Prezenty dla nauczyciela

Dzień nauczyciela zbliża się wielkimi krokami. Prezent z okazji dnia nauczyciela to częsty dylemat – zarówno dla uczniów jak i ich rodziców. Kłopotliwe jest to szczególnie wtedy, kiedy dzieci nie mogą samodzielnie podejmować decyzji o zakupach, które miałyby sprawić radość ich wychowawcom i ulubieńcom z kadry pedagogicznej. Nastolatkowie oraz studenci mają zdecydowanie łatwiejsze zadanie w kwestii wyboru odpowiedniego prezentu i doświadczenie w zrobieniu niespodzianki dla nauczyciela, które zdobywali od najmłodszych lat.
Kwiaty to podstawa prezentów przygotowywanych z tej okazji.
Co jednak zrobić, aby na kwiatach czy pamiątkowej pocztówce się nie skończyło? Poniżej przedstawiamy nasze pomysły i propozycje na zaskoczenie swoich nauczycieli.

  FILTRY

  Koniec produktów do wyświetlenia w tej kategorii

  Nie ma więcej stron do załadowania

  Oryginalny prezent dla wychowawcy

  Dzień nauczyciela to czas kiedy można podziękować i odwdzięczyć się swojemu wychowawcy za prowadzenie przez wszystkie lata nauki. To w nim ma się możliwość znalezienia lojalnej, wspierającej osoby, która poradzi w rozwiązaniu wszystkich pojawiających się na drodze życiowej problemów. Nie zawsze jest okazja, aby za to wszystko podziękować, więc Dzień Nauczyciela oficjalnie pomaga przełamać wszystkie bariery i powiedzieć co naprawdę leży na sercu. Chcąc zaskoczyć pedagoga swoją pomysłowością i jednocześnie wydłużyć czas celebrowania przez niego tego wyjątkowego dnia, warto zapewnić mu dedykowany prezent niespodziankę.

  Balon z helem dla nauczyciela będzie sporym zaskoczeniem, kiedy po otwarciu dużego pudła wyskoczy z niego pięknie połyskujący balon, z imienną dedykacją lub sentencją od całej klasy. Wybór wzorów i kolorów jest ogromny, więc można dostosować go do upodobań estetycznych danego pedagoga. Świetnie sprawdzi się balon złota gwiazdka z personalizacją, np. “Dla najlepszego nauczyciela w Polsce.” lub “Uczę matematyki, a jaka jest Twoja supermoc?”

  Wrażenie na nauczycielu zrobi także zestaw trzech balonów z helem w pudełku, np. w kolorze niebieskich gwiazdek czy zjawiskowych serc. Jeżeli prezent ma być dodatkowo wybuchowy i na nauczyciela ma wysypać się konfetti lub ozdobne piórka po odczytaniu dedykacji, koniecznie trzeba wybrać balon kule z wypełnieniem w środku.