Prezenty na Ślub

Balony jako prezent ślubny? Czemu nie! Upominki dla Pary Młodej przybierają różne formy, od kwiatów, przez ceramikę aż po bilety na loterię. Forsomeone dla swoich klientów również przygotowało niepowtarzalną linię produktów prezentów na ten jeden, jedyny, wyjątkowy dzień w życiu wielu z nas!

  FILTRY

  Koniec produktów do wyświetlenia w tej kategorii

  Nie ma więcej stron do załadowania

  Balony wyskakujące z pudełka to zdecydowany hit wśród prezentów i upominków! Prowadzą nas przez emocje takie jak niewiedza, zaskoczenie, aż po radość i wzruszenie! Taką formę podarunku można stosować przy wielu sytuacjach, nie tylko w momencie, kiedy jesteśmy daleko od obdarowywanej osoby. Taki prezent możemy wręczyć osobiście m.in. na ślubie! Specjalna linia balonów w pudełkach została zaprojektowana tak, aby idealnie zgrać się w tematykę ślubów i wesel. Nasze upominki nie tylko celebrują ten piękny dzień, ale również mogą dodać mu trochę humoru.

  W zależności od charakteru Państwa Młodych oraz całej ceremonii nasi klienci mogę zdecydować się na prezenty bardziej eleganckie, wyniosłe lub z nutą zabawy i humoru. Przy weselach podniosłych, glamour lub tych idealnie zorganizowanych najlepiej będzie postawić na klasyczną formę kół, serc lub gwiazd w odpowiednio dobranym kolorze. Jeśli jednak szukasz czegoś na wesele, które na pewno zostanie przeprowadzone, spokojnie możesz wybrać nasze zestawy z uroczymi i zabawnymi balonami takimi jak auto pary młodej.

  Dodatkowo dla każdego, kto chce podarować Parze Młodej coś bardziej „od serca” może wybrać zestaw z osobistą dedykacją na balonie. W wyznaczonym miejscu możemy umieścić przygotowane przez nas słowa, które mogą przybrać postać życzeń, wierszyka lub po prostu imion Państwa Młodych. Ten rodzaj prezentów jest jednym z popularniejszych, ponieważ pozwala nam stworzyć upominek, który nie tylko będzie efektowny, ale również zapadnie w pamięci na długo. Tak osobiste prezenty pozwalają pokazać naszym bliskim, jak bardzo są dla nas ważni i ile dla nas znaczą. Para Młoda, która otrzyma pudełko z niespodzianką, z którego wyskoczą balony z helem ze spersonalizowanym napisem, na pewno nie będzie mogła powstrzymać łez.

  Balony wyskakujące z pudełka to nie tylko świetny prezent, ale również super dodatek do pamiątkowych zdjęć, a po całej uroczystości zaślubin sprawdzą się perfekcyjnie jako dekoracja! Upominki od forsomeone przygotowane specjalnie na dzień ślubu to gotowe zestawy lub pojedyncze produkty, które można samemu połączyć w jeden set. Ich design jest starannie przemyślany i zaprojektowany tak, aby były w stanie dopasować się do wielu tematyk ślubnych oraz ciągle zmieniających się trendów. Przy wyborze odpowiedniego prezentu na ślub należy pamiętać, że Forsomeone oferuje również możliwość dołączenia do upominku dodatkowych produktów takich jak; zdjęcia, czekoladki, bilecik z życzeniami, voucher lub maskotkę! Tak zestawiony podarunek na pewno zapadnie na długo w pamięć Państwa Młodych, a jest również szansa, że okaże się najlepszym z prezentów ślubnych! Nie czekaj, zamów już dzisiaj niespodziankę w pudełku dla świeżo upieczonych małżonków!