Prezenty na Chrzest

Pomysłowy prezent na chrzciny od matki chrzestnej, dziadków lub przyjaciół rodziny nie wymaga już wiele pracy i wysiłku. Forsomeone oferuje gotowe zestawy prezentowe idealnie przygotowane na tę okazję. Dopasowane balony z dedykacjami oraz pamiątkowymi napisami, wywołają ogrom radości u samych rodziców, a maluch, kiedy podrośnie, będzie miał piękną pamiątkę w postaci fotografii lub zachowanego bileciku, który możemy dołączyć do paczki.

  Chrzciny nowego członka rodziny, to niezwykły czas dla rodziców, chrzestnych, dziadków oraz wszystkich naszych bliskich. Uroczysty chrzest od zawsze był wielką uroczystością. Cała rodzina, przyjaciele, tort, wynajęta sala bankietowa i odświętne stroje, a przede wszystkim główny gość – mały człowiek, który niedawno przyszedł na świat! Dziecko podczas chrzcin najczęściej nie jest świadome uroczystości odbywającej się dookoła niego, jednak późniejsze nagrania, fotografie czy prezenty, są piękną pamiątką na całe życie. Prezenty na chrzciny dla dziewczynki lub chłopczyka nie muszą stanowić już tradycyjnych form upominku. Teraz dzięki naszym produktom możesz sprawić niezwykłą niespodziankę w pudełku, która trafi w serce nie tylko maluszka, ale i jego rodziców! Dobierz odpowiedni zestaw prezentowy, spersonalizuj imiennie napis na balonie oraz dołącz maskotkę, którą dziecko zatrzyma na długi czas.

  Jako rodzice chrzestni, dziadkowie lub wujostwo, zastanawiamy się „Jaki prezent na chrzest wybrać?„. Najczęściej wybierane pamiątki, medaliki czy maskotki wymagają dodatkowego wzbogacenia, które forsomeone oferuje od ręki! Dołącz do swojego prezentu niespodziankę w pudełku w postaci balonów z helem, a nabierze on zupełnie nowej jakości! Nie musisz samemu szukać odpowiednich dekoracji, samodzielnie ich wykonywać, pompować balonów oraz starannie pakować paczki, my zrobimy to za Ciebie! Specjalnie przygotowane zestawy prezentowe spełnią na pewno wszystkie Twoje oczekiwania! Balony z imienną dedykacją oraz datą chrztu, pudełka wypełnione mini balonami wraz z kolorystycznie dopasowaną maskotką lub balony z wizerunkiem najbardziej lubianych postaci z bajek sprawią, że Twój podarunek uznany zostanie za najbardziej pomysłowy prezent na chrzciny! Taki upominek wywoła nie tylko ogromną radość oraz łzy wzruszenia, stanie się on również piękną pamiątką, która zostanie z rodzicami. Dedykacje na bileciku lub dołączona maskotka na długi czas będą przypominały ten cudowny i wyjątkowy dzień, natomiast sam balon przez najbliższe tygodnie będzie pięknym dodatkiem do wnętrz!

  Dodatkowo oferujemy naszym klientom możliwość wysyłki paczki na podany adres w konkretnym dniu. Każdy nasz zestaw niespodzianka pakowany jest w piękne, minimalistyczne pudełko, całkowicie białe. W samym pudełku również nie znajduje się paragon, dzięki czemu mieszkając nawet kilkaset kilometrów od naszych bliskich, możemy bez problemu wysłać im prezent niespodziankę z balonami w środku! Taki upominek, który dotrze do świeżo-upieczonych rodziców w dniu chrztu ich dziecka, będzie pięknym wyrazem Twoich uczuć, pamięci oraz bliskości.

  Spraw oryginalny prezent na chrzciny zarówno rodzicom, jak i dziecku. Dopełnij balony z helem piękną maskotką, bilecikiem lub voucherem i ciesz się z radości, którą wywołasz u swoich bliskich!

  Wyjątkowe prezenty na Chrzest

  Chrzest jest ogromnym przeżyciem zwłaszcza dla rodziców dziecka. Właśnie z tego powodu warto pomyśleć o tym, aby z tej okazji podarować im coś, co stanowić będzie zarówno pamiątkę dla nich, jak i dla maluszka. W naszej ofercie znaleźć można naprawdę wiele propozycji, które na pewno uda się dopasować do poszczególnych gustów, jak i upodobań. Prezenty na Chrzest powinny być charakterystyczne i podkreślać powagę tego dnia. Właśnie takie są nasze propozycje, a jest ich tak dużo, że w pierwszej chwili może być nawet trudno podjąć ostateczną decyzję! Sprawdź koniecznie, które propozycje będą w danej sytuacji najlepsze.

  Prezent na Chrzest – pięknie wykonany album na zdjęcia

  Chyba każdy rodzic uwielbia uwieczniać etapy rozwoju swojego malucha, a w jaki sposób robić to najlepiej, jeśli nie aparatem? Później takie zdjęcia można wydrukować i ułożyć w albumie. Ale nie takim zwykłym! Jako prezent na Chrzest proponujemy starannie wykonane, wysokiej jakości albumy, które można dobrać tematycznie dla dziewczynki bądź dla chłopca. Dużym plusem jest również to, że każdy album może zostać spersonalizowany, tak jak sobie tego życzysz. Najczęściej na okładce zostaje umieszczone imię dziecka oraz data Chrztu, ale jeśli jesteś rodzicem chrzestnym, pod spodem może znaleźć się także wzmianka o tym. Całość wykonana jest bardzo dokładnie, a więc taki album to pamiątka na naprawdę bardzo długi czas. Zawsze chętnie powróci się do tych utrwalonych chwil.

  Prezenty na Chrzciny – elegancka statuetka

  Kolejnym pomysłem jest także statuetka. To bardzo elegancki wybór, a jednocześnie ozdoba, którą można ustawić w dowolnym punkcie w domu. To propozycja dla osób, które cenią sobie eleganckie i ponadczasowe upominki, które zawsze przywołują miłe wspomnienia. Również statuetka może być personalizowana. Takie prezenty na Chrzciny to doskonały wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Sprawdź koniecznie, jakie propozycje zostały uwzględnione na naszej stronie.

  Prezent na Chrzciny – box pełen balonów

  Kto nie lubi balonów? Taki upominek będzie w sam raz na przykład, gdy wybierasz się na Chrzest dziecka swoich znajomych. Prezent na Chrzciny pod postacią balonowego boxa to świetna i oryginalna propozycja. Zwłaszcza że, taki box może zostać również spersonalizowany i samodzielnie możesz wybrać, jakie balony znajdą się w środku, a dodatkowo zarówno na nich, jak i na samym pudełku zamieścić możesz wybraną dedykację. Warto zaznaczyć, że balony są wypełnione helem, a więc po otwarciu pudełka od razu unoszą się do góry.