Prezenty Gratulacyjne

Sukces nie jedno ma imię. Każdy sukces zbliża nas do wyznaczonych celów i każda z okazji zasługuje na wyjątkową oprawę i oczywiście wyjątkowy prezent. Paczka z balonami stoi na czele wyzwania i proponuje Wam balony niespodzianki z personalizacją. Niezależnie od tego czy szukacie prezentu gratulacyjnego z okazji awansu czy obrony pracy licencjackiej/magisterskiej poniżej z pewnością znajdziecie pomysł na prezent dostosowany do gustu osoby obdarowanej.

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście

  Prezenty Gratulacyjne na każdą okazję

  Można świętować wiele okazji w życiu, ale najlepszym wydarzeniem sprzyjającym świętowaniu jest osiągnięcie sukcesu zawodowego lub sukcesu związanego z realizacją swoich pasji i marzeń. Okazji do świętowania sukcesu jest wiele. Sukces związany z otwarciem nowej firmy, nowego biura, nowej siedziby restauracji czy hotelu. Sukces związany z oznajmieniem narzeczeństwa i oświadczynami. Sukces zawodowy w pracy i przejściu na wyższy szczebel stanowiska. Sukces rodzinny jak np. kupno nowego domu lub mieszkania. Sukces osobisty związany ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, osiągnięciem trofeum w ważnej dyscyplinie sportowej, przebiegnięcie maratonu lub pierwsze wejście do lodowatej wody podczas morsowania. Sukces związany z postawieniem pierwszego kroku lub swojej pierwszej wizyty w telewizji, wywiadu, stania się osobą publiczną, którą kochają miliony. Sukces związany z zakończeniem szkoły, obroną pracy magisterskiej, licencjackiej czy zdobyciem doktoratu i tytułu magistra.

  Sukcesy można mnożyć i każdy odbiera je inaczej. Mogą być osobiste i zawodowe, ale każdy sukces wymaga jednego – gratulacji! To właśnie gratulacje sprawiają, że otoczenie, rodzina, przyjaciele, znajomi, obcy ludzie, doceniają wysiłek jaki w ten sukces został włożony. To gratulacje powodują, że upewniamy się co do wartości osiągniętego sukcesu. To gratulacje oznajmiają, dla kogo jesteśmy ważni, kto pamięta, dopinguje, wspiera. To dzięki gratulacjom widzi się efekty włożonego w sukces trudu, ale także to gratulacje pozwalają rozwijać się dalej i osiągać kolejne sukcesy.

  Paczka z balonami oferuje spersonalizowane balony niespodzianki, które pomagają spełnić marzenia obdarowywanej osoby. Wspomagają organizację przyjęcia niespodzianki, co zdecydowanie ułatwia efekt finalny gratulacji, lub mogą być dostarczone do rąk własnych odnoszącej sukces osoby. Balony wypełnione helem w kolorze różowego złota, czarne serca lub złote gwiazdy, to świetne motywy, które ucieszą obdarowywanych, zarówno wtedy kiedy paczka będzie otwierana jako prezent, prosto z rąk kuriera, lub kiedy wypełni mieszkanie czy miejsce pracy i stworzy odświętne tło dla uczczenia sukcesu.

  Przy składaniu gratulacji imponujące okażą się także balony kule w metalizowanym kolorze lub przezroczyste balony wypełnione wewnątrz piórami. Wypełnione helem będą unosić się nad ziemią. Wszystkie wersje można personalizować lub pozostawić napisy podstawowe – “Gratulacje”, “Kobieta sukcesu”, “Magister roku”, “Cheers. Dobra robota” lub “Jesteście na swoim, Gratulacje”. Personalizacja to dodanie imienia osoby, do której adresowana jest Balonowa przesyłka. Może odbywać się poprzez nadruk na balonie lub podpięcie liściku gratulacyjnego, z życzeniami od nadawcy.

  Taka forma gratulacji jest zdecydowanie bardziej oryginalna niż klasyczne kwiaty. Jest również trwalsza, jest podstawą do wykonania fantastycznych pamiątkowych zdjęć z tej okazji, a przede wszystkim cieszy adresatów niezależnie od wieku czy odniesionego sukcesu. Nic tak nie poprawia humoru jak dom wypełniony po brzegi balonami z helem i dostarczeniem tego jedynego, specjalnego z imiennym napisem, który podczas wznoszenia toastu można przebić, a wysypią się jego wnętrza lekkie, kolorowe piórka.

  Prezenty gratulacyjne – pokaż bliskim, że jesteś z nich dumny

  Ciekawe prezenty gratulacyjne to najlepszy sposób na to, aby pokazać swoim bliskim, którzy odnieśli jakiś sukces, że jesteś z nich dumny. Zwłaszcza że, do wyboru pozostaje tak wiele różnych opcji i niektóre z nich na pewno bardzo zaciekawią zarówno ciebie, jak i obdarowaną osobę. Przy tej szczególnej okazji warto przyjrzeć się naszym propozycjom, które zachwycają nie tylko kolorystyką, ale i wykonaniem. To najlepszy sposób, aby świętować ważne wydarzenie!

  Prezent gratulacyjny – na jaką okazję się sprawdzi?

  Jest bardzo wiele okazji, które warto uczynić jeszcze piękniejszymi i tym samym podkreślać sukces odniesiony przez bliską osobę, wywołując na jej twarzy szeroki uśmiech. Prezent gratulacyjny pod postacią kolorowych balonów w ciekawych kształtach to zawsze doskonała propozycja. Zwłaszcza że, decydując się na nasze produkty, możesz je dodatkowo spersonalizować, co sprawi, że będą one jeszcze lepiej dobrane pod konkretną osobę. Zarówno na balonie, jak i na pudełku możemy umieścić imię obdarowanej osoby lub inne treści, na których ci zależy. Taki dodatek sprawi, że prezent gratulacyjny pod postacią balonów będzie bardzo indywidualnym upominkiem, który stanowić będzie wyjątkową pamiątkę na długie lata. Warto zdecydować się na niego z okazji urodzin, awansu, czy obronienia dyplomu. To oczywiście jedynie przykłady, ponieważ okazji, które należy celebrować, jest o wiele więcej.

  Prezenty gratulacyjne – balony wypełnione helem

  Balony wypełnione helem to świetna propozycja dla wszystkich osób, które poszukują ciekawego upominku dla bliskiej osoby, a jednocześnie nie chcą przesadzić ze świętowaniem i ogólną oprawą. Balony wypełnione helem na pewno zaskoczą każdego, ponieważ uniosą się do góry od razu po otwarciu pudełka. Taki efekt jest jedyny w swoim rodzaju i na pewno wzbudzać będzie spore zainteresowanie. Takie prezenty gratulacyjne to właśnie te podarowane od serca, które na długo zapadają w pamięć i sprawiają, że chętnie wraca się do tamtych dni.

  Prezent gratulacyjny – jaki kształt warto wybrać?

  Gdy chcesz podarować prezent gratulacyjny, który pasować będzie do konkretnej osoby, w pierwszej kolejności zastanów się, jaki kolor i kształt najlepiej do niej pasuje. W naszej ofercie posiadamy całą paletę barw, a do tego wiele ciekawych form, które nawiązują na przykład do niektórych zawodów czy hobby. Zdecydować można się również na balony w uniwersalnych, ponadczasowych kształtach, takich jak serce, czy urocza gwiazdka.