Personalizowane flower boxy

Flower boxy można dostosować do różnych okazji, takich jak urodziny, rocznice, Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki czy zaręczyny. Personalizacja może obejmować dedykowane życzenia, daty lub inicjały jubilata. Flower boxy mogą być częścią dekoracji na ślubie lub przyjęciu weselnym. Personalizacja może obejmować inicjały nowożeńców, datę ślubu lub kolorystykę przewodnią ceremonii.

  Personalizowane flower boxy, które ucieszą każdego

  Zastanawiasz się, co takiego możesz podarować bliskiej osobie, aby zobaczyć na jej twarzy szeroki uśmiech, a jednocześnie, aby ten upominek nie był bardzo zobowiązujący? Jeśli tak, doskonale sprawdzą się dostępne w naszej ofercie personalizowane flower boxy. Fakt, że możesz wybrać swój ulubiony kwiatowy box, a następnie spersonalizować go według swojego pomysłu sprawi, że nadasz upominkowi bardzo osobistego charakteru. Tego typu upominek sprawdzi się dosłownie na każdą okazję, taką jak urodziny, rocznica, Walentynki, Dzień Dziadka, Dzień Mamy i wiele, wiele więcej. To już tylko od ciebie zależy, kiedy i komu sprawisz taką przyjemność. Z naszymi gotowymi boxami będzie to jeszcze prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

  Flower box – kwiaty i balony

  Czy wiedziałeś o tym, że dostępny u nas flower box może zawierać zarówno kwiaty, jak i balony? Takie połączenie jest jeszcze ciekawsze i na pewno przyciągnie sporą uwagę. W takim przypadku to właśnie na balonie znajduje się personalizowana dedykacja. W związku z nim możesz zamieścić na balonie, co tylko ci się podoba. Na przykład imię, datę, życzenia, czy cytat, który szczególnie kojarzy ci się z daną osobą i jesteś przekonany o tym, że nie może go zabraknąć. Flower box w tym stylu to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje upominku, który robi wrażenie, a dodatkowo stanowić będzie ciekawą ozdobę. Kwiaty utrzymują się przez długi czas i prezentują się bardzo świeżo.

  Flower boxy – wybierz także kolor kwiatów

  Nasze flower boxy to nie tylko personalizacja pudełka lub balony, ale także koloru kwiatów. To od upodobań obdarowywanej osoby zależy, na jaki odcień warto się zdecydować. Niewątpliwie jednak dużą popularnością cieszą się kwiaty w delikatnych odcieniach różowego. Jesteśmy przekonani, że każda osoba, która otrzyma taki upominek, będzie nim zachwycona!

  Flower box, który robi wrażenie

  Flower box został zaprojektowany w taki sposób, aby od razu zachwycać swoją estetyką oraz dopracowaniem, co widać nawet w najmniejszych detalach. Generalnie do wyboru pozostają mniejsze boxy z balonem i kwiatami, w takim przypadku dedykacja zostaje umieszczona na balonie, a także większe boxy, w których przypadku personalizacja umieszczana jest bezpośrednio na pudełku. Warto zwrócić uwagę również na flower boxy z misiem. To urocza propozycja, którą na pewno skradniesz serce niejednej dziewczyny. Równie dobrze sprawdzi się flower box, na którym umieszczone zostanie zdjęcie. To uczyni upominek jeszcze bardziej personalnym.