Prezenty dla Influencerów

Wiemy jak przygotować paczkę aby wywołała efekt wow nawet na najbardziej wymagającym influencerze. Nasza Balonowa przesyłka przygotowała propozycje na prezent influencera lifestylowego, parentingowego czy modowego.

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście
  • Balon z helem na prezent – Fashion LoverBalon z helem na prezent – Fashion Lover

  Prezenty dla influencerów – zaskocz ich

  Jak zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego influencera? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy zaproponować produkt wysokiej jakości, który wywoła na ich twarzach szczery uśmiech. Bardzo dobrą propozycją będą wyjątkowe prezenty dla influencerów, które dostarczone zostaną bezpośrednio do domu i to w pięknej, przemyślanej oprawie. W naszej ofercie nie brakuje propozycji, które ucieszą nawet tych, którym trudno dogodzić.

  Prezent dla influencerów – ciekawe kształty

  Takiej przesyłki na pewno nikt się nie spodziewa! Wielkie pudełko, w którym ukryty jest równie kolorowy i estetyczny balon, który uleci do góry w momencie otwarcia przesyłki. To świetna ozdoba do każdego pomieszczenia, ale i ciekawy atrybut na zdjęcia, z którego na pewno będzie chciał skorzystać każdy twórca internetowy. Przecież swoje sesje zdjęciowe warto, a nawet trzeba urozmaicać właśnie w taki sposób. Taki prezent dla influencerów na pewno spowoduje przyjemne kojarzenie marki i będzie również bardzo dobrą reklamą.

  Jaki prezent dla influencera?

  W naszej ofercie nie brakuje wszelkiego rodzaju balonów, które od razu powodują zachwyt. Jak wybrać indywidualny prezent dla influencera, aby wiedzieć, że trafiło się w jego gust? Przede wszystkim przestudiuj jego profil. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jakie są jego zainteresowania, hobby i upodobania. W ten sposób być może wstrzelisz się w jego ulubioną kolorystykę, co sprawi, że jeszcze chętniej pokaże u siebie na profilu otrzymany od ciebie produkt. Dzięki różnorodności naszych balonów, bez żadnego problemu dopasujesz ich styl i charakter do tego, w jakiej branży działa influencer. Balony nawiązywać mogą do sektora modowego, beauty, parentingowego czy motoryzacyjnego. Unikatowe i wyróżniające się kształty oraz kolory to strzał w dziesiątkę, gdy chcesz kogoś zaskoczyć. Nie tylko balony powodują efekt „wow”. Już sama paczka i sposób jej dostarczenia jest jedyny w swoim rodzaju.

  Dedykowany prezent dla influencerów

  Czy takie przesyłki można personalizować? Jak najbardziej i co więcej, warto to robić, ponieważ jeszcze bardziej zaciska to więzi między marką, a influencerem. To dlatego na balonach może znaleźć się imię, pseudonim czy cokolwiek innego, co związane jest z daną osobą. Kto nie chciałby otrzymać przesyłki, która została stworzona od A do Z właśnie tylko dla ciebie? Taki dedykowany prezent dla influencerów to bardzo fajny pomysł na promocje i przedstawienie swojej oferty.

  Instagram oraz facebook aktualnie w branży marketingowej uznawane są za główne medium przekazu. To właśnie na portalach społecznościowych organizowane są kampanie zarówno dużych, jak i małych firm. Oprócz płatnych reklam w postaci banerów, ważne są kontaktu z influencerami. Osoby popularne na instagramie lub facebooku, które zdobyły więź zaufania u swoich obserwatorów, są w stanie rozreklamować wiele nowych produktów. Im lepszy efekt zaskoczenia wywoła paczka, którą wysyłamy influencerom, tym skuteczność reklamy wzrośnie. Balony w pudełku dla osób współpracujących z naszą firmą nie muszą być jednak wysyłane wyłącznie podczas lokowania produktu, możemy również wysłać prezent niespodziankę z okazji urodzin danego influencera, nowej linii naszego produktu lub z okazji zbliżających się świat. Więź, którą dzięki temu zbudujemy pozwoli na dłuższą i bardziej owocną współpracę dla obu stron!

  Posiadając markę, która prężnie działa w internecie, powinniśmy zadbać o odpowiednie kontaktu z influencerami. Z racji zmieniających się czasów oraz stale pędzącej do przodu technologii, portale społecznościowe stały się jednymi z głównych mediów marketingowych. To właśnie na Instagramie, facebooku czy youtube spędzamy najwięcej naszego czasu przed ekranem komputera lub telefonu. Firmy współpracujące z osobami publicznymi oraz rozpoznawalnymi w mediach społecznościowych mają całą masę możliwości reklamy. Budując zaufanie oraz chcąc zrobić jak największe wrażenie na osobach popularnych w internecie, powinniśmy postawić na odpowiednie zaprezentowanie produktu. Cały proces otwierania paczki dla influencera, jest relacjonowany tysiącom odbiorców, czym możemy zyskać nowych potencjalnych klientów. Niespodzianka w pudełku na pewno wywoła wiele pozytywnych emocji!

  Często wysyłane paczki dla influencerów wymagają dużo pracy od samych zleceniodawców. My postanowiliśmy ułatwić cały ten proces! Nasze zestawy prezentowe będą idealne jako niespodzianka na instagram! Balony z helem wyskakujące z pudełka, które możemy wzbogacić o imiennie spersonalizowany napis, voucher, czekoladki, maskotkę lub kilka zdjęć, na pewno zapadną w pamięć na długo! Balony z helem możemy dołączyć do promowania nowego produktu, który wysyłamy do przetestowania. Wybierz odpowiedni odcień pasujący kolorystycznie do designu danej linii lub kolorów przewodnich w Twojej firmie, dodaj hasło reklamowe na balon lub na bilecik i zaskocz samego influencera oraz jego obserwatorów! Im większy efekt zaskoczenia i większe dopracowanie całej kampanii, tym możemy spodziewać się lepszych rezultatów. Tak przygotowane prezenty staną się nie tylko idealną formą reklamy, ale będą również niezwykle miłym i sympatycznym gestem w stronę osób współpracujących z naszą firmę.

  Spraw, aby Twoje produkty zrobiły efekt WOW! Dołącz do nich balony w pudełku lub wyślij zestaw prezentowy od Forsomeone, który stanie się świetną reklamą nowej linii produktów. Spersonalizuj napis na balonie, wybierz odpowiednią kolorystykę, dodaj tematyczny bilecik oraz dołącz kilka zdjęć ze studyjnej sesji nowego produktu! Tak przygotowane paczki na pewno sprawią, że Twoja firma zabłyśnie na Instagramie i Facebooku!