Prezenty na Święta

Prezenty na Boże Narodzenie to najlepsza chwila dla dzieci, które z niecierpliwością czekają na pierwszą gwiazdkę i przyjście Świętego Mikołaja. To także wyczekiwany czas dla dorosłych, którzy w przeciągu roku nie mają wiele okazji, aby otrzymać prezenty niespodzianki, tak jak jest to w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku postaw na nowoczesną niespodziankę i oprawę Twoich pozdrowień.

FILTRY

Święta Bożego Narodzenia to czas celebrowania przyjścia na świat dzieciątka Jezus, z którym wiąże się wartość Wigilijnej Nocy. To okazja do wspólnego świętowania tego niezwykłego, magicznego czasu w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół oraz znajomych. To okazja do wspomnień osób, których już nie ma wokół nas, a z którymi spędzało się minione Święta Bożego Narodzenia. To możliwość wzajemnego obdarowywania prezentami na znak pamiątki ze wspólnie spędzonego czasu i kolejnego, przeżytego roku życia przy Wigilijnym i Bożonarodzeniowym stole. To chwila na wypoczynek, spontaniczną radość i zachwyt wszystkim co otacza magię Świąt i Bożonarodzeniowych cudów. To mnóstwo okazji, aby spędzić ten czas inaczej niż wszystkie pozostałe dni w roku.

Każdy lubi dostawać prezenty, chociaż nie każdy się do tego przyznaje. Im bardziej zaskakujący prezent, tym większe oczekiwanie i uśmiech na twarzy po otwarciu pudełka z prezentem. Prezent, który jest z góry wiadomy, nie potrafi zaskoczyć i nadać uczucia radości, tak jak ukryte w pudełku niespodzianki. Paczka z balonami w swojej ofercie ma ogrom Świątecznych niespodzianek na prezent bożonarodzeniowy, aby na twarzy ludzi pojawił się uśmiech, ekscytacja przy otwieraniu przesyłki oraz błysk w oku jakiego nie da się pominąć. Ozdobne duże pudło w formacie 50x50cm będzie zwracać na siebie uwagę pod choinką i wyróżniać się spośród innych. To co kryje wewnątrz wprowadza w jeszcze większe zaskoczenie. Balony w zestawie, z głównym motywem renifera i śnieżnobiałą gwiazdką z napisem “Wesołych Świąt”, balon z wizerunkiem Świętego Mikołaja i pytaniem “Byłeś grzeczny w tym roku”, uroczy złoty balonowy Ciastek, który życzy “Ciasteczkowych Świąt”,
Świąteczne gwiazdki w kolorze czerwieni i zieleni z dołączonym certyfikatem grzeczności od Świętego Mikołaja dla dzieci, które były grzeczne przez cały miniony rok – to tylko kilka z propozycji jakie mogą wyskoczyć z pudełka ustawionego pod choinką. Jako prezent na Boże Narodzenie sprawdzą się także zestawy balonowe złożone z połyskujących gwiazdek w kolorze czerwieni, zieleni i złota idealnie nawiązujące do świątecznej choinki i stroju Świętego Mikołaja. A kiedy dom udekorowany jest w bieli, prezent pod choinką może być dopasowany do wystroju wnętrza. Najlepszym wyborem będzie wówczas zestaw ze śnieżnobiałymi gwiazdkami z dedykacją.

W ofercie prezentów świątecznych jest także coś specjalnego dla wielkiej miłości, która w okresie Wigilijnym jest daleko. Najlepszym wyborem i podarunkiem ukazującym uczucia, będzie balon w kształcie czerwonego serca z napisem “All I Want For Christmas Is You”. Taka wersja pomoże również przełamać bariery i wyznać długo skrywaną miłość w czasie świąt. A kiedy przesyłką chce się zaskoczyć dalszą rodzinę lub znajomych i zastąpić klasyczną kartkę świąteczną ekstra niespodzianką – dobrym wyborem będą przezroczyste balony z życzeniami świątecznymi, które kryją w sobie delikatne jak śnieg piórka. Ich kształt, kolor i format sprawdzą się w każdym pomieszczeniu bez obaw o niedopasowanie prezentu do odbiorcy czy wystroju wnętrza domu w jakim balony będą się prezentować.