Prezenty na Zaręczyny

Balony wypełnione helem, wspomogą moment oświadczyn. Balony z napisem o konkretnej zaręczynowej treści lub jako prezent dla narzeczonych z personalizowaną treścią – pomogą wyznać miłość. Z nimi można w kwestii zaręczyn poszaleć.

  Oświadczyny – ważna, stresująca chwila, jednocześnie przynosząca ogrom radości i życiowych nowości. To początek nowej drogi życia z drugą osobą. To nadchodzące zmiany. To moment rozpoczęcia narzeczeństwa, którego finałem będzie ślub i spędzenie reszty życia z ukochaną osobą. Jak podkreślić ważność chwili zaręczyn? Jaki prezent na zaręczyny wybrać dla swojej wybranki? Jak przygotować gratulacje dla zaręczającej się pary, aby w dniu zaręczyn wyglądały zjawiskowo i zostały upamiętnione na całe życie?

  Prezent na oświadczyny – czym kierować się przy wyborze?

  Prezent na zaręczyny może mieć różny wydźwięk i zasięg. Niektóre prezenty zaręczynowe przygotowane są z ogromnym rozmachem, inne przekazywane w kameralnej, delikatnej formie. Wszystko zależy jak ogromne wrażenie oświadczyny mają zrobić na wybrance. W naszej ofercie dostępne są gotowe balony w pudełku, na których widnieją nadruki wspomagające zadanie tego wyjątkowego pytania ukochanej. Przezroczysty balon w kształcie kuli, który wypełniony jest delikatnymi piórkami z napisem “Kocham Cię jak Wariat. Zostań moją żoną” przyczepiony do ozdobnego kartonu za pomocą dekoracyjnej wstążki, to jeden z pomysłów jak wyznać miłość w trakcie zaręczyn. Wybierając odpowiedni model balonu, warto kierować się formą, która nawiązuje do miłości. Przezroczysty balon w kształcie kuli, w którym znajduje się konfetti w kształcie czerwonych, mieniących się serduszek, zrobi wrażenie kiedy ukaże się oczom obdarowywanej kobiety. Balon przymocowany jest do kartonu za pomocą wstążki z motywem serduszek, których nie widać kiedy prezent jest w kartonie. Dopiero po wyskoczeniu z pudełka, balon ukazuje się w całej swojej świetności. Ujawnia serduszkowe przesłanie i kluczowy napis “Wyjdziesz za mnie?”. A kiedy w ręce swojej przyszłej żony chce się oddać całe swoje serce, przy zadaniu pytania o wspólną przyszłość pomoże balon wypełniony helem w kształcie serca. Mieniący się balonowy metalizowany materiał to tylko podkład do ważnego zapytania jakim jest: “Will You Marry Me?”. Resztę każdy Pan dopowie sam.

  Personalizowane balony jako prezent na zaręczyny

  Poza możliwością wybrania balonów w pudełku, które przygotowane są specjalnie na tą okazję i posiadając już gotową formę zapytania, można wybrać także inny model i osobiście go spersonalizować. Nadanie własnej treści z imiennym przekazem skierowanym prosto do wybranki, w naszej przesyłce prezentowej też jest możliwe. Na balonie można umieścić własne zapytanie, np.” Czy spędzisz ze mną resztę życia?”, “Czy zostaniesz moją żoną?”, “Czy będziesz ze mną na dobre i złe”, “Czy będziesz ze mną aż nas śmierć nie rozłączy?” albo “Tak Cię mocno kocham, że nie widzę życia bez Ciebie – wyjdziesz za mnie?”. Personalizacja balonów zależy od wewnętrznych potrzeb co do wyznania uczuć i miłości. Kierowanie się sercem będzie przez wybrankę odebrane jako coś wyjątkowego i specjalnego, jedynego w swoim rodzaju – bo skierowanego tylko dla niej.

  Prezenty na zaręczyny, czyli co ukrywa przesyłka balonowa

  Poza przygotowaniem dnia zaręczyn, wybraniem miejsca na oświadczyny, zorganizowania prezentu zaręczynowego czy wybraniem odpowiednich balonów, które przyozdobią otoczenie i wspomogą zaskoczenie ukochanej, do prezentu można dołączyć także dodatki. Flower box, voucher na zakupy dla wybranki, coś słodkiego na osłodzenie stresującej chwili zaręczyn, wspólne zdjęcie z pierwszego spotkania, które przypomni jak to wszystko się zaczęło, a także pluszowa poduszka w kształcie gwiazdki, chmurki lub koła, uświetnią prezent na zaręczyny.

  Jeżeli prezent zaręczynowy w postaci balonu z helem w pudełku będzie przesyłany pocztą, w formie niespodzianki przed spotkaniem, można dołączyć do niego dodatkowo bilecik lub kartkę okolicznościową, w której zawarte będzie miejsce spotkania i opis trasy jak dotrzeć na zaręczynową niespodziankę.

  Prezent na zaręczyny może być także skierowany od rodziców do przyszłych narzeczonych. Wówczas dodatki mogą być również formą gratulacji za przyjęcie oświadczyn, za udane przeprowadzenie zaręczyn oraz klasycznie, w formie życzeń na nową drogę życia swoich dzieci.