Prezenty na narodziny dziecka

Zaskakujące niespodzianki wydobywają uśmiech na twarzy każdego. Kiedy oczekuje się narodzin dziecka, tym bardziej jest to podniosła chwila i powód do radości. Chcąc zaskoczyć przyszłą mamę i malucha, warto zrobić im niespodziankę i ich przywitać prezentem w postaci pudła z balonami. Balony foliowe to niezawodny sposób na zapewnienie radosnego i długo oczekiwanego momentu, jakim jest przyjście na świat oczekiwanego dziecka. Sprawdzą się zarówno do ozdobienia sali poporodowej, jak i na ozdobienie domu oraz pokoiku dziecka kiedy przybędzie z rodzicami do swojej bezpiecznej przystani.

FILTRY
  • Balon w pudełku z helem – BellaBalon w pudełku z helem – Bella

Balony z postaciami z bajek

Od pierwszych dni życia, dziecku warto pokazywać piękny, kolorowy, bajkowy świat. Pomogą do tego aranżacje z balonów w kształcie Smerfetki, na której czapce będzie widnieć imię nowo narodzonej dziewczynki, lub Smerfa, który wesoło kroczy przez świat, a na jego czapce widnieje imię narodzonego chłopca. Z bajkowych motywów, pokój dziecka można udekorować balonami z motywem bajki Psi Patrol, Kraina Lodu, Little Pony lub Minionków. Pokój wypełniony dziesiątkami Smerfów czy Minionków na pewno zrobi piorunujące wrażenie. Warto także zaprezentować swoim dzieciom balony w kształcie Wesołej Zebry, Jednorożca, czy Kosmonauty lub dostosować balonową aranżację do przyszłych pasji, np. dla fana piłki nożnej lub miłośniczki kotów. Interesująco prezentują się w dziecięcych przestrzeniach również motywy niebiańskie, np. chmurki marzeń i gwiazdki w złotym, srebrnym, niebieskim lub różowym kolorze. Gwiezdne motywy to także dobry wybór przy przywitaniu w domu młodej mamy. Każda kobieta po trudach narodzin, będzie mogła poczuć się dzięki nim jak Gwiazda Ekranu lub Świetlista Gwiazda. Powitalny balonowy zestaw, który w dniu powrotu do domu przyniesie kurier, rozpromieni uśmiech młodej mamy i dziecka. Można wybrać zestawy złożone ze wzorów gwiazdek lub motywów połączonych – gwiazd i serc. Ich trafne nazwy mówią same za siebie – Witaj w domu, Witaj w domu księżniczko, Złote trio, Inspiracja czy Zjawiskowe Serca. Nazwy ułatwiają ostateczny wybór i możliwość dobrania wzorów do aranżacji mieszkania czy miejsca, w którym balony zostaną otwarte. Balony okrągłe, balony serca, gwiazdki, sześciany – każdy dobierze motyw dostosowany do otoczenia i upodobań obdarowywanej osoby.

Zestawy prezentowe

Paczka z balonami forsomeone ma także w swojej ofercie coś specjalnego, co poza zaskakująca balonową niespodzianką pozostanie z młodą mamą i nowym niemowlęcym domownikiem na długie lata. Należą do nich zestawy prezentowe. Pudła wypełnione balonami w kolorze różu, błękitu lub bieli, zawierają jeszcze miękki dodatek – maskotkę w kształcie niebieskiej lub różowej gwiazdki, a w białym zestawie – biało – czarnej rybki. Maskotka pełni funkcję poduszeczki, ale obdarowanie nią nowo narodzonych dzieci i mamy, będzie pamiątką rozpoczęcia nowego etapu życia. Balony przesłane kurierem balonowym mogą trafić do dowolnego miejsca, a wyskakując prosto z wielkiego pudełka – nie są możliwe do przewidzenia. To trafiony i bardzo oryginalny pomysł na przywitanie nowego człowieka rodziny na świecie. Balony będą towarzyszyć w życiu malucha przez pierwsze, najważniejsze dni życia i pokażą mu, jak kolorowy i piękny jest świat, którego stał się członkiem.