Prezenty dla Mamy

Prezent dla Mamy musi być zaskakujący i olśniewający jednocześnie! Przygotowaliśmy wiele ciekawych balonowych propozycji właśnie dla Twojej Mamy. Balony możemy personalizować, dołączyć bilecik, czekoladki i wysłać prosto do Mamy.

  • Zawieszka do auta ze zdjęciem dla Mamy

  Prezent dla mamy powinien być unikatowy, odznaczać się pomysłowością, a także być w pełni spersonalizowany. Dzięki temu, każda Mama będzie miała poczucie, że jest to podarunek specjalnie dla niej. Mamę można obdarowywać prezentami w związku ze szczególną okazją np. Dzień Matki, urodziny, imieniny, jako prezent świąteczny na Boże Narodzenie lub Wielkanoc. Można także, zrobić dla Mamy prezent niespodziankę i wysłać paczkę bez okazji. Takiej przesyłki na pewno nie będzie w stanie przewidzieć, a efekt zaskoczenia jest gwarantowany. Prezent dla Mamy może mieć również konkretny powód, np. być formą podziękowania za chwile wsparcia, pomoc w trudnym czasie lub obecność podczas ważnej uroczystości. Prezenty niespodzianki sprzyjają przeprosinom i zaproszeniom. Kiedy ich forma jest w stanie zaskoczyć oraz wyróżnia się spośród innych, do tej pory otrzymanych prezentów, tym bardziej można oczekiwać pozytywnej odpowiedzi na wysłaną przesyłkę. Balony wypełnione helem zawierają wszystko, co niezbędne, aby poprawić nastrój każdej Mamy. Olśniewający wygląd, niezwykłe życzenia dla Mamy i dodatki, które można umieścić pomiędzy balonami, stworzą kompleksowy zestaw na każdą okazję.

  Prezenty dla mamy na każdą okazję

  Okazji do wręczania prezentów jest mnóstwo. Każdy uwielbia dostawać prezenty. Kiedy potrafią zaskakiwać i są nieprzewidywalne, tym przyjemniej się je otwiera. Powodów do wręczania Mamie prezentów jest tyle, co dni w roku. Urodziny mamy, imieniny, jubileusze, rocznice, gratulacje związane z sukcesami zawodowymi lub wejściem na wyższy szczebel hobby, którego podjęła się Mama – to tylko część powodów do zrobienia prezentu dla Mamy.

  Każda Mama zasługuje na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Rodzicielka często potrzebuje także zastrzyku motywacji do dalszego działania i sprostania wszystkim zadaniom, które na nią czekają każdego dnia. Jednak bez względu na wiek dziecka, otrzymywanie prezentu przygotowywanego przez potomka, jest dla każdej Mamy czymś szczególnym. Jest to nie tylko znak szacunku, zrozumienia i formy podziękowania za trud wychowawczy. To także, możliwość kolekcjonowania prezentów swoich pociech. Prezenty wręczane Mamie w dzieciństwie jak laurki, dekoracyjne kotyliony, girlandy, czy ludziki z kasztanów, z biegiem lat zamieniają się w proste gesty dotyczące przygotowania obiadu, zaproszenia do kawiarni czy kupienia bukietu kwiatów. To wszystko jest jednak ulotne i trwa zaledwie chwilę. Jak zatem wydłużyć czas trwania prezentów bez okazji, aby zachowały swoją trwałość na dłużej? Balony wypełnione helem ukryte w dekoracyjnym kartonie są na to idealnym rozwiązaniem.

  Pomysły na prezent dla Mamy

  Z oferty balonów, które idealnie trafiają w gust każdej Mamy są szczególnie modele w kształcie serca i kuli. Typowe kolory kobiece, od pełnej miłości czerwieni, po pudrowy róż, gold rose, biel, złoto, srebro, kolor morelowy lub fiolet, są w stanie trafić w gust nawet najbardziej wybrednej Mamy. Barwy kobiece są w stanie przełamać wszystkie emocje – od miłości po wybaczenie i zrozumienie. Są przy tym idealnie dopasowane do każdego otoczenia, które jest enklawą kobiet. Wersje balonów transparentne, wypełnione wewnątrz konfetti lub kolorowymi piórkami, dają efekt delikatności, lekkości, a po potrząśnięciu nadają ruch drobnym elementom wewnątrz, co powoduje, że jeszcze bardziej balon jest lotny.

  Każdy model z gotowych rozwiązań na prezent dla Mamy w naszym sklepie, posiada możliwość personalizacji, co wspomaga imienne nadanie życzeń na powierzchni balonu. Do tego, można wybrać wersję z gotowymi nadrukami np. “Najlepsza mama”, “Najlepsza mama na świecie”, “Ukochana mama”, “Mamo, ślemy Ci dużo miłości”, “Kochamy Cię mamusiu”, “Kochana mama”, “Cudowna mama”, “balon pełen miłości dla Mamy”, “Najlepsza Mama i przyjaciółka”, “Dom jest tam, gdzie jest mama”, czy “Mama idealna”.

  Poza nadrukami na powierzchni mieniących się balonów, treść życzeń może zostać nadrukowana na kartonie. Dostępna wersja srebrnego serca z życzeniami na kartonie “Mamo, Dziękujemy Ci za wszystko – (imiona dzieci)” zachwyci każdą obdarowaną Mamę, już od początku wręczenia pudła z balonem.

  Kiedy natomiast prezent dla Mamy wręczany jest pierwszy raz – z okazji Dnia Matki – nie może obejść się bez wersji z dekoracyjną kokardą na pudle i napisem “To Twój pierwszy Dzień Mamy”. Mimo, że prezent nie zostanie bezpośrednio zamówiony przez nowo narodzonego malucha, to świadomość, że rodzina docenia wysiłek i wyzwanie jakie stoi przed Mamą we wszystkich kolejnych latach wzrostu i rozwoju dziecka, jest czymś równie ważnym.

  Wyjątkowe prezenty dla Mamy

  Balony wypełnione helem to trafiony prezent dla każdej Mamy. Poza wyjątkowością kolorów, opcji wzorów, nadruków, ozdobnych papierów i kokard, które podkreślają formę prezentu i wybranego balona, w paczce dla Mamy można zamieścić także ciekawe dodatki. Kurier doręczy je wraz z balonem do adresatki, dzięki czemu nie trzeba uzupełniać paczki balonowej samodzielnie. Takimi dodatkami są m.in. bilecik z cytatem dla Mamy, kartka okolicznościowa z napisem “Mamo, jesteś najlepsza! Dziękuję, że jesteś!” z samodzielnie uzupełnioną treścią wychodzącą prosto z serca. Do tego wspólne zdjęcie z Mamą i dołączenie ulubionych słodkości jak czekoladki Merci, Raffaello czy Ferrero Rocher. Gdyby tego było mało, warto umieścić w przesyłce także Flower Box z 8 piankowymi różami, które nie zwiędną, ani podczas transportu, ani później, kiedy bukiet trafi do rąk mamy. Wszystkie te dodatki wspomogą przygotowanie i skompletowanie paczki niespodzianki, która będzie wyjątkowym prezentem.