Prezenty na Dzień Nauczyciela

Prezent na dzień nauczyciela powinien być oryginalny i wyrażać swoją wdzięczność. Nasza Balonowa przesyłka przygotowała wiele ciekawych propozycji na prezent dla nauczyciela, który możecie dowolnie spersonalizować. Do balonowej paczki możecie dołączyć bilecik z życzeniami czy czekoladki.

  Prezent na Dzień Nauczyciela powinien wyróżniać się oryginalnością, pomysłowością i trwałością. Każdy belfer będzie zaskoczony prezentem z okazji swojego święta, którego nie jest w stanie przewidzieć. Paczka z balonami proponuje prezent dla nauczyciela, który zostanie w pamięci pedagoga na długie lata. W przeciwieństwie do kwiatów, czekoladek, czy kartki okolicznościowej, balony cechują się spektakularną wielkością, oryginalnymi kształtami, spersonalizowaną dedykacją i bogatą gamą kolorów, które można dopasować do preferencji uczącego. Balony sprawdzą się jako prezent dla wykładowcy, wychowawcy, profesora, i każdego pedagoga, który przekazuje w większym lub mniejszym stopniu wiedzę swoim podopiecznym i słuchaczom.

  Kiedy jest Dzień Nauczyciela i co wybrać na prezent?

  W Polsce, Dzień Nauczyciela przypada na 14 października. Na ten sam dzień przypada Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym, placówki oświaty i wszystkie osoby uczące, mogą raz w roku odbierać od swoich uczniów w pełni adekwatne do ich pomocy podarunki. Prezent na Dzień Nauczyciela powinien być zatem wart zapamiętania i wyróżniać się spośród innych. Jest to okazja do podziękowania pedagogom za trud włożony w przekazanie wiedzy, codzienną pomoc w rozwoju umiejętności intelektualnych, kreatywnych, manualnych, a nawet sportowych, które staną się podstawą do stworzenia własnego, pełnego wszechstronności i wartości życia. Paczka z balonami oferuje upominki, którymi można przekazać całą gamę emocji i życzeń skierowanych od ucznia do nauczyciela. Taka forma prezentu zdecydowanie ułatwia komunikację i wydobycie kluczowych słów i podziękowań prosto z serca .

  Dzień Nauczyciela – pomysł na prezent

  W ofercie naszego sklepu można samodzielnie wybrać kolor i wzór balonów na prezent dla nauczyciela. Jednak, chcąc ułatwić klientom wybór odpowiedniego motywu i formy niespodzianki, w naszym sklepie została zaproponowana kategoria balonów, gdzie znajdują się gotowe wersje dedykowane na Dzień Nauczyciela. Balon gwiazdka z helem dla nauczyciela w kolorze niebieskim, złotym, czarnym lub różowym, będzie idealnym rozwiązaniem dla Pań i Panów pedagogów, pełniących jednocześnie rolę wychowawców. Natomiast, wzór kuli w mieniącym się kolorze lub kule wypełnione wewnątrz konfetti i piórkami, to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich nauczycieli i korepetytorów. Gotowe nadruki trafią w gust nawet najbardziej wymagających uczących. Można wybrać wersję z nadrukiem: “Najlepszy Nauczyciel, Pan….”, “Pani … , Najlepsza nauczycielka”, “Pani … Dziękujemy za cały rok”, “Uczę matematyki, a jaka jest Twoja supermoc?”, “Nauczyciel (Imię i nazwisko) z klasą”, “Balon pełen wdzięczności dla wychowawcy 3b”, czy “Dobry nauczyciel uczy. Świetny nauczyciel inspiruje”. Gotowe nadruki dopełnione personalizowanym napisem, którym może być podpis nadawcy lub krótka sentencja od klasy, nadadzą przesyłce jeszcze większej wartości.

  Dzień Nauczyciela – dlaczego warto wybrać balony?

  Balony z helem w formie niespodzianki wyskakującej z pudełka, to bez wątpienia prezent, który nauczyciel z dumą zabierze do domu. Wielkie gabaryty paczki i unoszący się nad ziemią wzór balona z nadrukiem, imponująco zaprezentuje się tuż po otwarciu pudła – zarówno w klasie, pokoju nauczycielskim, jak i wtedy, kiedy nauczyciel przeniesie niespodziankę do własnego domu. Prezent dla nauczyciela, może być zamówiony indywidualnie przez konkretnego ucznia lub wybrany przez całą klasę. W ofercie znajdziecie prezent dla nauczyciela języka polskiego, dla nauczyciela geografii i innych przedmiotów. Przesyłkę może dostarczyć kurier pod wskazany adres szkoły i numer sali, w której pracuje nauczyciel. Paczka może być dostarczona także samodzielnie przez ucznia lub całą klasę. Bez względu na formę przekazania, duże pudło wielkości 40×40 lub 50x50cm zdecydowanie zdominuje klasyczną kartkę z życzeniami umieszczoną np. na dzienniku lub w notesie uczącego i przyćmi nawet największy bukiet kwiatów.

  Oryginalne prezenty na Dzień Nauczyciela

  Personalizowane prezenty na Dzień Nauczyciela to wybór, który jednoznacznie odzwierciedla wartość przekazywanych życzeń i podziękowań za otrzymaną naukę, i często buntownicze przyswajanie nowej wiedzy. Nie wszystko przychodzi łatwo. Kiedy nabywa się wiedzę, która jest nowa i nieznana, można mieć wiele wątpliwości i zniechęcenia do jej nabycia. Pojawiają się różne emocje, zwątpienie, nerwowość. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy materiał nauki za nic w świecie nie chce zostać przyswojony. Nauczycielska cierpliwość i zrozumienie z tym związane oraz stanowczość i upartość w kwestii oczekiwań co do uczniów nabywających tą wiedzę, to nie lada wyzwanie. Dzień Nauczyciela to jedyna okazja, kiedy obie strony mogą w pełni docenić swoje wzajemne wysiłki. To szansa na zrozumienie nauczyciela, który nie chce szkody dla ucznia, a jedynie chce wydobyć z niego potencjał, który jest głęboko ukryty. Dlatego też, do paczki balonowej, warto dołączyć również oryginalne dodatki. Zdjęcie klasowe, kartka okolicznościowa z najlepszymi życzeniami, coś słodkiego, np. Alpejskie Mleczko lub Kinder Chocolate, Flower Box z piankowych róż, czy kubek dla nauczyciela, będą świetnym dopełnieniem paczki niespodzianki od klasowego zespołu.

  Prezenty na Dzień Nauczyciela – postaw na trwały upominek!

  Z reguły uczniowie wręczają podczas tej okazji upominki w postaci kwiatów lub czekoladek. Nie każdy jednak lubi słodkości, z kolei kwiaty są przykładem prezentu o dość krótkim cyklu życia. Jeżeli zatem zależ Ci na tym, aby nauczyciel lub nauczycielka Twojej pociechy mogła cieszyć się z takiego podarunku przez dłuższy czas – doskonałym pomysłem w ramach prezentów na Dzień Nauczyciela będzie pudełko-niespodzianka! Po otwarciu oczom beneficjenta ukaże się balon wypełniony helem z imieniem wraz ze specjalną dedykacją. Wnętrze pudełka jest wypełnione papierem ozdobnym, którego kolor koresponduje w barwą takiego balona.

  Prezent na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku

  W trosce o zapewnienie wygody naszym klientom stworzyliśmy gotowe zestawy takich balonów wypełnionych helem. Bogata kolorystka oraz różnorodne kształty sprawiają, że każdy z pewnością dobierze coś odpowiedniego do charakteru beneficjenta. Atutem takiego podarunku jest to, że będzie cieszył oko nawet przez długie tygodnie! Dzięki temu z pewnością pomoże podtrzymać pozytywne uczucia związane z osobami, od których pochodzi taki upominek. Prezent na Dzień Nauczyciela może stanowić nie tylko bukiet kwiatów i czekoladki – coraz częściej uczniowie decydują się upominek w postaci personalizowanego gadżetu. Jeżeli przy tym okaże się trwalszy niż inne propozycje – tym lepiej! To także doskonała forma wyrażenia wdzięczności i podziękowania na zakończenie roku szkolnego. Z pewnością taki upominek wyróżni się na tle innych!

  Dzień Nauczyciela – prezent, który zapadnie w pamięć

  Jeżeli chcesz wykazać się oryginalnością i wywołać zaskoczenie oraz uśmiech na twarzy osoby, którą chcesz obdarować – serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej kuriera balonowego na Dzień Nauczyciela. Prezent schowany w kartonowym ozdobnym pudełku nie będzie zdradzał zawartości aż do momentu rozpakowania. W połączeniu ze spersonalizowanymi życzeniami w ramach nadruku na balonie z pewnością uda Ci się wywołać efekt WOW na twarzy nauczyciela.

  Dzień Nauczyciela – prezenty, na które warto zwrócić uwagę

  Skorzystanie z kuriera balonowego z pewnością dostarczy pozytywnych emocji zarówno beneficjentowi jak i osobom, które były zaangażowane w przygotowanie takiego podarunku. Oryginalny balon z nadrukiem czy zdjęciem z pewnością zaskoczy bardziej niż najpiękniejszy bukiet kwiatów! Możesz także dołączyć do paczki bilecik z życzeniami i specjalne podziękowanie. Nie zwlekaj – wybierz kolorystykę balonów na Dzień Nauczyciela. Prezenty to nasza specjalność!