Stwórz swój balon

A gdyby tak postawić na prezent prosto z serca z napisem na nim wymyślonym przez Ciebie samego? Brzmi świetnie, prawda?! Dajemy Ci możliwość popuszczenia wodzy fantazji i stworzenia własnego spersonalizowanego produktu. Wybierz jedna z propozycji na urodziny, rocznicę, roczek czy inną ważną okazję do świętowania i podaj nam jaką treść mamy zmieścić na balonie. Tak przygotowana niespodzianka z dostarczeniem przez nasz sklep prosto do rąk własnych solenizanta to udana niespodzianka z efektem zaskoczenia. 

  • Bukiet balonowy z Twoim własnym tekstem
  • Balon czerwone serce z helem z Twoim napisemBalon czerwone serce z helem z Twoim napisem

  Balonowa przesyłka to zdecydowania jedna z najbardziej zaskakujących i ciekawszych form wysyłki prezentowej. Taki upominek wysłany bliskiej nam osobie wywoła na jej twarzy uśmiech i szczerą radość! Paczka z balonami to innowacyjna forma przesyłek, które można zamówić i nadać na wybrany przez nas adres do rodziców, dziewczyny, chłopaka, przyjaciół czy rodzeństwa.  W momencie kiedy nie możemy osobiście zjawić się na urodzinach, zaręczynach, powitaniu nowego dziecka w rodzinie czy innej uroczystości, najlepszym prezentem będzie własnie balonowa przesyłka! Wyślij balon ze swoim spersonalizowanym napisem i nie przejmuj się odległością, która dzieli Ciebie i bliską Ci osobę. My dostarczymy wybraną ówcześnie niespodziankę w pięknym, minimalistycznym pudelku aż pod same drzwi odbiorcy. Wyskakujący z opakowania balon z helem na pewno zapadnie na długo w pamięć, a oprócz tego stanie się pamiątką na wiele dni. Piękne i designerskie upominki są w stanie idealnie zaprezentować się nie tylko na zdjęciu, ale również jako późniejsza dekoracja mieszkania, która zawsze będzie przypominała o nadawcy tego cudownego prezentu!

  Indywidualny napis na balonie to nowość, którą wprowadziliśmy, aby nasi klienci mogli sami wykreować jeszcze bardziej osobiste i dopasowane do swoich potrzeb prezenty. Innowacyjna możliwość samodzielnego zaprojektowania balonu sprawi, że każdy z nas jest w stanie bez problemu stworzyć upominek z imieniem bliskiej nam osoby, cytatem, pseudonimem czy ulubionym tekstem piosenki. Personalizowany prezent to jedna z najbardziej osobistych i wzruszających form podarunku. Dzięki temu obdarowana przez nas osoba wie, że właśnie ten upominek został stworzony specjalnie dla niej! Stwórz swój prezent i wywołaj niezapomniany uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby!

  Personalizowany prezent to idealna forma upominku również dla maluchów. Balony z imieniem dziecka idealnie nadają się jako podarunek lub dekoracja imprezy urodzinowej. Wyskakujący z pudełka kolorowy prezent z imieniem małego bohatera wywoła nie tylko radość, ale również ekscytację z nadrukowanego imienia małego solenizanta. Nasi klienci mogą zamieścić dowolnie wybrany przez siebie napis składający się maksymalnie z 40 znaków.

  Personalizowane prezenty dla niego lub niej, które nasi klienci mogą sami stworzyć staną się idealnym rozwiązaniem na urodziny, rocznice, imieniny lub jako upominek bez żadnej okazji. Prezent z własnym tekstem to niezwykle osobista forma podarunku, którym możemy dotrzeć do serca nie jednej osoby. Umieść na swoim balonie wyjątkowy cytat, fragment wiersza lub piosenki albo stworzoną przez siebie dedykację. Spraw, że bliska Ci osoba nigdy nie zapomni tak cudownego i indywidualnego prezentu, który od ciebie dostanie! Wyskakujący balon z helem z personalizowanym napisem stanie się prezentem trafionym w dziesiątkę! Teraz, nawet kiedy nie możemy być na wyjątkowej uroczystości, możesz wysłać naszą przesyłką prezentową – wyjątkowy upominek, który będzie wywoływał uśmiech na twarzy obdarowanej osoby przez bardzo długi czas!