Prezenty na Dzień Matki

Dzień matki to wyjątkowa okazja. Możemy pokazać najważniejszym kobietom w naszym życiu, jak bardzo są dla nas ważne i jak mocno je kochamy. Często jednak nie wiemy co kupić na dzień mamy, tym bardziej jeśli mieszkamy w odległych od siebie miejscach. Będąc w innym mieście na studiach lub po prostu po dalekiej przeprowadzce dalej możesz sprawić swojej mamie niezwykłą niespodziankę w tym wyjątkowym dla niej dniu! Paczka z balonami dla mamy to sposób, dzięki któremu pomimo braku fizycznej obecności, wywołasz uśmiech, radość i wzruszenie u bliskiej Ci osobie.

  FILTRY

  Pomysł na prezent dla mamy często wiąże się z wieloma znakami zapytania na które odpowiedź ciężko znaleźć. Forsomeone.pl oferuje oryginalny prezent na dzień matki, który możesz nie tylko spersonalizować, ale również wysłać na odpowiedni adres. Paczka zostanie doręczona we wskazanym przez Ciebie dniu, do rąk własnych odbiorcy. Balon z helem wyskakujący z pudełka na pewno będzie zaskoczeniem, które wzruszy i wywoła uśmiech na twarzy.

  Prezent niespodzianka dla mamy może być wybrany według jej osobistych preferencji. Możesz dobrać kolor, motyw, a także kształt balonu tak, aby upominek był jak najbardziej dopasowany. Jeśli obdarowywana przez Ciebie kobieta jest fanką minimalizmu i skromności wybierz balon w pudełku “Gwiazda Ekranu” w odcieniu srebra lub ”Pink Vibes” w odcieniu różu. Delikatny i subtelny design na pewno wpasuje się w jej estetykę. Natomiast jeśli chcesz swojej mamie podarować bardziej ekstrawagancki prezent postaw na balony w pudełku “Różowe Trio” lub “Trzy krople miłości”. Jeśli jednak nie możesz się zdecydować to idealnym połączeniem delikatności, a także subtelności, z nutą większego efektu „WOW!” będą balony z helem w pudełku „Kobiecość” w odcieniu pudrowego różu oraz lateksowe, transparentne balony z piórami w środku „Delikatność” i”Paryska sceneria”.

  Dzień Matki to moment w którym na chwile zatrzymujemy się, by pokazać jak ważną dla nas kobietą jest osoba, która nas urodziła i wychowała. Chcąc podarować jej jak najbardziej oryginalny i osobisty upominek postaw na prezent dla mamy z jej imieniem. Do dużej części naszych produktów można dopisać imię obdarowywanej przez Ciebie kobiety. Taką możliwość dają m.in. balony; „Marzenia” w odcieniu bieli, „Wielkie Brawo” z amarantowymi piórami w środku, bukiet balonowy „Jesteś cudowna” w pięknym odcieniu czerwieni czy balon serce „Kocham Cię”. Każdy z tych upominków daje możliwość osobistego dopasowania prezentu dla naszej mamy. Tak spersonalizowana niespodzianka na pewno zostanie na długo w jej pamięci.

  Aby każdej z naszych klientów mógł stworzyć nietuzinkowy i niezwykle oryginalny prezent na dzień mamy, oferujemy możliwość „Stwórz swój balon”. Dzięki temu jesteśmy w stanie na wybranym balonie umieścić swój własny napis, który będzie płynął prosto z serca. Nieważne czy będą to krótkie życzenia, mały wierszyk czy ważne słowa podziękowania, na pewno wywołają łzy wzruszenia i szczęście zalewające obdarowaną osobą. Balony do personalizacji można wybrać spośród kilku głównych modeli, takich jak; balonowa kompozycja, balonowe trio czy transparentne balony z piórkami w środku.

  Oprócz podarunków z helem wyskakujących z pudełka do każdego prezentu można dokupić kartkę lub eleganckie pudełko krówek. Są to doskonałe dodatki do kuriera balonowego! Zamów już dzisiaj wyjątkowy upominek, który możesz nie tylko spersonalizować, ale również wysłać na wybrany przez Ciebie adres w konkretnym dniu. Zaskocz bliską Ci osobę i wywołaj na jej twarzy uśmiech!