Prezenty Gratulacyjne

Sukces nie jedno ma imię. Każdy sukces zbliża nas do wyznaczonych celów i każda z okazji zasługuje na wyjątkową oprawę i oczywiście wyjątkowy prezent. Paczka z balonami stoi na czele wyzwania i proponuje Wam balony niespodzianki z personalizacją. Niezależnie od tego czy szukacie prezentu gratulacyjnego z okazji awansu czy obrony pracy licencjackiej/magisterskiej poniżej z pewnością znajdziecie pomysł na prezent dostosowany do gustu osoby obdarowanej.

  FILTRY

  Prezenty Gratulacyjne na każdą okazję

  Można świętować wiele okazji w życiu, ale najlepszym wydarzeniem sprzyjającym świętowaniu jest osiągnięcie sukcesu zawodowego lub sukcesu związanego z realizacją swoich pasji i marzeń. Okazji do świętowania sukcesu jest wiele. Sukces związany z otwarciem nowej firmy, nowego biura, nowej siedziby restauracji czy hotelu. Sukces związany z oznajmieniem narzeczeństwa i oświadczynami. Sukces zawodowy w pracy i przejściu na wyższy szczebel stanowiska. Sukces rodzinny jak np. kupno nowego domu lub mieszkania. Sukces osobisty związany ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, osiągnięciem trofeum w ważnej dyscyplinie sportowej, przebiegnięcie maratonu lub pierwsze wejście do lodowatej wody podczas morsowania. Sukces związany z postawieniem pierwszego kroku lub swojej pierwszej wizyty w telewizji, wywiadu, stania się osobą publiczną, którą kochają miliony. Sukces związany z zakończeniem szkoły, obroną pracy magisterskiej, licencjackiej czy zdobyciem doktoratu i tytułu magistra.

  Sukcesy można mnożyć i każdy odbiera je inaczej. Mogą być osobiste i zawodowe, ale każdy sukces wymaga jednego – gratulacji! To właśnie gratulacje sprawiają, że otoczenie, rodzina, przyjaciele, znajomi, obcy ludzie, doceniają wysiłek jaki w ten sukces został włożony. To gratulacje powodują, że upewniamy się co do wartości osiągniętego sukcesu. To gratulacje oznajmiają, dla kogo jesteśmy ważni, kto pamięta, dopinguje, wspiera. To dzięki gratulacjom widzi się efekty włożonego w sukces trudu, ale także to gratulacje pozwalają rozwijać się dalej i osiągać kolejne sukcesy.

  Paczka z balonami oferuje spersonalizowane balony niespodzianki, które pomagają spełnić marzenia obdarowywanej osoby. Wspomagają organizację przyjęcia niespodzianki, co zdecydowanie ułatwia efekt finalny gratulacji, lub mogą być dostarczone do rąk własnych odnoszącej sukces osoby. Balony wypełnione helem w kolorze różowego złota, czarne serca lub złote gwiazdy, to świetne motywy, które ucieszą obdarowywanych, zarówno wtedy kiedy paczka będzie otwierana jako prezent, prosto z rąk kuriera, lub kiedy wypełni mieszkanie czy miejsce pracy i stworzy odświętne tło dla uczczenia sukcesu.

  Przy składaniu gratulacji imponujące okażą się także balony kule w metalizowanym kolorze lub przezroczyste balony wypełnione wewnątrz piórami. Wypełnione helem będą unosić się nad ziemią. Wszystkie wersje można personalizować lub pozostawić napisy podstawowe – “Gratulacje”, “Kobieta sukcesu”, “Magister roku”, “Cheers. Dobra robota” lub “Jesteście na swoim, Gratulacje”. Personalizacja to dodanie imienia osoby, do której adresowana jest Balonowa przesyłka. Może odbywać się poprzez nadruk na balonie lub podpięcie liściku gratulacyjnego, z życzeniami od nadawcy.

  Taka forma gratulacji jest zdecydowanie bardziej oryginalna niż klasyczne kwiaty. Jest również trwalsza, jest podstawą do wykonania fantastycznych pamiątkowych zdjęć z tej okazji, a przede wszystkim cieszy adresatów niezależnie od wieku czy odniesionego sukcesu. Nic tak nie poprawia humoru jak dom wypełniony po brzegi balonami z helem i dostarczeniem tego jedynego, specjalnego z imiennym napisem, który podczas wznoszenia toastu można przebić, a wysypią się jego wnętrza lekkie, kolorowe piórka.