Prezenty na Dzień Chłopaka

Dzień chłopaka, który odbywa się 30 września każdego roku, to okazja, w której można podziękować chłopakom za wsparcie, istnienie, pomoc i umilenie gorszych momentów życia. Jest to okazja, aby złożyć życzenia swojemu bratu, czy wyznać miłość chłopakowi, którego kocha się skrycie. Dzień Chłopaka najczęściej organizowany jest w szkołach, ale swojemu chłopakowi można robić prezenty o podobnym przesłaniu, każdego dnia w roku. Tradycja wręczania chłopakom drobnych upominków, rozpoczęła się w okresie szkolnym i kontynuowana z roku na rok, przybrała formę zespołowego wręczania prezentów na Dzień Chłopaka klasowym towarzyszom. Ale Dzień Chłopaka można świętować do dorosłości, a prezenty mogą być wręczane nie tylko przez koleżanki szkolne, ale także przez rodziców, dziadków, bliższą lub dalszą rodzinę. Każdy chłopak będzie się cieszył z podarunku i pamięci o nim, bez względu na osobę, która wręczyła mu prezent.

  Balony na Dzień Chłopaka – dlaczego warto?

  Prezenty na Dzień Chłopaka nie powinny kończyć się na kupieniu skarpetek, krawata, t-shirta, koszuli, butelki piwa, czy dobrej whisky. Na chłopakach nie robi wrażenia także efektowny długopis, kawa, breloczek, czy portfel. Te wszystkie prezenty, Panowie dostają tak często, że zapominają z jakiej okazji je otrzymali. Oczekują czegoś nieszablonowego, nieprzewidywalnego, pomysłowego i oryginalnego, co spowoduje w nich efekt “wow”. Chłopaków ciężko jest zadowolić elementami, które nie są spójne z charakterem, stylem bycia, hobby, czy zawodem jaki wykonują, ponieważ to, co najbardziej ich kręci, najczęściej wybierają sami i uzupełnia to ich najpotrzebniejszy asortyment. Znając potrzeby chłopaków, którzy czekają na coś szalonego, z okazji Dnia Chłopaka, Balonowa przesyłka ma w swojej ofercie zestawy, które złożone na paczkę niespodziankę zaskoczą swoim wyglądem, mieniącymi się kolorami, a także nadrukiem związanym z życzeniami na Dzień Chłopaka lub sentencją, która poprawi cały męski dzień.

  Takiego pudła i jego wypełnienia, na pierwszy rzut oka żaden chłopak nie może się spodziewać. Ogromne pudło otrzymane z okazji Dnia Chłopaka jest zdecydowanie czymś innym niż para skarpetek ukryta w torebce prezentowej. Taką przesyłkę balonową wypełnić mogą jeszcze dodatkowe elementy, a prezent będzie się wyróżniał na tle innych i nigdy nie umknie z pamięci. Jeżeli wcześniejsze lub przyszłe Dni Chłopaka będą odznaczały się klasycznym, drobnym i przewidywalnym gadżetem na prezent, tym bardziej paczka balonowa zyska w oczach.

  Rodzaje balonów na Dzień Chłopaka

  Balony w kształcie gwiazdek, serc, wersje transparentne wypełnione piórkami, to wybrane przez nas rodzaje, które trafią w gusta każdego chłopaka. Granatowe, czarne, srebrne, złote i niebieskie balony, to kolory chętnie wybierane przez chłopaków samodzielnie, więc i w stylu balonów zrobią na nich spore wrażenie. W naszej przesyłce prezentowej można zamówić wersję pojedynczych balonów ukrytych w pudle, a także bogatsze zestawy podwójnych lub potrójnych balonów, połączonych ze sobą w ciekawą kompozycję. Wersje Duo i Trio po wyskoczeniu z kartonu, mogą zaskoczyć swoim efektem wizualnym i wielkością. Na powierzchni balonów znajdują się także nadruki, które można dopasować do odpowiedniego chłopaka. “Simply the best”, “Dobrze że jesteś”, “Najlepszy mężczyzna na świecie”, “Najlepszy chłopak na świecie”, “You Are Totally in my type”, “Młody duchem” – to propozycje balonów z naszej oferty, z gotowymi nadrukami. Sentencje można skierować także bezpośrednio od siebie i nadrukować na balon imię chłopaka lub dodać samodzielne życzenia. Takimi życzeniami mogą być np: “Chłopaku jesteś świetny”, “Uwierz w siebie chłopaku”, “Boy Power”, “To jest twój dzień”, “Chłopak podbijający góry”, “Chłopak dążący na szczyt”, “Chłopak, który osiągnie wszystko”, “Najlepszy chłopak pod słońcem” czy “Chłopaku to będzie Twój Rok”. Pomysłów może być zatem wiele, aby balon nabrał jeszcze większego efektu.

  Jakie dodatki dobrać do przesyłki balonowej na Dzień Chłopaka?

  Każda przesyłka balonowa na Dzień Chłopaka, dostarczana jest we wskazane miejsce i w konkretny dzień, co ułatwia zachowanie pamięci i przygotowanie prezentu niespodzianki dla chłopaków. Dzięki wcześniejszemu zamówieniu, wybrany balon można uzupełnić dodatkami i nie martwić się o poszukiwania uzupełniających atrakcji na własną rękę. Chłopacy będą zachwyceni, kiedy w pudełku, poza samym balonem, im oczom ukaże się zdjęcie od nadawcy przesyłki. Zdjęcie, które może być formą pamiątki lub wspólnie spędzonych chwil w przeszłości. Trafionym dodatkiem z tej okazji, będzie także kartka okolicznościowa z życzeniami spełnienia marzeń i samodzielnie wymyślonymi treściami, jakie chce się przekazać chłopakowi. Wybrany model balonów, może wyróżniać się kartonem z ozdobną kokardą, papierem wypełniającym wnętrze lub nadrukiem na pudełku. Ze względu na dobrą jakość opakowania, Panowie chętnie zachowują nawet karton na pamiątkę, kiedy balon z helem utraci już swój pierwotny potencjał. Do balona można dodać także bilecik z informacją o dodatkowych atrakcjach do zrealizowania w ciągu dnia lub nadawcy przesyłki, który pozdrawia z daleka.

  Jakie prezenty na Dzień Chłopaka?

  W ciągu roku pojawia się wiele okazji, podczas których obdarowujemy upominkami osoby z naszego bliskiego otoczenia. Przykładem takiego święta jest między innymi Dzień Chłopaka. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki podarunek będzie odpowiedni na tę okoliczność, podpowiadamy: warto postawić na nieszablonowy pomysł! Dzięki temu zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na to, że zostaniesz zapamiętana na dłużej. Oryginalność jest zawsze w cenie, dlatego zachęcamy do zainteresowania się takimi nieszablonowymi prezentami na Dzień Chłopaka jest okolicznościowy box z balonami z helem.

  Prezent na Dzień Chłopaka w postaci balonu z dedykacją? Czemu nie!

  Perfumy, portfele, dobre alkohole, słodkości – to wszystko stanowi tak popularny zbiór przedmiotów, które otrzymują zarówno starsi jak i młodsi mężczyźni. Z tego właśnie powodu warto postawić na coś, co z pewnością wyróżni się na tle innych upominków. Dobrym przykładem prezentu na Dzień Chłopaka będzie zatem balon z helem. Z pewnością zawartość pudełka wywoła zaskoczenie oraz uśmiech na jego twarzy. W naszym sklepie internetowym Forsomeone.pl możesz wybierać spośród wielu konfiguracji. Do wyboru masz np. ozdobny karton z balonem lub zestawem kilku balonów. Do dyspozycji masz propozycje dedykacji – spersonalizuj swój upominek!

  Dzień Chłopaka – prezent w stosownej kolorystyce

  W zależności od tego, jaki rodzaj relacji łączy Cię z mężczyzną, którego chcesz obdarować – możesz wybrać spośród wielu wariantów kolorystycznych. Jeżeli to podarunek dla ukochanego – nie wahaj się sięgnąć po wyraziste czerwienie. Możesz także kierować się indywidualnym gustem osoby, której chcesz sprawić przyjemność. Oferujemy naprawdę wiele możliwości, spośród których każdy z pewnością stworzy odpowiedni zestaw! Bogactwo wzorów oraz różnorodność cenowa sprawia, że przygotowanie takiego balonowego upominku powinno pójść naprawdę gładko! Spraw na Dzień Chłopaka prezent, który zapadnie mu w pamięci na długi czas!

  Dzień Chłopaka – prezenty, które zaskakują!

  Możesz potraktować taką balonową przesyłkę jako samodzielny upominek, albo zapowiedź innych atrakcji. Przygotowując na Dzień Chłopaka prezent, możesz skorzystać z gotowych sentencji, albo sformułować własne życzenia. Umożliwiamy także opcję dodania bileciku – sam/-a zdecyduj, co w nim zawrzesz! Umożliwiamy także przygotowanie balonu ze zdjęciem – dzięki temu zestaw prezentowy nabierze emocjonalnego charakteru. Takie personalizowane gadżety są w cenie i podbijają serca beneficjentów!