Paczka z balonami jako kompletny prezent – sprawdź jakie dodatki możesz dołączyć?

Każdy z nas kocha dopieszczone w każdym detalu prezenty, w końcu one świadczą o naszym zaangażowaniu w stworzenie prezentu! Dla nas najważniejsze jest to by za pomocą kuriera balonowego przesyłać pozdrowienia, ciepłe słowa – byście mogli sprawić niespodziankę bliskim z którymi dawno się nie wdzieliście. Aby prezent był w pełni kompletny mamy kilka pomysłów i opcji dodatkowych do każdej przesyłki.

Opcja nr 1
BILECIK DO BALONÓW
Do każdej balonowej przesyłki możemy dołączyć bilecik (który jest gratis) z Twoimi własnymi życzeniami czy słowami. To możliwość dla Ciebie abyś przekazał obdarowanemu kilka słów prost z serca – a jeżeli nie masz pomysłu na tekst zaglądnij do naszych wpisów:
urodzinowe bileciki,
bileciki na rocznicę,
słowa na bilecik dla mamy.

Opcja nr 2
CZEKOLADKI DO BALONOWEJ PRZESYŁKI
Bo kto z nas nie kocha słodyczy?! Dla łasuchów ale i nie tylko – na dobry dzień mamy kilka propozycji słodkich dodatków do prezentu. Gdy już wybierzecie produkt, który najbardziej przypadł Wam do gustu możecie w karcie produktu dołączyć czekoladki: Raffello, Toffifee czy Meci.

Opcja nr 3
ZDJĘCIE W FORMIE POLAROID
Z nami możesz podarować wspomnienia razem z radosnym pudle w roli głównej! Wybierz jedno ze zdjęć które idealnie będzie pasować do Twojej balonowej przesyłki, czy to z wakacji, wesela czy innej wspólnej ważnej chwili, wgraj do naszego systemu a my przygotujemy zdjęcie w formie polaroidu i dołączymy do sznureczka na jednym z balonów.

Opcja nr 4
PLUSZOWA MASKOTKA
Piękne maskotki chmurki, gwiazdki i rybki to uroczy akcent na jaki możesz postawić w szczególności gdy planujesz wysłać balonową niespodziankę dziecku. Dla Twojego siostrzeńca czy chrześniaka nie ma lepszej niespodzianki niż wyskakujące balony z pudełka na dnie którego znajdzie uroczą maskotkę.

Opcja nr 5
KARTKA Z TWOIMI ŻYCZENIAMI
Stworzyliśmy personalizowane kartki na wiele okazji, które w piękne kopercie również możemy dołączyć do prezentu. Na kartce możesz zamieścić swoje życzenia i podpisać ją dla solenizanta.

Wszystkie z opcji mają na celu skompletowanie pełnego prezentu dla solenizanta. Zależy nam by uśmiech na twarzy obdarowanego był wielki a sama niespodzianka zapadła w jego pamięci na długo!