Przygotuj z nami wysyłkę kreatywną w pełni przygotowana pod Twój branding.

Skoro tu trafiłeś to znaczy, że masz w planach efektownie zaprezentować swoją markę, zaskoczyć influencerów, zaprosić osoby na event lub podziękować swoim klientom za współpracę. My z chęcią Ci w tym pomożemy. Nasza ekipa podzieli się z Tobą doświadczeniem i stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego. Jesteśmy w stanie dopasować przesyłki pod Twoje oczekiwania. Posiadamy szeroką gamę produktów i akcesoriów, by bez problemu połączyć ten rodzaj przesyłek z Twoją marką.

Przygotujemy dla Ciebie produkt w pełni przygotowany pod Ciebie. Zamieścimy logo, grafikę lub Twój tekst na balonie i pudełku.

W każdej przesyłce możemy zamieścić Twoje dodatki, materiały prasowe, gadżety oraz elementy promocyjne, które chcesz wysłać do klienta lub influencera.

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować: kontakt@forsomeone.pl lub pod nr telefonu +48 735 843 843

Kreatywna wysyłka firmowa

Wysyłki firmowe, są nowością wprowadzoną do naszych usług stworzoną specjalnie dla większych przedsiębiorców i firm. Paczka z balonami to nie tylko prezenty dla bliskiej nam osoby, w ten sposób możemy również w kreatywny sposób zdobyć nowych klientów lub zatrzymać przy sobie stałych kontrahentów. Kreatywne przesyłki, oferowane przez naszą markę są idealnym pomysłem dla firm, które chcą w nietuzinkowy sposób wysłać zaproszenie lub podziękowanie dla klientów albo poinformować o nowej linii produktów. Balony w pudełku mogą stać się dodatkiem do naszej przesyłki firmowej, która powędruje do wybranych, wyjątkowych konsumentów, przedsiębiorców czy współpracowników.

Paczki dla klientów to znana nie od dziś forma marketingu. Firmy, które pragną czegoś zupełnie nowego i innowacyjnego mogą postawić na kuriera balonowego! Oprócz możliwości wybrania balonów z personalizowanym hasłem reklamowym lub logiem marki, jesteśmy w stanie dopasować cały design przesyłki do indywidualnych potrzeb klienta. Firma może zamówić u nas brandowane balony i pudełka z wybranym ówcześnie napisem, logiem, hasłem, a także kolorystyką i stylem pasującym do danej marki. Jesteśmy w stanie dopasować każdy, najdrobniejszy szczegół do wymagań naszych klientów. Wysyłki firmowe to idealna forma paczki dla influencerów lub naszych współpracowników. Dzięki takiej formie przesyłki możemy poinformować o wydarzeniach takich jak premiera produktu czy wysłanie zaproszenia na event.

Zaproszenia na otwarcie nowego salonu lub biura albo promocja nowego produktu lub całej linii, są idealnym sposobem, aby przypomnieć o sobie naszym stałym klientom, influencerom czy firmom, które z nami współpracują. Indywidualnie zaprojektowane pudełko z balonami w środku są świetną formą marketingu, który możemy dopasować do danej okazji. Oprócz klasycznej formy kuriera balonowego możliwa jest również wysyłka produktów. Na specjalne życzenie naszych klientów do pudełka możemy dołączyć gadżety reklamowe, próbki, zaproszenia lub inne formy upominków.

Marketing opierający się na utrzymaniu stałego kontaktu z klientem lub współpracującymi z nami markami pozwala na budowanie wyjątkowej więzi pomiędzy firmą a odbiorcą. Indywidualne prezenty, które możemy stworzyć sprawią, że wybrane przez nas osoby poczują się wyróżnione. Personalizowane balony wraz z gadżetami reklamowymi będą idealną formą reklamy nowej linii produktów lub zaproszenia na dany evet. Wysyłka firmowa może również być użyta w formie paczek PR’owych wysyłanych do popularnych i ówcześnie wybranych influencerów, którzy współpracują z naszą marką. Tak spersonalizowane przesyłki pokażą naszym odbiorcą jak bardzo są dla nas ważni i jak dużą wagę przykładamy do dobrego kontaktu z klientem. Zamów swoje kreatywne przesyłki firmowe już dziś! Nie pozwól, aby twoi odbiorcy lub kontrahenci zapomnieli o Twojej marce! Specjalnie dla nich spersonalizuj swoje przesyłki dodając nazwę ich firmy, konta w mediach społecznościowy lub po prostu imienia na balonach, które po otwarciu wyskoczą z pudełka.