Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Wyślij prezent prosto do Dziadków! 

Jak wygląda idealny prezent z okazji dnia babci i dziadka? My wiemy – jest on przepełniony miłością i radością! Nasze balony wypełnione helem z dołączonym Waszym zdjęciem czy ciepłym napisem to podarunek, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Spraw niespodziankę dziadkom w dniu ich święta i dołącz czekoladki na osłodę dnia do paczuszki. Razem tworzymy radość!

Dzień Babci odbywający się 21 stycznia, oraz Dzień Dziadka odbywający się 22 stycznia, to okazje, które umożliwiają wnukom zrobienie prezentu Dziadkom, w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, przekazywaną wiedzę, wiele ciepła, zrozumienia, wsparcia, stawanie w obronie, kiedy zajdzie taka potrzeba lub pomoc w załatwieniu wielu trudnych życiowych spraw. Nie każdy pamięta swoich dziadków, nie każdy miał okazję ich poznać. Ci, którzy mają Dziadków w swoim otoczeniu, wiedzą jak wartościowi są to ludzie w ich życiu. Przekazana wiedza i doświadczenie, które sami zdobyli w przeciągu całego życia, jest niezawodnym sposobem na własną ścieżkę i kroki życiowe. Te 2 dni w roku, umożliwiają zarówno maluchom, młodzieży i dorosłym (którzy mają jeszcze dziadków), przekazanie podziękowań za obecność w ich życiu i cenne życiowe dary, w postaci porad.

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka wybrać?

Paczka z balonami oferuje świetne zestawy prezentowe z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka. Można zamówić pojedynczy balon z dedykowanym nadrukiem, lub zestaw balonów, które po wyskoczeniu z pudełka ukażą swoją prawdziwą wielkość, i pięknie będą się mienić przed oczami Dziadków. Balony to bardzo dobra decyzja, jeżeli chodzi o wybór prezentu. Można trafić w gust Dziadków, przekazać sentencje o specjalnej wartości, ukryć w przesyłce dodatkową atrakcje, a przede wszystkim wywołać uśmiech na twarzy, ponieważ balony, dawniej kojarzyły się tylko z aranżacją pomieszczeń na konkretne okazje. Balony lateksowe, a balony foliowe wypełnione helem, prezentują się zupełnie inaczej. Te, które pamiętają Dziadkowie, przeważnie były wypełnione powietrzem a ich kolorystyka była mocno stonowana. Balony foliowe, dzięki możliwości łączeń i użytego materiału, umożliwiają tworzenie ciekawych, barwnych, eleganckich, połyskujących, luksusowych i imponujących w odbiorze elementów wizerunkowych. Otrzymywanie balonów nie należy do codziennych czynności. Wielu Dziadków mogła otrzymać ostatni raz balony w dzieciństwie lub w okresie młodzieńczym. Kiedy oni kupują balony swoim wnukom, nie są w stanie odczuć jak to jest otrzymać balon dla siebie. Dlatego prezent w postaci balonów na Dzień Babci lub Dziadka może okazać się sporym zaskoczeniem, a nawet spełnieniem marzeń z dzieciństwa – jeżeli takowe marzenia nie zostały nigdy zrealizowane. Co innego jest zakupić balon dla siebie, a co innego otrzymać go od kochających wnucząt.

Wzory balonów na Dzień Babci i Dziadka warte uwagi

W asortymencie balonowego kuriera, znajdują się rozwiązania, które są specjalnie przygotowane na okazję Dnia Babci i Dnia Dziadka. Można zamówić balon serce z helem w pudełku z napisem “Cudowna Babcia”. Wersja z gotowymi nadrukami to także balon serce z nadrukiem “Najlepszy Dziadek”, sentencja “Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył babcie” lub napisy: “Kochany Dziadek”, “To Twój pierwszy Dzień Babci”, “To Twój pierwszy Dzień Dziadka”, “Wspaniali Dziadkowie”, “Babciu, Dziadku Kochamy was”, “Najlepsza Babcia”, “Najlepsze życzenia dla Ciebie Babciu” – to przykłady gotowych nadruków na oferowanych przez nas balonach. Balony mogą mieć wymiar neutralny np. w formie kulistych balonów transparentnych wypełnionych wewnątrz kolorowymi piórkami, a także przekazywać oznaki miłości w postaci balonów w kształcie serca. Balony turkusowe, czerwone, z różowego złota, białe, złote czy niebieskie – wszystkie pasują do dnia świętowania. Dopełnione barwnym papierem i możliwością wykonania dodatkowego nadruku na pudełku, spowodują, że już od pierwszych chwil otrzymania przesyłki, Dziadkowie poczują się wyjątkowo. Pamięć o Dziadkach, a także wzruszenie z otrzymania podarunku balonowego, jest w tym przypadku gwarantowane. Chcąc jeszcze bardziej umilić ten wyjątkowy dzień adresatom, można dodać do kuriera balonowego i wybranego wzoru balonu, interesujące dodatki.

Co może zaskoczyć Babcie i Dziadka w przesyłce balonowej?

Już samo otrzymanie przesyłki balonowej jest elementem niespodzianki dla obdarowywanych Dziadków. Jednak kiedy wewnątrz kartonu znajdują się nieprzewidywalne dodatkowe elementy, radość z otrzymanego prezentu jest jeszcze większa. Wraz z balonem wypełnionym helem, Dziadkowie mogą otrzymać coś słodkiego np. czekoladki Raffaello, praliny Ferrero Rocher, czekoladki Merci, czy czekoladki Toffifee. Dobrym gestem okażą się także Flower Box, które zawierają 8 piankowych sztucznych róż. Do wyboru prezentu dla Dziadków można dołączyć Flower Box w kolorze czarno-czerwonym dla Dziadka, różowe Flower Box dla Babci, kompozycje róż w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu i szarym pudełku – dla obojga. Będzie to niezwykła pamiątka na dłużej, kiedy balon utraci swoją jędrność z powodu utleniającego się helu. W prezencie dla Dziadków, warto umieścić także kartkę okolicznościową z okazji święta, która może następnie pełnić rolę zakładki do książki i przypominać Dziadkom o swoich wnukach. Podobną rolę może spełnić dołączenie do przesyłki wspólnego zdjęcia z Dziadkami oraz zamieszczenie vouchera na dodatkowe zakupy w znanych markach i sieciach sklepów, jak Rossmann, Zalando czy Notino.