Prezenty na Chrzest

Pomysłowy prezent na chrzciny od matki chrzestnej, dziadków lub przyjaciół rodziny nie wymaga już wiele pracy i wysiłku. Forsomeone oferuje gotowe zestawy prezentowe idealnie przygotowane na tę okazję. Dopasowane balony z dedykacjami oraz pamiątkowymi napisami, wywołają ogrom radości u samych rodziców, a maluch, kiedy podrośnie, będzie miał piękną pamiątkę w postaci fotografii lub zachowanego bileciku, który możemy dołączyć do paczki.

    FILTRY

    Chrzciny nowego członka rodziny, to niezwykły czas dla rodziców, chrzestnych, dziadków oraz wszystkich naszych bliskich. Uroczysty chrzest od zawsze był wielką uroczystością. Cała rodzina, przyjaciele, tort, wynajęta sala bankietowa i odświętne stroje, a przede wszystkim główny gość – mały człowiek, który niedawno przyszedł na świat! Dziecko podczas chrzcin najczęściej nie jest świadome uroczystości odbywającej się dookoła niego, jednak późniejsze nagrania, fotografie czy prezenty, są piękną pamiątką na całe życie. Prezenty na chrzciny dla dziewczynki lub chłopczyka nie muszą stanowić już tradycyjnych form upominku. Teraz dzięki naszym produktom możesz sprawić niezwykłą niespodziankę w pudełku, która trafi w serce nie tylko maluszka, ale i jego rodziców! Dobierz odpowiedni zestaw prezentowy, spersonalizuj imiennie napis na balonie oraz dołącz maskotkę, którą dziecko zatrzyma na długi czas.

    Jako rodzice chrzestni, dziadkowie lub wujostwo, zastanawiamy się „Jaki prezent na chrzest wybrać?„. Najczęściej wybierane pamiątki, medaliki czy maskotki wymagają dodatkowego wzbogacenia, które forsomeone oferuje od ręki! Dołącz do swojego prezentu niespodziankę w pudełku w postaci balonów z helem, a nabierze on zupełnie nowej jakości! Nie musisz samemu szukać odpowiednich dekoracji, samodzielnie ich wykonywać, pompować balonów oraz starannie pakować paczki, my zrobimy to za Ciebie! Specjalnie przygotowane zestawy prezentowe spełnią na pewno wszystkie Twoje oczekiwania! Balony z imienną dedykacją oraz datą chrztu, pudełka wypełnione mini balonami wraz z kolorystycznie dopasowaną maskotką lub balony z wizerunkiem najbardziej lubianych postaci z bajek sprawią, że Twój podarunek uznany zostanie za najbardziej pomysłowy prezent na chrzciny! Taki upominek wywoła nie tylko ogromną radość oraz łzy wzruszenia, stanie się on również piękną pamiątką, która zostanie z rodzicami. Dedykacje na bileciku lub dołączona maskotka na długi czas będą przypominały ten cudowny i wyjątkowy dzień, natomiast sam balon przez najbliższe tygodnie będzie pięknym dodatkiem do wnętrz!

    Dodatkowo oferujemy naszym klientom możliwość wysyłki paczki na podany adres w konkretnym dniu. Każdy nasz zestaw niespodzianka pakowany jest w piękne, minimalistyczne pudełko, całkowicie białe. W samym pudełku również nie znajduje się paragon, dzięki czemu mieszkając nawet kilkaset kilometrów od naszych bliskich, możemy bez problemu wysłać im prezent niespodziankę z balonami w środku! Taki upominek, który dotrze do świeżo-upieczonych rodziców w dniu chrztu ich dziecka, będzie pięknym wyrazem Twoich uczuć, pamięci oraz bliskości.

    Spraw oryginalny prezent na chrzciny zarówno rodzicom, jak i dziecku. Dopełnij balony z helem piękną maskotką, bilecikiem lub voucherem i ciesz się z radości, którą wywołasz u swoich bliskich!