Paczka z balonami na dzień kobiet

Dzień Kobiet to święto, w którym Panowie mogą obdarowywać Panie, ale także Panie mogą robić prezenty sobie wzajemnie. Nie każda kobieta posiada drugą połówkę. Nie każda kobieta pełni w świecie rolę partnerki czy rodzica. Nie każda kobieta odbywa Dzień Kobiet z mężczyznami. Jest to święto, w którym Panie z przyjemnością mogą pomyśleć o samych sobie, o swoich mamach, babciach, siostrach, przyjaciółkach czy najbliższych koleżankach, sąsiadkach, a nawet szefowej. To dzień docenienia siebie wzajemnie. To dzień odmienienia dnia, kiedy Panowie zapomną lub uznają święto za nieistotne. To możliwość podesłania każdej kobiecie balonów, dzięki działalności Poczty Balonowej, co wprawi ją w pogodny i wesoły nastrój od samego momentu dostarczenia paczki pod drzwi przez kuriera. Jakie zatem balony wybrać na tą okazję dla najbliższych i ważnych kobiet w swoim otoczeniu?

Modny prezent na Dzień Kobiet dla przyjaciółki lub siostry

Z kim jak z kim, ale to właśnie z przyjaciółką i siostrą można naprawdę poszaleć. Wspólne spędzenie Dnia Kobiet to dopiero okazja do zabawy. Wyjście na kawę, piżama party w domu, a może wybranie się na gokarty, do parku trampolin, wspólną wizytę w gabinecie kosmetycznym powinny dopełnić przesyłkę balonową. Na kobiecej domówce, balony będą tłem do zabawnych zdjęć. Przed wyjściem na kawę czy inną aktywność wprowadzą w pozytywny i szaleńczy nastrój. Kolorowe tęczowe balonowe trio ukaże wszystkie barwy kobiecego życia. Zabawny zestaw balonowych kul z napisem Bella Ciao i kartką w jakiej ukryta jest informacja o miejscu spotkania na wspólne spędzenie czasu, rozpocznie wspólne Święto Kobiet z przytupem. Ponadto, ten modny prezent na Dzień Kobiet, umożliwia wykonanie zdjęć z siostrą lub przyjaciółką w otoczeniu balonów, które można udostępnić w sieci, na znak, jak świetne kobiece towarzystwo ma się w swoim otoczeniu.

Dzień kobiet – jaki prezent dla mamy lub teściowej wybrać?

Nowoczesny prezent na Dzień Kobiet można zrobić kobietom, które są najbliżej. Mama wie o nas wszystko. Dzięki niej, jesteśmy na świecie. Wszystkiego Nas nauczyła, wychowała, a w dorosłym życiu wspiera, doradza, jest na dobre i złe. Teściowa natomiast, często pełni rolę drugiej mamy, a w przypadku braku własne -j może ją zastąpić. Czy w jednym czy w drugim przypadku, obie są mamami i obie kobietami, które poznały wiele aspektów życia.

Co zatem sprawi im największą radość?

Balony z dedykacją uzupełnione czymś słodkim, pluszowym i kwiatowym w jednym. Wystarczy wybrać odpowiedni balonowy zestaw, dodać napis na pudełku np. “Z taką Kobietą można iść przez świat”, “Chciałabym być taką Kobietą jak Ty”, lub “Dzień Kobiet bez Ciebie by nie istniał”, a kurier doręczy je pod wskazany adres. Po otwarciu przesyłki, mama i teściowa odkryją coś jeszcze – pluszową podusie na pamiątkę, Flower Box z czerwonymi różami Red Roses i ulubione pralinki Merci – jako podziękowanie za wszystkie lata życia i dotychczasowe Dni Kobiet. Która kobieta czy matka nie ucieszyłaby się z takiego podarunku?

Prezent niespodzianka na Dzień Kobiet – pomysły, które się sprawdzą

Paczka z balonami oferuje ogrom możliwości, jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego wzoru i koloru balonów. Dla Pań sprawdzą się wszystkim kobiece motywy serc, kul i gwiazdek w kolorach różu i jego wszelkich odcieni, czerwieni, bieli, złota, srebra, a także wersje tęczowe. Planując prezent niespodziankę – dla kobiet ze swojej rodziny, przyjaciółki czy szefowej – warto pokusić się o coś nietypowego, co przy każdej innej okazji nie zostałoby odebrane w taki sam sposób.

Na Dzień Kobiet żadna kobieta nie spodziewa się co dostanie. Domyśla się, że od Panów prezenty skończą się na kwiatku, a inne kobiety złożą sobie tylko życzenia, ale ostatecznie każdy prezent w ten dzień jest niespodzianką. Intuicja rzadko kiedy zawodzi kobiety, ale przewidzieć prezentu niespodzianki wypełnionej balonową zawartością intuicja nigdy nie odkryje. Kwiaty, biżuteria, słodycze, a nawet ubrania – wszystkie te gadżety są przewidywalne. Balony natomiast otrzymuje się rzadko. Są wesołym wspomnieniem z dzieciństwa, ale jako dorosłe osoby często można pomarzyć o takim prezencie. Powrót do emocji, które zawsze kojarzą się dobrze, potrafią zapewnić uśmiech na twarzy już na samą myśl o balonach.

Dzień Kobiet z balonami wokół wyglądać będzie zatem zjawiskowo, kiedy po otwarciu kartonu wyskoczą z niego balony i specjalnie dobrane upominki. Jednym z upominków może być bilecik z zaproszeniem informującym o godzinie zamówienia masażu relaksującego, czy pierwszej lekcji tańca. Na bileciku umieścić można także plan spędzenia wspólnie Dnia Kobiet – godzina po godzinie, gdzie o każdej porze zaplanowana zostanie nowa atrakcja do poznania. Lot helikopterem, warsztaty gotowania, jazda szybkim samochodem, wspólny wypad do kina, degustacja nowych smaków, czy spotkanie ze stylistką, to wszystko można umieścić na bileciku jako plan Dnia Kobiet. Wszystko wcześniej przygotowane, zaplanowane, zakupione i jedynie dołączone do balonowej przesyłki w postaci informacji co do godzin i miejsca realizacji.

Która z Pań chciałaby spędzić taki Dzień Kobiet, w którym grafik dnia jest wypełniony do maksimum, ale wszystkie aktywności byłyby zupełnie czymś nowym, odkrywczym i relaksującym? Czy balony z taką informacją nie byłyby najwspanialszym prezentem na świecie?