestnej może nabrać wyjątkowej oprawy i nie skończyć się jedynie na szybko rzuconym zapytaniu lub prośbie o zostanie ważną istotą w życiu swojego dziecka. Ta oprawa pokaże przyszłej Matce Chrzestnej, że jej wybór jest przemyślany i ważny. Będzie początkiem wspólnej, ważnej drogi w życiu dziecka i rodziny. Będzie oznajmiać jak istotna jest duchowość i opieka nad dzieckiem, które przystępuje do Chrztu Świętego.

  Forsomeone ma na tą okazję coś specjalnego. Balon wypełniony konfetti, z ukrytą wewnątrz niego wiadomością, przesłany do przyszłej Matki Chrzestnej, to bardzo oryginalny wybór. Po otwarciu imiennego pudełka, ukazuje się balon, który kryje w sobie liścik, przypominający ten, z filmu “List w Butelce”. Aby dostać się do liściku, należy agrafką, która jest w zestawie, przebić balon. Liścik, wraz konfetti, rozsypie się i ukaże oficjalne zapytanie “Czy zostaniesz Matką Chrzestną?”. Tak niezwykle zadanego pytania nie spodziewa się chyba nikt. Czy można zatem odpowiedzieć na nie przecząco i się nie zgodzić? Odpowiedź jest oczywista.

  Kiedy jednak Matka Chrzestna będzie potrzebować dłuższą chwilę do namysłu, a ponadto dzidzia i jej mama chcą obdarować ją prezentem balonowym na dłużej, posiadamy wspaniałe zestawy balonowe, do których można dołączyć także upominek. Spersonalizowane zapytanie w formie nadruku na balonie, z dołączonymi do przesyłki zdjęciami niemowlaka, czekoladkami Rafaello, Toffifee lub Merci oraz wybrany Bon do Rossmana, na Allegro czy Notino.pl to dobry sposób na zawsze korzystną i potwierdzającą zapytanie odpowiedź.

  Balony można dobrać pod kolorystykę przypisaną płci chrzczonego dziecka – błękitny balon kiedy Chrzest będzie odbywać się dla chłopca, lub różowego złota – kiedy Chrzczona będzie dziewczynka. Balon w pudełku do przebicia, jest przezroczysty i zawiera złote konfetti, więc wybór kolorystyki nie będzie już tak istotny.

  Zatem, do której przyszłej Matki Chrzestnej wybrany balon poleci jako pierwszy?

  Prośba o bycie Matką Chrzestną – jak zaskoczyć oryginalnym upominkiem?

  Chrzest to niezwykle podniosła chwila zarówno dla rodziców jak i całej rodziny. Zanim jednak dojdzie do uroczystości, bardzo ważne jest wybranie Rodziców Chrzestnych, którzy mają za zadanie wspierać w wychowaniu dziecka w wierze, umacniać w nim wartości oraz brać czynny udział w jego życiu. To niezwykle ważna i odpowiedzialna rola. Dlatego też wybór Rodziców Chrzestnych jest bardzo istotny i powinien być przemyślany. Zastanawiasz się, jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Matką Chrzestną? Świetnym pomysłem na prośbę o bycie Matką Chrzestną będzie Balonowa przesyłka. To niezwykle oryginalny i uroczy upominek, który z pewnością będzie miłym zaskoczeniem.

  Prośby o bycie Chrzestną – efektowne balony z helem

  Prośby o bycie Chrzestną mogą występować w wielu pięknych formach. W naszym sklepie internetowym forsomeone.pl przygotowaliśmy na tę okazję coś wyjątkowego. Efektowne balony z helem z zapytaniem o bycie Matką Chrzestną z pewnością okażą się miłą niespodzianką. Balon napełniony helem wyskoczy z pudełka tuż po otwarciu, a wraz z nim pojawi się prośba o pełnienie tej zaszczytnej roli, jaką jest pozostanie Rodzicem chrzestnym. To niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób, który z pewnością wywoła uśmiech i stworzy wiele wspomnień. Do upominku w postaci balona możemy dołączyć dedykowany liścik, ale także kwiaty, słodycze czy kartę podarunkową. Forsomeone doskonale wie, jak zaskoczyć i stworzyć wyjątkowy i niezwykle efektowny upominek, który zachwyci tuż po otwarciu. Prośby o pozostanie Rodzicem chrzestnym z tak wyjątkową oprawą z pewnością nikt się nie spodziewa!

  Prośba o bycie Matką Chrzestną – wybierz najlepszy prezent balonowy

  W naszym sklepie internetowym forsomeone.pl znajdziesz szeroki wybór balonów, w różnych kształtach i kolorach. Możesz je wybrać pod kolorystykę przypisaną do płci chrzczonego dziecka, ale możliwości jest zdecydowanie więcej. W kształcie serca, okrągłe, a może zestaw trzech balonów z kokardą i wstążką? Każdy wybór będzie trafiony! Wykonamy dla Ciebie również spersonalizowane pytanie w formie nadruku na balonie. Może się na nim pojawić także zdjęcie maluszka. Świetnym pomysłem na prośbę o bycie Matką Chrzestną będzie balon wypełniony konfetti z wiadomością w środku. Za pomocą dołączonej agrafki należy przebić balon i przeczytać liścik, który znajduje się w środku. W nim ukaże się pytanie “Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną?”. Taki upominek z pewnością stworzy wyjątkową i wzruszającą chwilę, która pozostanie w pamięci na długo. Jesteśmy przekonani, że przy tak uroczej oprawie odpowiedź będzie twierdząca!