Prezenty na Wieczór Panieński

Spraw przyszłej Pannie Młodej niepowtarzalną niespodziankę i zaproś ją w wyjątkowy sposób na jej Wieczór Panieński lub zapakuj prezent do balonowego pudła i ją zaskocz. Balony z imieniem obdarowanej to specjalność naszego kuriera balonowego. Dołącz swoje słowa na bilecik i czekaj na reakcję.

  • Balony z helem na prezent – Czas na SzampanaBalony z helem na prezent – Czas na Szampana

  Wieczór Panieński, to najlepszy czas na wybawienie się przed rozpoczęciem nowej drogi życia i nowych wyzwań. Wszystkiego, co stoi na drodze przyszłej Panny Młodej, która tuż tuż zostanie żoną. Wieczór Panieński najczęściej organizowany jest przez świadkową, a Panna Młoda przychodzi na imprezę jako gość. Wszystko jest dla niej niepewne oraz nieprzewidywalne. Niekiedy, atrakcje na wieczorze organizują wszystkie zaproszone Panie i Panny. W związku z tym, każda osoba przygotowuje inną atrakcję, dla zapewnienia na imprezie najlepszych wrażeń. Prezenty na wieczór panieński, są spójną częścią całego przedsięwzięcia. Czasami prezentami są drobiazgi w postaci gadżetów, które mają odmienić i podkreślić specyfikę wieczoru. Czasami natomiast, Panie składają się na bardziej spektakularną formę prezentu, a wówczas do realizacji nieszablonowego pomysłu, z pomocą biegnie Prezentowa przesyłka.

  Kiedy wręczyć prezent dla przyszłej Panny Młodej?

  Możliwości na wręczenie prezentu przyszłej mężatce jest sporo. Można zaskoczyć ją prezentem w formie zaproszenia na imprezę wieczoru panieńskiego. Można wręczyć niespodziankę w trakcie realizacji przyjęcia. A można także zorganizować dostarczenie prezentu niespodzianki przez osoby trzecie, np. kelnera w restauracji lub klubie, czy osoby, która ma się pojawić z zaskoczenia – jako gość dodatkowy – i wnieść ogromny karton z prezentem, wypełniony wewnątrz balonami.

  Prezent jako zaproszenie na wieczór panieński

  Balony, jako zaproszenie na wieczór panieński, to świetne rozpoczęcie atmosfery wieczoru panieńskiego. Przyszła Panna Młoda, odbierając od kuriera przesyłkę o wymiarach 50x50x50cm, z której po otwarciu wyskakują balony, przygotuje Pannę w jakim stylu i w jakim miejscu zostanie zorganizowane przyjęcie. Balony mogą być w kształcie serc, w kolorze białym lub rose gold, a także jako zestaw balonowego TRIO – z serc w tęczowym, imprezowym kolorze.

  Balony w formie zaproszenia, mogą mieć też wydźwięk bardziej transparentny. Wzory przezroczystych kul z personalizowanym napisem np. ”Świętowanie czas rozpocząć, 100 lat” lub “Szykuj się na wieczór panieński!”, uzupełnione imieniem zaręczonej Panny, to pomysłowa forma zaproszenia. Balony zastąpią tradycyjną kartkę z zaproszeniem lub naturalne kwiaty, które mają ograniczony czas swojej trwałości. Dostarczone do przyszłej Panny Młodej, zastąpią inny prezent i przekażą ciekawą wiadomość oznajmującą przedślubną zabawę z koleżankami. Uwiecznione na zdjęciach w trakcie przygotowań do wieczoru panieńskiego, i pokazywane na profilach social media, pozostaną w domu przyszłej Panny Młodej aż do ślubu. Latające po domu balony, to oznaka radości i pozytywnej energii, która towarzyszy Paniom na wspólnym spotkaniu wieczoru panieńskiego. Z balonami nie da się takiej atmosfery pominąć.

  Prezent niespodzianka na wieczór panieński – co wybrać?

  Zdecydowanie zaskakującą i ciekawą formą prezentu, dającą gwarancję zaskoczenia i rozweselenia przyszłej Panny Młodej, będzie prezent niespodzianka na wieczór panieński, w postaci zestawów balonowych. Kilka sztuk balonów, które wydobędą swoje kształty z kartonu w miejscu realizacji przyjęcia, będą zdumiewać nie tylko samą obdarowaną, ale i osoby będące obok lub w tym samym lokalu. Warto sięgnąć wówczas po wzory złożone z kilku sztuk balonów, od tęczowych potrójnych gwiazdek i serc, po wyszukane kształty. Balon w kształcie kieliszka szampana w otoczeniu dwóch złotych gwiazdek z napisem “Czas na szampana”, bardziej bajkowa forma kieliszka z różowym trunkiem ukryta wśród różowych gwiazdek, czy zestaw okrągłego balonu z napisem “Let’s Party!” i dedykowanym przekazem na sąsiadującej złotej gwiazdce – “świętowanie czas rozpocząć”, przyciągną uwagę otoczenia swoimi pomysłowymi kształtami i kolorami. A kiedy na wieczór panieński chce się wprowadzić nieco więcej radości, do tego celu posłuży wybór balonowej przesyłki z ukrytym wewnątrz foliowym balonem w kształcie kolorowego muffinka z napisem – “odlotowa babeczka”.

  Balon z helem sprawdzi się w każdej sytuacji, i na prezent dla osób o najbardziej wyszukanych gustach. Można dopasować balony pod styl wieczoru panieńskiego, stroje lub sukienki wszystkich zaproszonych Pań, ale również pod ulubiony motyw lub kolor przyszłej Panny Młodej. Balony posłużą jako zaproszenie na imprezę, uświetnią otoczenie wieczoru Panieńskiego, i będą mogły być przeniesione lub powtórzone w momencie doboru dekoracji sali weselnej.