Prezenty na Dzień Ojca

Paczka z balonami dostarcza prezenty na Dzień Ojca w każde miejsce w Polsce. Podtrzymywanie tradycji jaką jest świętowanie Dnia Ojca i Dnia Matki, pozwala dostrzec jak wiele obowiązków, wyrzeczeń i uwagi, muszą wziąć na siebie rodzice, aby wychować swoje dzieci. W podziękowaniu za trud i czas poświęcony na przygotowanie dzieci do nowej drogi życia i towarzyszenia im w dobrych i złych chwilach – także po wypuszczeniu z domowego gniazdka – wymaga prezentu nieszablonowego i zaskakującego. Balon wypełniony helem ukryty w dużym kartonie zaskoczy niejednego tatę.

  • Zestaw prezentowy na Dzień Ojca – trio balonowe z helem w pudełkuZestaw prezentowy na Dzień Ojca – trio balonowe z helem w pudełku
  • Balon koło z helem na prezent dla Taty – Best DadBalon koło z helem na prezent dla Taty – Best Dad
  • Skórzany brelok dla Taty ze zdjęciemSkórzany brelok dla Taty ze zdjęciem
  • Prezent na dzień ojca – kolorowy balon z helem Super TataPrezent na dzień ojca – kolorowy balon z helem Super Tata

  Balon na dzień ojca – dlaczego warto

  Wybór prezentu na Dzień Ojca nie należy do najłatwiejszych, ponieważ Panowie rzadko kiedy mówią o swoich marzeniach czy oczekiwaniach związanych z otrzymywaniem różnego rodzaje podarunków. Prezenty, od dziecka mają zupełnie inny przekaz, niż te, które są wręczane przez osoby znajome lub dalszą rodzinę. Najczęściej, maluchy na Dzień Ojca przygotowują odręczne prezenty, ponieważ nie mogą samodzielnie zamówić odpowiedniej rzeczy. Laurka czy kartka zrobiona dla taty, z pomocą mamy może być uzupełniona balonami w typowo męskim charakterze. Będzie to dla ojca czymś niezwykłym. Dziecko może wybrać konkretny balon, który chce przekazać tacie, a mama zamówić go na określony dzień, kiedy przesyłka ma dotrzeć do rodzica. Starsze dzieci i dorośli, nie mają już takiego problemu z wyborem odpowiedniego wzoru czy koloru balonów. Wystarczy, że uzupełnią treść znajdującą się na powierzchni wybranego balona, umieszczając własny cytat lub imię taty. Mieszkając w innym miejscu niż rodzic, nie trzeba mieć obaw, co do dostarczenia paczki w ręce ojca i umilenia jego święta. Przesyłka będzie dostarczona bez względu czy Ojciec jest w tym czasie w pracy czy w domu. Żaden Ojciec nie jest w stanie spodziewać się co znajduje się w kartonowym pudle o wymiarach 50 x 50 cm. Po otwarciu paczki, kiedy jego oczom ukaże się balon z dedykacją, będzie już wszystko wiadomo, że przesyłka dotarła od jego pierworodnego. Każdy dumny ojciec będzie chwalił się prezentem, bo okazja na otrzymanie balonów w dorosłym życiu nie jest częsta.

  Pomysły na prezent balonowy na Dzień Ojca

  Mężczyźni cenią sobie wzory o klasycznych barwach i minimalizmie przekazu. Wersje balonów w srebrnym, czarnym, granatowym, złotym, białym lub brązowym kolorze, to modele, które sprawdzą się na Dzień Ojca wyśmienicie. Charakteryzują się klasą, elegancją, często luksusem i męską siłą, co współgra ze światem Panów, którzy zawsze dążą do sukcesu, wyróżnienia się, akceptacji i dostrzegania wartości jaką w sobie mają. Ojciec obdarowany przesyłką balonową, w której ukryty jest pojedynczy balon lub zestaw balonów Trio lub Duo, dostrzeże, że jest w oczach swojego dziecka kimś wartościowym, kto odgrywa ważną rolę w jego życiu. Taki prezent balonowy na Dzień Ojca, będzie tego potwierdzeniem. Wersje gwiazdek, serc, transparentne koła, wewnątrz których ukryte są kolorowe piórka, a także modele z balonem w kształcie browaru, to najchętniej wybierane wersje przez dzieci, które chcą obdarować swojego ojca balonową przesyłką.

  Dzień Ojca daje możliwość przekazania także informacji o tym, że dany Pan zostanie tatą. Każda przyszła mama chcąca w Dzień Ojca oznajmić swojemu partnerowi, że zostanie ojcem, może to zrobić przy pomocy naszego zestawu balonowego z wiadomością w środku. W mniejszym pudełku ukryty jest transparentny balon wypełniony złotym konfetti, w którego wnętrzu znajduje się także karteczka z ważną dla niego informacją. Po przebiciu balona wysypują się z niego konfetti oraz karteczka, która po rozwinięciu oznajmia informacje – “Zostaniesz tatą”. Dzień Ojca z taką informacją, szczególnie kiedy to będzie pierwsze dziecko, to świetna podstawa do świętowania.

  Na każdym wybranym balonie można umieścić własną dedykację, imię taty, lub wybrać wersje z gotowym nadrukiem np. “Tato Kochamy cię”, “Najlepszy tato”, “Tato, co jak co, ale dzieci ci się udały”, “Daddy, Daddy Cool”, “Twój pierwszy dzień taty”, “Wszystkiego najlepszego tato”, “Super tata”, czy słowo “Kocham”. Kiedy nadruk nie wystarcza, aby przekazać wszystkie uczucia i informacje przeznaczone na Dzień Ojca, można dodać do balona interesujące dodatki.

  Dodatki na dzień ojca umieszczone w paczce bananowej

  Paczka z balonami dostarcza na Dzień Ojca przesyłki, które można uzupełnić o dodatkowe słodycze, szampan, maskotki, zdjęcia, voucher, bilecik z dedykacją, czy kartkę okolicznościową. Kartka może mieć dedykację związaną ze spełnieniem marzeń, życzeniami 100 lat, czy po prostu sentencją życzącą bajecznego dnia. To, jaka treść znajdzie się na kartce dołączonej do balonów, zależy tylko od nadawcy paczki. Wspólne zdjęcie z tatą, czy słodkie czekoladki umieszczone do prezentu na Dzień Ojca, podkreślają interesujący pomysł na prezent.