Balon czy zostaniesz moją świadkową – wyślij prośbę o świadkowanie

  • Post author:
  • Post published:1 lutego 2021

Prośba o świadkowanie to stres dla Panny Młodej jak i samej świadkowej. Chcąc w oryginalny sposób poprosić swoją siostrę, przyjaciółkę czy bliską osobę o świadczenie zawarcia małżeństwa, warto wybrać prezent dla przyszłej świadkowej, który ją zaskoczy i nie da możliwości przekazania negatywnej odpowiedzi. Rola świadkowej to nie tylko towarzyszenie w dniu ślubu. To także organizacja wieczoru panieńskiego dla Panny Młodej, pomoc przy ubieraniu się do ślubu, pamiętanie o dobrym zaprezentowaniu się Panny Młodej w czasie uroczystości, pomoc w odbiorze prezentów i przekazywanych życzeń na nową drogę życia czy dopilnowanie kwestii wszystkich spraw weselnych. Wiedząc o tym jak wiele wyzwań będzie miała świadkowa, warto zachęcić ją do wzięcia udziału w tej ważnej chwili, bez obaw, że zostanie ze wszystkim sama, albo wszystko spadnie na jej barki. Poczta balonowa od samego początku przeprowadzi ją przez proces zostania świadkową, jednocześnie ukazując, że będzie to warta zachodu chwila i wniesie do życia ogrom emocji, które mogą przy okazji je całkowicie odmienić.

Dlaczego ważny jest wybór świadkowej?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które muszą zdecydować, kto w tej roli okaże się najodpowiedniejszy. To nie może być przypadek i dowolna koleżanka, z którą kontakt urwie się po czasie. To musi być ktoś zaufany, kto nie tylko jest sprawdzony i można na niego liczyć, ale kogo będzie mieć się w swoim życiu przez kolejne lata życia. Inaczej ogląda się filmy i zdjęcia ze ślubu oraz wesela, kiedy świadkowie nadal są w naszym życiu. Inaczej, kiedy byli oni przypadkowi i kontakt się urwał chwile po uroczystości, na którym mieli być tylko dodatkowo, bo bliskich osób zabrakło. Warto o tym pamiętać wybierając świadkową. Jej niezawodna pomoc będzie widoczna nie tylko na żywo podczas okazji zaślubin, ale również uwieczniona na lata we wszelkich zapisach audiowizualnych.

Jak poprosić o bycie świadkową?

W naszej ofercie jako jedyni posiadamy balony z prośbą o świadkowanie. Do wyboru mamy kilka sprawdzonych rozwiązań balonowych, aby niespodzianka dla świadkowej była faktycznym zaskoczeniem, ale i wyróżnieniem skierowanym prosto do niej. Można wybrać sam balon w pudełku w kształcie serca, lub transparentnej kuli wypełnionej delikatnymi piórkami czy konfetti. Na każdym balonie można także umieścić własną imienną dedykację dołączoną do wybranych gotowych nadruków np. “Bądź ze mną w tym ważnym dniu”, “Bez Ciebie nie idę. Zostaniesz moją świadkową?”, “Zostaniesz moją świadkową?”, “Zostań moją świadkową” lub “Czy zostaniesz moją świadkową?”

Coś więcej niż tylko balon – czyli zaskakujący prezent dla świadkowej

Nie tak łatwo powiedzieć komuś – zostań moją druhną. Wiąże się to z faktem konieczności zmiany planów danej osoby i dostosowania się do dnia uroczystości, więc nie każdy będzie chętny, aby sprostać temu wyzwaniu. Kiedy sam pojedynczy balon może nie być wystarczający, aby przekonać przyszłą świadkową, proponujemy skorzystać z zestawów, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Do wybranego modelu balona, w naszych zestawach dołączona jest zdrapka dla świadkowej zawieszona przy balonie na dekoracyjnym sznureczku, która ukrywa magiczne pytanie do świadkowej. Innym dodatkiem może być kubek z pytaniem “Czy zostaniesz moją świadkową?” lub napisem “Hej, piękna”. Zestaw może składać się z balona i bilecika w kopercie, gdzie zamieszczone jest kluczowe pytanie, albo balon wyskakujący z pudełka może być zastąpiony nieco inną wersją boxu. Tym boxem jest balon z informacją ukrytą w jego wnętrzu. Dopiero po przebiciu, wydostaje się z niego konfetti, a wraz z nim karteczka z zapytaniem.

Nasza oferta proponuje coś jeszcze, co wspomoże świadkową od pierwszego dnia zapytania. Zestaw złożony z balona z nadrukiem, który składa pytanie świadkowej w formie transparentnej kuli wypełnionej piórkami, urozmaicony voucherem podarunkowym. Voucher na pobranie “Plannera zorganizowanej świadkowej” od wieczoru panieńskiego aż po ślub, autorstwa Dominiki Soi-Blat to pomocna wskazówka, która ukaże jakie zadania czekają świadkową. Poradnik w formie plannera dołączony do wyskakującego z pudełka balona da świadkowej pewność, że niczego nie musi się obawiać. To właśnie planowanie odciąży ją od wielu ewentualnych zaskakujących zdarzeń na ślubie, które mogą się pojawić.

zestaw prezentowy dla świadkowej
https://forsomeone.pl/produkty/prosba-o-swiadkowanie-balon-z-helem-i-plannerem/
×

Koszyk