Prezenty dla dzieci

My, dorośli, nie od dziś wiemy, że dzieci kochają balony! W urodziny, sylwestra czy inne imprezy okolicznościowe, jedną z największych atrakcji są zawsze one – silikonowe lub wykonane z folii – BALONY. W swoim asortymencie postanowiliśmy umieścić prezenty dla dzieci, które wywołają uśmiech na twarzy nie tylko malucha, ale również jego rodziców. Poczta balonowa to zdecydowanie świetny sposób na zrobienie niezapomnianej niespodzianki, kiedy jesteśmy w innym mieście, na wyjeździe firmowym lub po prostu nie możemy osobiście dostarczyć upominku. Jeśli nie wiesz jaki prezent wybrać dla dziecka, które niedługo będzie obchodziło urodziny, imieniny, czy dzień dziecka – WYŚLIJ BALON! Niezapomniany upominek może stać się nie tylko prezentem, ale również wspomnieniem, które na długo zapadnie w pamięć.

FILTRY

Koniec produktów do wyświetlenia w tej kategorii

Nie ma więcej stron do załadowania

Niepowtarzalne prezenty dla dzieci

Prezenty dla dzieci oferowane na nasza stronie zaprojektowane są tak w niezwykle subtelny i minimalisty sposób. Idealnie dopasują się do charakteru każdej dziewczynki czy każdego chłopca. Nasze balony są delikatnych kombinacjach kolorystycznych staną się prezentem, którego ani dziecko, ani rodzic nie będzie chciało schować w ciemny kąt. Upominki zapakowane w minimalistyczne pudełka idealnie wpisują się w najnowsze trendy designerskie i stylistyczne. Barwy srebra, róży, bieli i błękitu swoją delikatnością dopasują się do każdego wieku dziecka, niezależnie czy robimy prezent dla noworodka czy starszego bohatera.

Balon z helem w pudełku oprócz swoich wizualnych walorów jest również po prostu świetną niespodzianką! Zestaw prezentowy dla dziewczynki czy też chłopca może stać się jednym z najlepszych upominków dla malucha. W swoim asortymencie posiadamy kilka zestawów, które można dobrać odpowiednio do okazji. Dla dziewczynki polecane są wersje z kolorem różowym oraz srebrnym. Wyskakujące z pudełka balony z helem w ulubionym kolorze małej księżniczki są w stanie wywołać okrzyk radości! Oprócz tego możemy dodatkowo wybrać personalizowane balony, które będą nosiły imię małego solenizanta, datę lub napis. Taki dodatek będzie idealnie wyglądał na zdjęciach pamiątkowych. Balon z imieniem dziecka to również świetny prezent niespodzianka dla chłopca. Dobrane ówcześnie odcienie błękitu i srebra wywołają uśmiech na twarzy każdego małego superbohatera!

Dodatek do balonowej paczki

Oprócz spersonalizowanych balonów do naszych zestawów można również dobrać poduszkę lub maskotkę. Taki mały dodatkowy upominek sprawi, że dziecko oprócz radości z samych balonów otrzyma również drobny prezent, który zostanie z nim na lata. Balon dla dziecka to idealna forma prezentu, który nie okaże się „niepotrzebny” lub „nudny”. Balony napełnione helem, które wręcz wyskakują z pudełka podczas otwierania zapewnią niezapomnianą atrakcję na długi czas!

Jeśli natomiast szukasz czegoś większego, a ilość 1-3 balonów w pudełku Cię nie zadowala – polecamy nasze zestawy prezentowe, które składają się z kilkudziesięciu mniejszych balonów w odcieniach różu lub błękitu oraz maskotki Neli albo Maciusia. Spraw dziecku niezapomniany prezent z którego radość czerpać będą zarówno dorośli jak i sam mały bohater!

Prezenty dla dzieci – wyjątkowa niespodzianka

Oferowane przez nas prezenty dla dzieci stanowią wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę, która zachwyci każdego malucha! Dzieci uwielbiają kolorowe balony i nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Nasze boxy balonowe to doskonały pomysł na upominek, niezależnie od wieku. Na naszej stronie znajdziesz upominki z balonami, które posiadają ciekawe kompozycje i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy dziecka. Są wypełnione helem i efektownie wyskakują z pudełka tuż po otwarciu. Z pewnością wywołają okrzyk radości i dostarczą rozrywki najmłodszym! To pomysł na nietuzinkowy prezent na każdą okazję.

Prezent dla dziecka – balony z życzeniami

Balony z helem to doskonały prezent dla dziecka na urodziny. W naszej ofercie dostępne są także personalizowane boxy balonowe, na przykład z imieniem lub datą. To wyjątkowa niespodzianka, która z pewnością zachwyci każdego malucha! Balony uatrakcyjnią także sesję zdjęciową, która będzie niezapomnianą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Balon wyskakujący z pudełka po rozpakowaniu to niesamowita atrakcja. Moment rozpakowania prezentu będzie niezwykle magiczny i wyjątkowy. Z pewnością jest to oryginalny pomysł na urodzinowy prezent dla dziecka. Nasze boxy balonowe będą doskonałym upominkiem także na inne okazje. Sprawdzą się zawsze wtedy, gdy chcemy uczcić wyjątkowy dzień i wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby!

Prezent dla dzieci – niezwykłe balonowe kompozycje

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowy i niepowtarzalny prezent dla dzieci. Nasz asortyment jest bogaty w różnego rodzaju balonowe kompozycje z myślą o najmłodszych. Dostępne są między innymi w stonowanych kolorach, jak róż, błękit czy biel, które stanowią niezwykle delikatne kolorystycznie kompozycje – idealne na prezent, niezależnie od wieku dziecka. Wybór balonów z helem jest ogromny i z pewnością uda nam się wybrać takie, które wywołają uśmiech na twarzy malucha. Dostępne są także balony w kształcie postaci z bajek czy zwierząt. Z okazji urodzin doskonale sprawdzi się cyfra balonowa spakowana w duże prezentowe pudełko. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze balony w dużych rozmiarach, jak i większe kompozycje składające się z kilkudziesięciu mniejszych balonów. Spraw dziecku wyjątkowy prezent, który dostarczy wiele radości!

Prezenty dla dzieci – dodatki do balonowej paczki

Oprócz różnego rodzaju kompozycji balonowych wypełnionych helem, oferujemy także dodatki, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią prezenty dla dzieci. Do każdej przesyłki możesz dołączyć słodycze lub atrakcyjne maskotki. Dodatki są dostępne na naszej stronie internetowej i możesz je dołączyć do przesyłki podczas składania zamówienia. Sam decydujesz, co znajdzie się wewnątrz pudełka i stworzysz idealny zestaw prezentowy, który zachwyci Twojego malucha!