Prezenty na Wielkanoc

Wyślij balony zamiast klasycznej kartki prosto do swojej rodzinki i zaskocz ich! Personalizowane balony to świetna okazja by przesłać miłe świąteczne pozdrowienia!

  Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt liturgicznych i najstarsze święto chrześcijańskie. Informacja o Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa to powód do radości, który świętowany jest w postaci Wielkanocnego Śniadania i uczty w gronie najbliższych. Okres Wielkiej Nocy poprzedzony postem i celebracją misterium paschalnego za mękę i śmierć Chrystusa, jest przygotowaniem na czas nadejścia wesołej nowiny w czasie Świąt Wielkanocnych. Stąd też, świąteczne barwy, baranek będący częścią Eucharystii opowiadającej historię zbawienia, wiosenne dekoracje, potrawy jajeczne jako symbol odrodzenia, zmartwychwstania i symbol nadziei na życie wieczne, dopełniają celebracje i radość z zaistniałego Zmartwychwstania.

  Chcąc podzielić się nowiną Wielkiego Dnia, przesyłane są do siebie wzajemnie życzenia. Wraz z nowym odrodzeniem, życzenia skierowane do adresatów, mają przyczynić się do pomyślności i szczęścia w ich życiu. Chcąc wyjść naprzeciw możliwości wysyłania bardziej imiennych i intencjonalnych życzeń do swoich bliskich, w naszym sklepie proponujemy balony zastępujące klasyczne kartki z życzeniami.

  Dlaczego warto wybrać balon na kartkę Wielkanocną?

  Klasyczne kartki nie zawsze docierają na czas do odbiorców, ze względu na dużą ilość przesyłek i pocztówek wysyłanych w okresie świątecznym. Paczka z balonami umożliwia zamówienie przesyłki wcześniej, z dokładnym terminem jej dostarczenia. Dzięki temu, zapewniamy gwarancję dotarcia paczki balonowej do odbiorców jeszcze przed Świętami.

  Poza terminem dostarczenia, istotną zaletą wyboru balonowej kartki z Wielkanocnym motywem, jest jej pomysłowość. Zdecydowanie inaczej otwiera się przesyłkę niespodziankę z życzeniami świątecznymi nadrukowanymi na balonie, a inaczej kartkę pocztową.

  Wielkanocne upominki od Zajączka mogą połączyć się z kartką świąteczną w formie balonu.

  Czekoladki, Flower Box, pluszowa maskotka na pamiątkę, rodzinne zdjęcie w przebraniach królika, lub bilecik ze śmieszną sentencją – nic nie jest w stanie stworzyć ze zwykłej kartki tak oryginalnej przesyłki jak paczka balonowa pełna niespodzianek. Dużą zaletą wyboru balonów, zamiast pocztówki, jest także ich wielkość. W przeciwieństwie do zwykłej kartki balony zdecydowanie mocniej rzucają się w oczy. Ponadto, pokazują, że osoba, do której paczka jest dostarczana nie jest przypadkowa i jest ważną osobą dla nadawcy. Dzielenie się pozytywnymi uczuciami, miłością, rodzinnym wsparciem oraz pamięć o bliskich, jest ułatwiona dzięki balonowej kartce. Bez względu na odległość jaka dzieli rodzinę, balony są w stanie udowodnić, że wszyscy są jednakowo ważni i zawsze będą trzymać się razem. Więzi między rodziną nie są w stanie zatrzymać żadne przeciwności, a balon jako posłaniec dobrych wiadomości podbuduje na odległość i zostawi iskierkę, że ktoś, gdzieś, tam daleko, pamięta.

  Balonowe wersje Wielkanocne – rodzaje i sentencje?

  W naszej ofercie dostępne są wersje balonów, które zastąpią nawet najlepszą kartkę. Wybrane wzory i kolory umożliwiają dobranie wersji pod dekoracje domu na święta, upodobania odbiorców, a także gotową sentencję.

  Balony kule wykonane z mieniącego się materiału foliowego, uzupełnione zostały nadrukami, które wraz z imienną dedykacją, trafiają do konkretnych osób. Prosto do rąk rodziców, dziadków, rodzeństwa, swojej miłości, przyjaciół, dalszej rodziny, szefostwa, współpracowników, a także osób, które pragnie się obdarować. Uśmiech na ich twarzach jest gwarantowany, szczególnie kiedy na powierzchni balonów odczytają takie treści jak: “Alleluja i do przodu”, “ O kurczę, już Wielkanoc! Radosnych Świąt”, “Przesyłamy Wielkanocne uściski”, czy “Wesołych Świąt! Pozdrowienia ślą…” . Co jak co, ale balonowa kartka okaże się w tym przypadku najlepszą przesyłką, która dotrze do adresatów na święta. Stanie się częścią domowego otoczenia. Uświetni dekoracje Wielkanocne. Będzie chętnie pokazywana na zdjęciach. Będzie prezentować się wyśmienicie przez wszystkie dni świąt i jeszcze długo po nich.

  Wersje transparentne można wypełnić piórkami, które współgrają z dekoracjami świątecznymi i kurczaczkami, które są jednym z symboli świąt. Kiedy balon niechcący pęknie lub zostanie przebity przez rodzinę na znak świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, piórka pozostaną na pamiątkę i z roku na rok będą przypominać balonowy prezent. Natomiast wersja z konfetti, która cechuje się barwami spójnymi ze świątecznymi trendami wnętrzarskimi, uzupełni inne detale świątecznej oprawy stołu czy wielkanocnych dekoracji.

  Czy warto zastanawiać się jeszcze co lepiej wybrać – kartkę czy balon? My co do tego nie mamy wątpliwości, a Wy?

  Prezent wielkanocny – zaskocz swoich bliskich wyjątkową przesyłką

  Wielkanoc to niezwykle radosne święta i okazja do składania świątecznych życzeń najbliższym. Wysyłanie kartek z życzeniami to bardzo miły gest, jednak nie jest to nic oryginalnego i zaskakującego. Jeśli zależy nam na czymś wyjątkowym, co z pewnością pozytywnie zaskoczy naszych bliskich to doskonale sprawdzi się Balonowa przesyłka! Życzenia świąteczne w formie kompozycji z balonów to doskonały pomysł na oryginalny i niezwykle uroczy prezent wielkanocny. Świetnie zastąpi tradycyjne kartki z życzeniami i z pewnością wywoła uśmiech na twarzach bliskich. Ogromną zaletą jest efektowna prezentacja – zaskoczenie podczas otwierania przesyłki gwarantowane!

  Wielkanocny prezent – niezwykły pomysł, który urozmaici świąteczny czas

  Balony z życzeniami to niebanalny wielkanocny prezent, który sprawi, że święta będą jeszcze bardziej radosne i niezapomniane. Balony doskonale zastąpią tradycyjne kartki z życzeniami. To niezwykle wyjątkowy upominek będący symbolem miłości i pamięci o bliskich. Balony bez problemu przetrwają kilka dni, dlatego mogą stanowić ciekawą dekorację wielkanocną domu przez całe święta! Oferowane przez nas kompozycje balonowe można zamówić z konkretnym terminem doręczenia. Dzięki temu mamy pewność, że paczka dotrze do odbiorców na czas. Nasza Balonowa przesyłka działa jak każdy sklep internetowy – wystarczy wybrać odpowiedni box prezentowy z balonami, złożyć zamówienie i wybrać datę oraz adres dostawy – nic prostszego!

  Prezent na Wielkanoc – ogromny wybór wzorów i kolorów

  W naszym sklepie znajdziesz niezwykle wyjątkowe boxy prezentowe w formie balonów z helem. Balony kule, w kształcie serca lub wielkanocnego jajka – zdecydowanie wywołają uśmiech na twarzach bliskich. Bez wątpienia dostarczą więcej rozrywki niż tradycyjna kartka z życzeniami. W naszym sklepie znajdziesz zarówno kolorowe balony, jak i transparentne, które zostały wypełnione piórkami lub konfetti. To nie wszystko! Każdy box prezentowy możesz uzupełnić o dodatkowy upominek, który wybierzesz na naszej stronie internetowej. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju słodkości, flower boxy czy karty podarunkowe. Wystarczy, że dodasz do zamówienia interesujący Cię upominek, a my dołączymy go do pudełka z balonową kompozycją! To pomysł na niezwykły prezent na Wielkanoc dla rodziców, dziadków, przyjaciół, drugiej połówki oraz każdej osoby, którą pragniemy obdarować czymś wyjątkowym!