Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Jak wygląda idealny prezent z okazji dnia babci i dziadka? My wiemy – jest on przepełniony miłością i radością! Nasze balony wypełnione helem z dołączonym Waszym zdjęciem czy ciepłym napisem to podarunek, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Spraw niespodziankę dziadkom w dniu ich święta i dołącz czekoladki na osłodę dnia do paczuszki. Razem tworzymy radość!

  FILTRY

  Koniec produktów do wyświetlenia w tej kategorii

  Nie ma więcej stron do załadowania

  Dzień Babci odbywający się 21 stycznia, oraz Dzień Dziadka odbywający się 22 stycznia, to okazje, które umożliwiają wnukom zrobienie prezentu Dziadkom, w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, przekazywaną wiedzę, wiele ciepła, zrozumienia, wsparcia, stawanie w obronie, kiedy zajdzie taka potrzeba lub pomoc w załatwieniu wielu trudnych życiowych spraw. Nie każdy pamięta swoich dziadków, nie każdy miał okazję ich poznać. Ci, którzy mają Dziadków w swoim otoczeniu, wiedzą jak wartościowi są to ludzie w ich życiu. Przekazana wiedza i doświadczenie, które sami zdobyli w przeciągu całego życia, jest niezawodnym sposobem na własną ścieżkę i kroki życiowe. Te 2 dni w roku, umożliwiają zarówno maluchom, młodzieży i dorosłym (którzy mają jeszcze dziadków), przekazanie podziękowań za obecność w ich życiu i cenne życiowe dary, w postaci porad.

  Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka wybrać?

  Poczta balonowa oferuje świetne zestawy prezentowe z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka. Można zamówić pojedynczy balon z dedykowanym nadrukiem, lub zestaw balonów, które po wyskoczeniu z pudełka ukażą swoją prawdziwą wielkość, i pięknie będą się mienić przed oczami Dziadków. Balony to bardzo dobra decyzja, jeżeli chodzi o wybór prezentu. Można trafić w gust Dziadków, przekazać sentencje o specjalnej wartości, ukryć w przesyłce dodatkową atrakcje, a przede wszystkim wywołać uśmiech na twarzy, ponieważ balony, dawniej kojarzyły się tylko z aranżacją pomieszczeń na konkretne okazje. Balony lateksowe, a balony foliowe wypełnione helem, prezentują się zupełnie inaczej. Te, które pamiętają Dziadkowie, przeważnie były wypełnione powietrzem a ich kolorystyka była mocno stonowana. Balony foliowe, dzięki możliwości łączeń i użytego materiału, umożliwiają tworzenie ciekawych, barwnych, eleganckich, połyskujących, luksusowych i imponujących w odbiorze elementów wizerunkowych. Otrzymywanie balonów nie należy do codziennych czynności. Wielu Dziadków mogła otrzymać ostatni raz balony w dzieciństwie lub w okresie młodzieńczym. Kiedy oni kupują balony swoim wnukom, nie są w stanie odczuć jak to jest otrzymać balon dla siebie. Dlatego prezent w postaci balonów na Dzień Babci lub Dziadka może okazać się sporym zaskoczeniem, a nawet spełnieniem marzeń z dzieciństwa – jeżeli takowe marzenia nie zostały nigdy zrealizowane. Co innego jest zakupić balon dla siebie, a co innego otrzymać go od kochających wnucząt.

  Wzory balonów na Dzień Babci i Dziadka warte uwagi

  W asortymencie poczty balonowej, znajdują się rozwiązania, które są specjalnie przygotowane na okazję Dnia Babci i Dnia Dziadka. Można zamówić balon serce z helem w pudełku z napisem “Cudowna Babcia”. Wersja z gotowymi nadrukami to także balon serce z nadrukiem “Najlepszy Dziadek”, sentencja “Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył babcie” lub napisy: “Kochany Dziadek”, “To Twój pierwszy Dzień Babci”, “To Twój pierwszy Dzień Dziadka”, “Wspaniali Dziadkowie”, “Babciu, Dziadku Kochamy was”, “Najlepsza Babcia”, “Najlepsze życzenia dla Ciebie Babciu” – to przykłady gotowych nadruków na oferowanych przez nas balonach. Balony mogą mieć wymiar neutralny np. w formie kulistych balonów transparentnych wypełnionych wewnątrz kolorowymi piórkami, a także przekazywać oznaki miłości w postaci balonów w kształcie serca. Balony turkusowe, czerwone, z różowego złota, białe, złote czy niebieskie – wszystkie pasują do dnia świętowania. Dopełnione barwnym papierem i możliwością wykonania dodatkowego nadruku na pudełku, spowodują, że już od pierwszych chwil otrzymania przesyłki, Dziadkowie poczują się wyjątkowo. Pamięć o Dziadkach, a także wzruszenie z otrzymania podarunku balonowego, jest w tym przypadku gwarantowane. Chcąc jeszcze bardziej umilić ten wyjątkowy dzień adresatom, można dodać do poczty balonowej i wybranego wzoru balonu, interesujące dodatki.

  Co może zaskoczyć Babcie i Dziadka w przesyłce balonowej?

  Już samo otrzymanie przesyłki balonowej jest elementem niespodzianki dla obdarowywanych Dziadków. Jednak kiedy wewnątrz kartonu znajdują się nieprzewidywalne dodatkowe elementy, radość z otrzymanego prezentu jest jeszcze większa. Wraz z balonem wypełnionym helem, Dziadkowie mogą otrzymać coś słodkiego np. czekoladki Raffaello, praliny Ferrero Rocher, czekoladki Merci, czy czekoladki Toffifee. Dobrym gestem okażą się także Flower Box, które zawierają 8 piankowych sztucznych róż. Do wyboru prezentu dla Dziadków można dołączyć Flower Box w kolorze czarno-czerwonym dla Dziadka, różowe Flower Box dla Babci, kompozycje róż w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu i szarym pudełku – dla obojga. Będzie to niezwykła pamiątka na dłużej, kiedy balon utraci swoją jędrność z powodu utleniającego się helu. W prezencie dla Dziadków, warto umieścić także kartkę okolicznościową z okazji święta, która może następnie pełnić rolę zakładki do książki i przypominać Dziadkom o swoich wnukach. Podobną rolę może spełnić dołączenie do przesyłki wspólnego zdjęcia z Dziadkami oraz zamieszczenie vouchera na dodatkowe zakupy w znanych markach i sieciach sklepów, jak Rossmann, Zalando czy Notino.