Prezenty na zaręczyny – zaskakująca niespodzianka

  • Post author:
  • Post published:14 lutego 2021

Miłość – każdy do niej dąży, każdy chce poznać, każdy chce przeżyć. Czym bowiem byłoby życie bez miłości? Kiedy już pozna się swoją drugą połowę, cały świat nabiera innego znaczenia. Wszystko staje się piękne, radosne, nabiera barw, a ilością pozytywnej energii chce się obdarzyć cały świat. Miłość potrafi uskrzydlić. Szczególnie kiedy to ta jedyna, wyjątkowa, prawdziwa, szczera. Ta, której finałem będą słowa “i że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Jak zatem oświadczyć się wybrance życia? Jaki prezent przygotować swojej miłości, szykując zaręczyny w postaci niespodzianki? Jaki podarunek przyszykować świeżo upieczonemu narzeczeństwu, kiedy jest się rodzicem? Jak celebrować tą ważną chwilę będąc przyjaciółką lub przyjacielem przyszłej Młodej Pary? Jak rozpocząć z nimi drogę przez narzeczeństwo i wkroczyć z parą w nowy etap życia – małżeństwo? Poczta balonowa potrafi rozwiązać każdy z tych dylematów.

Z czym wiąże się chwila zaręczyn?

Chwila zaręczyn jest szczególnie stresująca dla mężczyzn. To im przypada w głównej mierze zapytanie swojej wybranki, czy spędzi z nimi kolejne lata życia. W jednej sytuacji zaręczyny są ogromnym zaskoczeniem i kierowane wynikiem impulsu oraz przypływu emocji. W innym przypadku, są długo wyczekiwane, ponieważ para jest już długo w związku. Bez względu na formę i długość związku, dzień zaręczyn jest szczególną chwilą dla obu osób. Oświadczyny to chwila, w której człowiek utwierdza się w przekonaniu, że kocha i jest kochany. Od tej chwili wie, że ma pewną osobę, która chce przejść z nią przez życie. Prośba o rękę i wypowiedzenie magicznego “tak”, które w żadnym innym przypadku nie nabiera tak ogromnego znaczenia jak w dzień zaręczyn, powoduje wiele emocji. Daje także ulgę, że ukochana osoba nie odejdzie, tylko będzie “na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie”.

Chcąc podkreślić ważność tej okazji, przydatne będzie przygotowanie planu, aby wypowiedziana odpowiedź zawsze była twierdząca. Aranżacja otoczenia z wykorzystaniem balonów, w którym zapadnie to szczególne pytanie. Wręczenie prezentu z balonami prosto do rąk swojej ukochanej, który będzie ukrywał pierścionek zaręczynowy. To wszystko wspomoże stresującą chwile dla mężczyzny i stresującą chwilę dla kobiety, w momencie, kiedy będzie podejmować decyzję o ich wspólnym życiu.

Jaki prezent na zaręczyny wybrać – pomysł na zaręczynową niespodziankę dla ukochanej

Prezent na zaręczyny w formie balona z helem wyskakującego z pudełka to dokonała forma niespodzianki. Możliwości przygotowania niespodzianki zaręczynowej jak i wzoru wybranego balonu, może być wiele.

  1. Niespodzianką może być wizyta w restauracji, gdzie kelner przyniesie ogromne pudło wypełnione balonami, z których wyskoczy umieszczony na ich powierzchni napis “Wyjdziesz za mnie?”.
  2. Niespodzianka balonowa może dotrzeć na plaże, kiedy oświadczyny będą składane przy zachodzie słońca. Spacerując po plaży, oczom pary może ukazać się wyglądający jak porzucony, ustawiony na piasku karton, z ukrytym balonem wewnątrz. Pod dojściu do niego, dołączony do kartonu liścik oznajmi do kogo prezent jest skierowany. Będzie to sporym zaskoczeniem dla przyszłej narzeczonej. Otwierając prezent, ukochana do końca nie będzie spodziewać się co jest w środku. A kiedy z wnętrza, wyskoczy czerwone balonowe serce z napisem “Will You Marry Me?” – wszystko stanie się jasne. Wtedy wystarczy tylko uklęknąć i podarować wybrance pierścionek zaręczynowy, aby dopełnić efekt tej chwili.
  3. Poczta balonowa może dostarczyć zaręczynowe zapytanie także bezpośrednio do domu ukochanej. Nic nie spodziewająca się kobieta, otrzyma od kuriera wielkie pudło, a w nim ukryty okrągły, przezroczysty balon wypełniony czerwonymi piórkami, z napisem “Kocham Cię jak wariat. Zostań moją żoną”
  4. Balon z helem w pudełku może być wręczony także na ulicy, w parku, a nawet na najwyższym piętrze biurowca. Każda wersja balonowej niespodzianki nie tylko ukrywa pytanie, które jest istotne w ten niezwykły dzień, ale wręczana paczka jako prezent, nie daje początkowo żadnych sygnałów, że przynosi do ukochanej tak ważne dla niej pytanie.

Pomysł na prezent zaręczynowy od rodziców

Kiedy oświadczyny zostaną przyjęte, i para będzie już oficjalnymi narzeczonymi, rodzice mają możliwość pogratulować tej miłości, korzystając z oferty poczty balonowej. W tym przypadku forma, wzór i rodzaj balonów jest całkowicie dowolny. Balony mogą być przezroczyste, złote, srebrne lub kolorowe, a dostarczone do każdej z pary osobno, podkreślą jak ważna jest to chwila dla każdej z rodzin. Rodzina zaczyna się od tego czasu powiększać. Miłość swojej córki czy syna jest dla rodziców szczególnie ważna. Od tego czasu oddają swoje dziecko w ręce innej osoby pod opiekę. Ufają, że wspólnie będą szczęśliwi, będą się wspierać bez względu na życiowe okoliczności, które mogą być w życiu zaskakujące i przewrotne, będą mogli zawsze wzajemnie na siebie liczyć. Wybór narzeczonej lub narzeczonego jest na tyle ważny, że jeżeli do tego momentu para dotarła, warto złożyć jej gratulacje i życzenia w postaci balonowej przesyłki – jako prezent gratulacyjny. Balony z napisem “Wszystkiego najlepszego” lub “Gratulacje” będą dla pary dodatkowym potwierdzeniem, że wybrali dobrze i rodzina popiera ich życiowy wybór.

Czym zaskoczyć młodych narzeczonych tuż po zaręczynach?

Przyjaciele są od tego, żeby w chwilach stresujących zaręczyn i tuż po nich – pomagać. Mogą być tymi, którzy są zamieszani w zaskakujący plan zaręczyn. Mogą być przyszłymi świadkami na ślubie zaręczających się osób. Mogą być także ukrytymi kamerzystami lub fotografami, którzy po cichu będą uwieczniać chwilę zaręczyn, a jednocześnie staną się jedynymi świadkami tej ważnej chwili, którzy zobaczą ją na żywo. Bez względu na zadanie jakie zostanie im powieżone, mogą dodatkowo zaskoczyć młodą parę, kiedy udekorują w ich domy ogromnymi balonami ze spersonalizowanymi życzeniami i cytatami na nową drogę życia. To oni mogą przynieść wyjątkowe pudło z pierścionkiem i zapytaniem umieszczonym na balonie. Mogą także, tak jak rodzice, wysłać po zaręczynach balon z helem w formie gratulacji. Para będzie szczęśliwa, że ich dalsze życie jest wspierane przez przyjaciół, których zdanie sobie cenią.

×

Koszyk