Prezenty dla Influencerów

Wiemy jak przygotować paczkę aby wywołała efekt wow nawet na najbardziej wymagającym influencerze. Nasza Balonowa przesyłka przygotowała propozycje na prezent influencera lifestylowego, parentingowego czy modowego.

    FILTRY

    Instagram oraz facebook aktualnie w branży marketingowej uznawane są za główne medium przekazu. To właśnie na portalach społecznościowych organizowane są kampanie zarówno dużych, jak i małych firm. Oprócz płatnych reklam w postaci banerów, ważne są kontaktu z influencerami. Osoby popularne na instagramie lub facebooku, które zdobyły więź zaufania u swoich obserwatorów, są w stanie rozreklamować wiele nowych produktów. Im lepszy efekt zaskoczenia wywoła paczka, którą wysyłamy influencerom, tym skuteczność reklamy wzrośnie. Balony w pudełku dla osób współpracujących z naszą firmą nie muszą być jednak wysyłane wyłącznie podczas lokowania produktu, możemy również wysłać prezent niespodziankę z okazji urodzin danego influencera, nowej linii naszego produktu lub z okazji zbliżających się świat. Więź, którą dzięki temu zbudujemy pozwoli na dłuższą i bardziej owocną współpracę dla obu stron!

    Posiadając markę, która prężnie działa w internecie, powinniśmy zadbać o odpowiednie kontaktu z influencerami. Z racji zmieniających się czasów oraz stale pędzącej do przodu technologii, portale społecznościowe stały się jednymi z głównych mediów marketingowych. To właśnie na Instagramie, facebooku czy youtube spędzamy najwięcej naszego czasu przed ekranem komputera lub telefonu. Firmy współpracujące z osobami publicznymi oraz rozpoznawalnymi w mediach społecznościowych mają całą masę możliwości reklamy. Budując zaufanie oraz chcąc zrobić jak największe wrażenie na osobach popularnych w internecie, powinniśmy postawić na odpowiednie zaprezentowanie produktu. Cały proces otwierania paczki dla influencera, jest relacjonowany tysiącom odbiorców, czym możemy zyskać nowych potencjalnych klientów. Niespodzianka w pudełku na pewno wywoła wiele pozytywnych emocji!

    Często wysyłane paczki dla influencerów wymagają dużo pracy od samych zleceniodawców. My postanowiliśmy ułatwić cały ten proces! Nasze zestawy prezentowe będą idealne jako niespodzianka na instagram! Balony z helem wyskakujące z pudełka, które możemy wzbogacić o imiennie spersonalizowany napis, voucher, czekoladki, maskotkę lub kilka zdjęć, na pewno zapadną w pamięć na długo! Balony z helem możemy dołączyć do promowania nowego produktu, który wysyłamy do przetestowania. Wybierz odpowiedni odcień pasujący kolorystycznie do designu danej linii lub kolorów przewodnich w Twojej firmie, dodaj hasło reklamowe na balon lub na bilecik i zaskocz samego influencera oraz jego obserwatorów! Im większy efekt zaskoczenia i większe dopracowanie całej kampanii, tym możemy spodziewać się lepszych rezultatów. Tak przygotowane prezenty staną się nie tylko idealną formą reklamy, ale będą również niezwykle miłym i sympatycznym gestem w stronę osób współpracujących z naszą firmę.

    Spraw, aby Twoje produkty zrobiły efekt WOW! Dołącz do nich balony w pudełku lub wyślij zestaw prezentowy od Forsomeone, który stanie się świetną reklamą nowej linii produktów. Spersonalizuj napis na balonie, wybierz odpowiednią kolorystykę, dodaj tematyczny bilecik oraz dołącz kilka zdjęć ze studyjnej sesji nowego produktu! Tak przygotowane paczki na pewno sprawią, że Twoja firma zabłyśnie na Instagramie i Facebooku!