Balony przezroczyste – Kule

Przezroczyste balony z helem wyróżniają się w otoczeniu swoją niezwykłą formą. Hel, który unosi je do góry, ukazuje co kryje środek. Możliwości wypełnienia wnętrza balonów, pozwalają tworzyć oryginalne kompozycje zachowując przy tym efekt lekkości, ażurowości oraz ruchomych elementów wewnątrz. Balonowe kule, w których wnętrzu znajduje się konfetti lub piórka, przypominają śnieżną kulę, w której płatki śniegu krążą w każdą stronę.

Kule mogą mieć czystą formę, bez nadruków, życzeń i napisów, mieć dedykowane przesłanie lub autorskie życzenia. Przezroczysty balon wypełniony kolorową zawartością ukryty jest w pudełku, gdzie okala go ozdobny papier dekoracyjny. Papier będący w tym samym kolorze co wypełnienie wewnątrz balonowej niespodzianki, dodaje przesyłce spójnego wizerunku i dobrze prezentuje się ustawiony w widocznym miejscu. Paczka z balonami dostarcza przezroczyste kule na rocznice, gratulacje, urodziny, imieniny, jako zaproszenie do bycia świadkami na ślubie czy chrzestnymi dziecka. Kule są chętnie wybierane także pod jubileusze, na prezent dla dziadków czy rodziców.

  Przezroczysta kula z helem – balon pełen życia

  Śmiało można uznać, że balony wypełnione konfetti lub piórkami ponad 10 lat temu nie istniały. Ich popularność nabrała na znaczeniu, kiedy pomysł przyciągnął zainteresowanie odbiorców i umożliwił tworzenie niepowtarzalnych wypełnień. Przezroczyste formy mogą ukrywać wypełnienie, którym po przekłuciu obsypie się całe otoczenie lub w stanie nienaruszonym, dekorować przestrzeń przez wiele dni po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy.

  Czy w jednym czy w drugim przypadku, ujawnia to fakt, że przezroczyste balony kule mają w sobie pełno ruchu i życia. Poza tym, że same w sobie unoszą się do góry, to materiał użyty do wypełnienia porusza się w środku, w każdą możliwą stronę.

  Kule mogą być wewnątrz wypełnione konfetti w kolorze czarnym, białym, złotym, czerwonym, pudrowego różu, srebrnym, a także różowym, bławatkowym, niebieskim lub tęczowym. Wybór piórek jako wypełnienie, pozwala na jeszcze większą gamę kolorystyczną – brąz, kolor malinowy, fioletowy, błękitny, morelowy, nude czy bladoróżowy.

  Balony są chętnie wybierane na okazje Bożego Narodzenia, jako prezent dla Mężczyzny lub chłopaka, dla dziadków z okazji ich święta lub urodzin, dla świadków, jako prezent dla szefa, dla nauczyciela, na powitanie nowo narodzonego dziecka w domu, na Chrzest, wieczór panieński lub kawalerski, ale także klasycznie – z okazji urodzin, imienin lub gratulacji.

  Na powierzchni przezroczystych balonów chętnie umieszczane są przesłania – w tym samym kolorze co wypełnienie. Na balonie można zadać pytanie o możliwość pozostania świadkiem lub świadkową na ślubie – co wspaniale zastąpi klasyczne zaproszenie czy kartkę. Jest to także sposób na wyznanie miłości, np. wybierając balon z napisem “You’re totally in my type”. Dzięki niemu można pogratulować dyplomu magistra balonem z napisem “Magister Roku”, przesłać drobny prezent dla nowożeńców w postaci balonu z nadrukiem “Mr&Mrs..+ wspólne nazwisko”, złożyć życzenia dla taty lub mamy z napisem “Tato/Mamo Co jak co, ale dzieci Ci się udały”, czy zapoczątkować huczną 18-tkę wizytą kuriera z pudełkiem wypełnionym balonową kulą z napisem “Twoje 18 powodów do świętowania”.

  Przezroczyste kule są chętnie wybierane jako prezent główny, dekoracja otoczenia, ale i atrakcja do przekłucia. Paczka z balonami oferuje własne wypełnienie konfetti lub piórkami, ale można dodać do wypełnienia dodatkowe przesłanie – karteczkę/bilecik z pytaniem lub np. pierścionek zaręczynowy (potrzebny podczas oświadczyn). Taka forma będzie zaskoczeniem w wersji oryginalnej oraz po przekłuciu przezroczystej powierzchni, z której wysypie się konfetti i piórka w momencie przekazywania dodatkowego podarunku.

  Dla uzupełnienia efektu przesyłki można załączyć również kartkę okolicznościową, zdjęcie na pamiątkę, voucher, coś słodkiego lub urokliwą maskotkę.

  Przezroczyste balony dobrze prezentują się w każdym wnętrzu i sprawdzają się na każdą okazję. Są niezawodne kiedy nie zna się gustów odbiorców, jak i wtedy kiedy balon ma pełnić przesłanie bardziej formalne. Zastępuje klasyczne kwiaty, których trwałość kończy się szybko, i są zdecydowanie większym prezentem niespodzianką niż przewidywalne produkty.