Prośba o Świadkowanie

Abyś mogła w uroczysty sposób poprosić o świadkowanie swoją siostrę czy przyjaciółkę stworzyliśmy kilka niezawodnych propozycji. Balony kojarzące się z radością to świetny pomysł aby za jego pomocą zadać magiczne pytanie „Czy zostaniesz moją świadkową?”. W kategorii tej znajdziecie balony wypełnione helem, które po rozpakowaniu wyskoczą w pudła, balony „pop me” do przebicia z wiadomością w środku i wiele innych. Nasza Balonowa przesyłka dzięki możliwości personalizacji czy dołączenia Waszego zdjęcia dołoży wszelkich starań by ten prezent był wyjątkowy.

Ślub to jedno z wydarzeń w naszym życiu, które chcemy zorganizować i przeprowadzić w pełnej perfekcji! W tym ważnym dniu zarówno Panna Młoda, jak i Pan Młody powinni skupić się na najprzyjemniejszych sprawach, takich jak pozytywny nastrój czy piękny wygląd, a kwestiami dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, powinni zająć się świadkowie! Najbliższa sercu Panny Młodej kobieta, ma na swoich barkach ogrom zadań. Jest to zaszczytna rola, którą należy w odpowiedni sposób zaproponować. Prośby o świadkowanie w ostatnich czasach stają się coraz bardziej popularne, a my chcemy, aby nasz ślub był od początku do końca idealny! Właśnie dlatego tak ważne są upominki, które damy przyszłej Pani Świadkowej.

Prezenty dla druhny to temat bardzo obszerny. Możemy dobrać design naszego upominku do stylu całego ślubu lub do preferencji i upodobań przyszłej świadkowej. Cała gama prezentów od forsomeone została starannie zaprojektowana tak, aby wpasować się w najnowsze trendy w tematyce ślubnej. Wyskakujące z pudełka niespodzianki to upominki, które nie tylko wzbudzają najwięcej emocji, ale zapadają w pamięci na długo! Prezent w formie minimalistycznego i klasycznego pudełka z ukrytym w środku balonem sprawdzi się idealnie jako podarek dla świadkowej.

Paczka z balonami Forsomeone posiada w swoim asortymencie wiele upominków dla druhen. Każda Panna młoda może wybrać sposób, w jaki przekaże zapytanie o świadkowanie. Możemy umieścić wiadomość z imienną dedykacją na balonie, na bileciku lub w balonie, który trzeba przebić. Nasze produkty wykonane są z bardzo trwałego materiału, który długo będzie służył jako dekoracja mieszkania. Kolory zaczynające się od czerwieni i przechodzące przez róż, aż po złoto, na pewno wpiszą się w gusta wielu Pań! Balon w kształcie serca z imienną dedykacją lub karteczką z osobistymi słowami, przekażą naszej przyszłej świadkowej nie tylko cudowną nowinę o zbliżającym się ślubie, ale również pokażą jak ważną jest dla nas osobą.

Do każdego upominku stworzonego przez nas można dodatkowo dokupić zestaw czekoladek, bileciku, maskotki, zdjęć, a ostatnio nawet vouchera! Kilka naszych propozycji prezentu jako „prośby o świadkowanie” posiada również specjalny voucher do e-booka, który może okazać się niezwykle przydatny przy roli świadkowej. E-book pt. „Planner zorganizowanej świadkowej” stworzony został wraz z założycielką bloga mowieoslubie, Dominiką Soi-Blat. Nasza druhna, dzięki niemu nie zapomni o najdrobniejszym szczególe, a pomoc przy organizacji ślubu stanie się o wiele łatwiejsza, dzięki specjalnemu plannerowi.

Przyszłe Panny Młode chcące stworzyć niezapomnianą prośbę o świadkowanie, mogą już teraz wybrać niespodziankę wyskakującą z pudełka! Balony w kształcie serc ze specjalną dedykacją, balon „przebij mnie”, który dopiero po pęknięciu ukazuje zapytanie o bycie świadkową lub zwykły bilecik z samodzielnie ułożonymi słowami dla bliskiej nam kobiety będą upominkiem, który na zawsze pozostanie w pamięci. Tak zorganizowana niespodzianka dla Pani Świadkowej na pewno wzbudzić może wiele radości, ale również łez szczęścia i wzruszenia!