Prezenty na narodziny dziecka

Zaskakujące niespodzianki wydobywają uśmiech na twarzy każdego. Kiedy oczekuje się narodzin dziecka, tym bardziej jest to podniosła chwila i powód do radości. Chcąc zaskoczyć przyszłą mamę i malucha, warto zrobić im niespodziankę i ich przywitać prezentem w postaci pudła z balonami. Balony foliowe to niezawodny sposób na zapewnienie radosnego i długo oczekiwanego momentu, jakim jest przyjście na świat oczekiwanego dziecka. Sprawdzą się zarówno do ozdobienia sali poporodowej, jak i na ozdobienie domu oraz pokoiku dziecka kiedy przybędzie z rodzicami do swojej bezpiecznej przystani.

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście
  • Balonowy zestaw w pudełku – Kraina LoduBalonowy zestaw w pudełku – Kraina Lodu

Prezenty na narodziny dziecka – zaskocz rodziców

Niespodzianki z reguły są tym, co wywołuje najmocniejszy uśmiech. Skoro przydarza ci się coś miłego, czego do tej pory się nie spodziewałeś, trudno się nie uśmiechnąć, prawda? Właśnie dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie przygotować wyjątkowe prezenty na narodziny dziecka. Wiadomo, że taki akcent ucieszy głównie rodziców, ale zdecydowanie należy im się to, po czasami trudnym okresie oczekiwania na narodziny. Aby sprawić radość bliskim nam osobom, którym urodziło się dziecko, polecamy wybrać znajdujące się w naszej ofercie propozycje. Między innymi nasze balony, które uwaga, nie są takimi zwykłymi balonami! Właśnie dlatego budzą takie zainteresowanie i świetnie się prezentują w każdym pomieszczeniu. Oprócz tego do zaproponowania mamy też efektowne metryczki w ramie, w których zamieszczone są najważniejsze informacje dotyczące noworodka czy kolorowe plakaty w ramie.

Prezent na narodziny dziecka – kolorowy balon z helem

Balony potrafią stanowić świetną niespodziankę. Zwłaszcza wtedy gdy, wybierzesz jeden z naszych wariantów! Kolorowe balony wypełnione są helem, dzięki czemu od razu uniosą się do góry, gdy przesyłka zostanie otwarta. Czy może być coś lepszego? Zwłaszcza że, samodzielnie możesz wybrać balonowy prezent na narodziny dziecka. Do wyboru pozostają liczne warianty kolorystyczne, kształty i wzory. Dobierzesz zarówno modele typowo dla dziewczynki, jak i te typowo dla chłopca. Co więcej, każdy z tych balonów może zostać spersonalizowany. W jaki sposób? Wystarczy, że podasz nam imię dziecka albo wyraz/hasło, które chcesz umieścić na przesyłce. To sprawia, że później balon nadal stanowić będzie ciekawą pamiątkę, którą na pewno zatrzymają sobie świeżo upieczeni rodzice!

Prezent z okazji narodzin dziecka – metryczka w ramie

Na pewno dla wielu z was będzie to zaskoczeniem, ale w naszej ofercie posiadamy nie tylko same balony. Jeśli zależy ci na tym, aby prezent z okazji narodzin dziecka faktycznie był jedyny w swoim rodzaju i do tego bardzo osobisty, polecamy metryczki oprawione w ramę. Na metryczce znajdą się wszystkie ważne informacje dotyczące malucha, czyli jego imię, miejsce urodzenia, wzrost czy waga. Oczywiście każda metryczka może zostać ozdobiona fotografią albo rysunkiem, co sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej personalna. Taką pamiątkę można trzymać przez całe życie!

Prezenty na narodziny dziecka – statuetka

Jeśli szukasz połączenia metryczki z czymś bardziej nowoczesnym, z całą pewnością do gustu przypadnie ci statuetka. To świetny dodatek do każdego wnętrza, który oprócz tego przywoływać będzie szczęśliwe chwile oraz wspomnienia. Całość unieruchomiona jest na drewnianym stojaku i ma przezroczystą postać. Na statuetce może znaleźć się imię maluszka, podstawowe informacje, a także jego zdjęcie. To unikatowe wspomnienie, które świetnie zaprezentuje się w pokoju dziecięcym.

Balony z postaciami z bajek

Od pierwszych dni życia, dziecku warto pokazywać piękny, kolorowy, bajkowy świat. Pomogą do tego aranżacje z balonów w kształcie Smerfetki, na której czapce będzie widnieć imię nowo narodzonej dziewczynki, lub Smerfa, który wesoło kroczy przez świat, a na jego czapce widnieje imię narodzonego chłopca. Z bajkowych motywów, pokój dziecka można udekorować balonami z motywem bajki Psi Patrol, Kraina Lodu, Little Pony lub Minionków. Pokój wypełniony dziesiątkami Smerfów czy Minionków na pewno zrobi piorunujące wrażenie. Warto także zaprezentować swoim dzieciom balony w kształcie Wesołej Zebry, Jednorożca, czy Kosmonauty lub dostosować balonową aranżację do przyszłych pasji, np. dla fana piłki nożnej lub miłośniczki kotów. Interesująco prezentują się w dziecięcych przestrzeniach również motywy niebiańskie, np. chmurki marzeń i gwiazdki w złotym, srebrnym, niebieskim lub różowym kolorze. Gwiezdne motywy to także dobry wybór przy przywitaniu w domu młodej mamy. Każda kobieta po trudach narodzin, będzie mogła poczuć się dzięki nim jak Gwiazda Ekranu lub Świetlista Gwiazda. Powitalny balonowy zestaw, który w dniu powrotu do domu przyniesie kurier, rozpromieni uśmiech młodej mamy i dziecka. Można wybrać zestawy złożone ze wzorów gwiazdek lub motywów połączonych – gwiazd i serc. Ich trafne nazwy mówią same za siebie – Witaj w domu, Witaj w domu księżniczko, Złote trio, Inspiracja czy Zjawiskowe Serca. Nazwy ułatwiają ostateczny wybór i możliwość dobrania wzorów do aranżacji mieszkania czy miejsca, w którym balony zostaną otwarte. Balony okrągłe, balony serca, gwiazdki, sześciany – każdy dobierze motyw dostosowany do otoczenia i upodobań obdarowywanej osoby.

Zestawy prezentowe

Paczka z balonami forsomeone ma także w swojej ofercie coś specjalnego, co poza zaskakująca balonową niespodzianką pozostanie z młodą mamą i nowym niemowlęcym domownikiem na długie lata. Należą do nich zestawy prezentowe. Pudła wypełnione balonami w kolorze różu, błękitu lub bieli, zawierają jeszcze miękki dodatek – maskotkę w kształcie niebieskiej lub różowej gwiazdki, a w białym zestawie – biało – czarnej rybki. Maskotka pełni funkcję poduszeczki, ale obdarowanie nią nowo narodzonych dzieci i mamy, będzie pamiątką rozpoczęcia nowego etapu życia. Balony przesłane kurierem balonowym mogą trafić do dowolnego miejsca, a wyskakując prosto z wielkiego pudełka – nie są możliwe do przewidzenia. To trafiony i bardzo oryginalny pomysł na przywitanie nowego człowieka rodziny na świecie. Balony będą towarzyszyć w życiu malucha przez pierwsze, najważniejsze dni życia i pokażą mu, jak kolorowy i piękny jest świat, którego stał się członkiem.