Balonowa przesyłka dla Dzieci – 3 pomysły na udaną niespodziankę

Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Prezent niespodzianka to marzenie każdego dziecka. Niespodzianki mogą być robione z różnych okazji. Głównym dniem, na który dzieci czekają z niecierpliwością, są ich własne urodziny, imieniny, ale także Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki czy Wielkanoc. Często rodzice organizują imprezy niespodzianki z okazji pójścia do nowej szkoły lub ukończenia kolejnej klasy. Mogą to być także niespodzianki organizowane z okazji imprez okolicznościowych, np. Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej lub jako nagroda za udział lub osiągnięcia w dyscyplinach sportowych, muzycznych czy nauki nowych umiejętności. Niespodzianki powinny być zatem zaskakujące, zarówno pod względem okazji jak i pomysłowości przygotowania. Jak przygotować prezent niespodziankę kiedy dzieci większość czasu spędzają w domu i trudno jest przed nimi cokolwiek ukryć? Naprzeciw temu wyzwaniu wychodzi Paczka z balonami, która oferuje niespodzianek bez liku.

Pomysł na balon w kształcie postaci z bajki

Bajkowy świat fascynuje dzieci w każdym wieku. Wielu dorosłych ma sentyment do bajkowych postaci kochanych od dzieciństwa, ponieważ to właśnie postaci z bajek ukształtowały w nich konkretny obraz postrzegania świata, zachowań, odpowiedniego traktowania drugiego człowieka czy miłości do zwierząt. Z postaciami z bajek się utożsamiamy, przekazują one morał i uczą dzieci podążania za wyzwaniami jakie stawia przed nimi świat. Balon w kształcie misia Pandy z bajki “Kung Fu Panda”, balon w kształcie Małej Syrenki z bajki Disneya, Myszki Miki, balon urocza zebra z bajki “Madagaskar” – to postaci, które wprawią dzieci w zachwyt, już w momencie otwarcia balonowej przesyłki. Jednak postaciami z bajki można zaskoczyć dzieci w inny sposób. Niebieskie balony w kształcie uroczych Smerfów z piękną Smerfetką na czele, którymi można wypełnić cały dom, lub Minionki, które masowo wylecą z pokoju dziecka, to niespodzianka balonowa i dekoracja domu w jednym. Zdjęcia z urodzin, gdzie poza gośćmi będą unosić się w powietrzu dziesiątki Smerfów czy Minionków to niezapomniana pamiątka.

Balon personalizowany, czyli własny napis + maskotka

Dzieci – poza balonami, które kochają bezwarunkowo – kochają także maskotki. Do maskotki mogą się przytulić, opowiedzieć co przeżyły w ciągu dnia, lub zaopiekować się nimi. Paczka z balonami oferuje paczki, które kryją w sobie obie formy tych unikalnych prezentów. Prezent niespodziankę, złożoną z balonów i maskotki, można wybrać w sklepie na bazie gotowych zestawów. Do takich zestawów należy zestaw prezentowy z balonami i maskotką NELA lub MACIUŚ, które składają się z małych balonów w kolorze różowym lub niebieskim, i maskotką w kształcie różowej lub niebieskiej gwiazdki. W dostępnych zestawach znaleźć można także paczkę z białymi balonikami i maskotką w kolorze czarno – białej Rybki lub zestawy z pluszową chmurką. Kiedy prezent ma zawierać duży balon z imiennym napisem w zestawie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w zamówieniu konkretnego rodzaju balonu
wybrać dodatkowy prezent w formie maskotki. Zakup balonów w innym kształcie niż kulki, do których dołączone zostaną maskotki np. Chmurki, Gwiazdki lub Rybki, będą dla dziecka dodatkowym prezentem.

Balon z kartką w zestawie

Udana niespodzianka nie musi kończyć się tylko na paczce z balonem. A co jeśli okazja do zrobienia dziecku prezentu to wygrana w konkursie? Z takiej okazji można zaskoczyć dziecko paczką, z balonem w kształcie serca, kuli, gwiazdek, księżyca, postaci z bajek lub przezroczystych balonów z konfetti w środku, i dodatkowo ukryć wewnątrz pudełka imienną kartkę z życzeniami. Kartka pozostanie pamiątką po tym ważnym dniu. Będzie przypominać datę wydarzenia i uwieczni pamiętny dzień z początku swojej drogi ku życiowym celom.