Aby wybrać zaskakujący prezent dla nauczyciela czy Pani przedszkolanki na koniec roku rodzicie i dzieci zawsze muszą się mocno napracować. y prezentujemy Wam prezenty dla nauczycieli w nowoczesnej formie. Balon z imieniem nauczyciela czy Waszym tekstem będzie oryginalnym podarunkiem od całej klasy czy grupy przedszkolnej. Personalizacja nada niepowtarzalności podarunkowi a obdarowany będzie mile zaskoczony oryginalnym podarunkiem.

  Prezenty na zakończenie roku szkolnego – zaskocz swojego wychowawcę

  Zakończenie roku szkolonego tuż tuż, co na pewno cieszy niejednego ucznia. Zanim jednak rozpocznie się wakacyjną przygodę, warto pomyśleć o wszystkich tych, którzy towarzyszyli wam podczas waszych szkolnych zmagań. Wspierający nauczyciele i wychowawcy z prawdziwego zdarzenia, jak najbardziej zasługują na to, aby wynagrodzić ich za wszystkie starania. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że należy wybrać trafione prezenty na zakończenie roku, ale nie każdy wie, które z nich będą faktycznie najlepszym wyborem. Właśnie dlatego z naszej strony proponujemy coś oryginalnego, co zawsze przywoływać będzie wyjątkowe wspomnienia.

  Prezent na zakończenie roku szkolnego – balonowa niespodzianka

  Jedną z naszych licznych propozycji na prezent na zakończenie roku szkolnego, jest właśnie balonowa przesyłka, czyli jeden lub kilka unikatowych balonów, które zamknięte są w ozdobnym boxie. Taki upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto go otrzyma. Zwłaszcza że, taki prezent można spersonalizować. Zarówno na balonach, jak i na samym pudełku może znaleźć się wybrany przez siebie napis. Może być to samo imię, data albo od razu całą dedykacją. Wybór należy do ciebie! Balony są kolorowe i w oryginalnych kształtach. Dodatkowo wypełnione są helem, co sprawia, że od razu po otwarciu pudełka unoszą się do góry.

  Prezenty na zakończenie roku szkolnego – statuetka ze zdjęciem

  Nasza statuetka ze zdjęciem to doskonały wybór w sytuacjach, w których cała klasa chce zrzucić się na wspólny prezent. W takim przypadku na statuetce znajdzie się wybrana fotografia całej klasy. Dla wychowawcy jest to wspaniała pamiątka, a sama statuetka jest bardzo klasyczna, ponadczasowa i doskonale dopełni każde wnętrze. Na dobrą sprawę można postawić ją w każdym dowolnym miejscu w domu. Oczywiście poza samym zdjęciem, do statuetki dołączyć można dedykację, która zamieszczona zostanie pod zdjęciem. Uważamy, że takie prezenty na zakończenie roku szkolnego naprawdę zapadają w pamięć i sprawiają, że zawsze chętnie wraca się do dawnych chwil.

  Prezent na zakończenie roku szkolnego – nie takie klasyczne kwiaty

  Kolejną propozycją na prezent na zakończenie roku szkolnego są kwiaty, ale nie w formie, jaką zna większość osób. W naszej ofercie posiadamy flower boxy, które sprawiają, że zamknięte w nich kwiaty zachowują świeżość na dłużej. Dodatkowo również i w tym przypadku możesz zawrzeć dedykację, która na pewno sprawi ogromną przyjemność każdemu wychowawcy!