Balony liczby z helem w pudełku

Marzy Ci się czasami otrzymać ogromny prezent urodzinowy, aby wszyscy goście zaniemówili z wrażenia, na widok ogromnego pudła – jak te, widywane w zagranicznych produkcjach filmowych, z których wyskakuje ktoś ze znajomych podczas przyjęcia urodzinowego? A może Ty chcesz zrobić komuś taką niespodziankę, ale wiesz, że fizycznie nie uda Ci się ukryć w kartonie, bo dzielą Was setki kilometrów? Czy w jednym czy w drugim przypadku, wielkie pudło pełne tajemnic skrywają produkty kuriera balonowego. Jako jedyni w Polsce mamy liczby z helem w pudełkach, które są ogromne. Jedna cyfra ma 90 cm wielkości, a pudło, w którym balony są ukryte osiągają aż 1m wysokości. Taka powierzchnia bez problemu pozwoliłaby się zmieścić do kartonu każdej osobie, ale już przetransportowanie ciężarów w takim pudle, to ogromne wyzwanie. Balony liczby, w przeciwieństwie do innych, wielkich gabarytowo przedmiotów, są bardzo lekkie, więc każdy udźwignie karton i przeniesie go w dowolne miejsce. Na jakie okazje i rocznice przydadzą się balony w pudełku w kształcie cyfr i dlaczego robią takie wrażenie kiedy ujrzą światło dzienne?

Balony w pudełku na każde urodziny i okazje

Roczek dziecka, druga rocznica związku, 5 urodziny działania firmy, szczęśliwa cyfra 8 będąca balonowym amuletem na szczęście przy zdawaniu egzaminów, a może 97 tys. obserwujących na kanałach social media, które z każdym kolejnym tysiącem można świętować na nowo? Wszystkie te okazje umożliwiają wybranie balonowych cyfr, z których można podkreślić ważność i wartościowość danej rocznicy, lub złożyć z nich zestawy cyfr do jakich okazja nawiązuje. Balon z cyfrą 6 wręczony na urodziny dziecka idącego do zerówki odmieni jego cały czas przygotowań na nowe wyzwania. Natomiast połączenie cyfr 9+9 pozwoli stworzyć cyfrę 99, odpowiadającą urodzinom Babci lub Dziadka, którzy są o krok od setnych urodzin. Ze względu na pojedyncze balony cyfry, można je łączyć w różnych konfiguracjach i wysyłać na różne okazje. Będą ciekawą niespodzianką i udekorują otoczenie danego przyjęcia, bankietu czy przedsięwzięcia. A kiedy rocznice są okrągłe i znaczące, wtedy na przeciw wyborom, wychodzą cyfry z konkretnymi liczbami – balony 18, 30, 50 czy 60.

Pomysł na prezent na 18-te urodziny

Balony z helem na 18 to niezwykły prezent niespodzianka, którego żaden 18-latek nie jest się w stanie spodziewać. Wielkie pudło ukrywające nieznaną zawartość, będzie interesujące już od momentu dostarczenia, jak i podczas otwierania. Poza balonami w kształcie liczby 18, umieścić można dodatkowo do przesyłki szampan Piccolo. Dzięki niemu, świętowanie urodzin będzie miało jeszcze bardziej wybuchowy wydźwięk. Natomiast słodkie czekoladki dołączone do balonów, wprowadzą solenizanta słodkim krokiem na nową drogę dorosłości. Do tego kartka urodzinowa z imiennymi i personalizowanymi życzeniami, pluszowa poduszka na pamiątkę przejścia z okresu nastoletniego w dorosłość oraz kwiaty z piankowych róż – Flower boxy dopasowane do gustu i stylu adresata lub adresatki przesyłki, i kompleksowa paczka zrobiona.

balony z helem na osiemnastę
https://forsomeone.pl/kategoria-produktu/balony-w-pudelku/balony-cyfry-w-pudelku/

Taki prezent, wypełniony nieprzewidywalnym wyposażeniem, będzie dużo bardziej zadowalający niż tylko wyskoczenie kogoś z pudełka – jak w filmowych kadrach. Te prezenty zostaną na dłużej, a wielkość i atrakcyjność balonów uświetni otoczenie, jeszcze przez dłuższy czas od wręczenia.

Balony na 30-te urodziny

Balony na 30 urodziny mogą być początkiem spełnienia 30 życzeń, umieszczonych na dołączonym do przesyłki bileciku. Wielki karton wielkości 100 cm, na którego powierzchni widnieje złoty napis ”(imię) Wszystkiego najlepszego”, już od wniesienia przez kuriera będzie ogromnym zaskoczeniem. Wielkie pudło, które pojawi się przed oczami 30-latka/i może spowodować zaniemówienie. Piękna oprawa pudła, z którego po otwarciu wyskoczy złota balonowa liczba 30-ści ukaże ogromne, unoszące się nad ziemią balony wypełnione helem, które wraz z pudłem będą miały prawie 2 m wysokości. Taka 30-tka będzie widoczna w każdym miejscu domu. Ponadto, zdjęcia wykonywane z balonami w trakcie urodzin, w żaden sposób nie zostaną przysłonięte przez gości czy świętującą osobę. Ich wielkość i wysokość jest oszacowana dokładnie w taki sposób, aby widnieć nad wszystkimi innymi prezentami i ludźmi. Takie wejście z przytupem w wiek 30-tych urodzin to jest dopiero coś.

balony na trzydziestkę

50-te urodziny – jaki prezent wybrać?

Balony z helem w pudełku na 50 urodziny to świetne rozwiązanie dla Pań i Panów, świętujących hucznie lub kameralnie okrągłą i niezwykłą datę swoich urodzin, jaką jest 50-tka. Balony na prezent, jako dekoracja mieszkania, domu czy sali urodzinowej – w każdym miejscu balony cyfry zrobią furorę. Balonowe złote cyfry, to nie tylko dobry wybór na okrągłą rocznicę, ale także jeden z największych prezentów i przesyłek jakie może rozpakowywać solenizant/ka. Na tak bombowy balonowy pomysł mogą wpaść nieliczni, więc każdy nadawca takiego prezentu może mieć pewność, że zostanie zapamiętany na długo – zarówno przez adresata jak i zaproszonych gości. Zamawiając prezent wcześniej, zostanie dostarczony idealnie na czas urodzin solenizanta/ki, a wielkość i spektakularna oprawa powali wrażeniami nawet najbardziej stonowaną osobę. Przyjęcie urodzinowe bez złotych balonów, przy których każdy może zrobić sobie zdjęcia będzie niekompletne i smutne. Natomiast ich obecność na 50-tych urodzinach gwarantuje mnóstwo euforii, radości i pozytywnej energii, która utrzyma się jeszcze długo po urodzinach, aż do momentu trwałości helu.

prezent na 50 urodziny

Prezent na 60-te urodziny

Balony liczba 60 na urodziny, są ogromne. Jeden balon posiada wielkość ok. 90 cm. Są tak imponujące w wyglądzie, że każdy chociaż raz chciałby otrzymać podobną niespodziankę na swoje święto. Część osób uważa, że życie zaczyna się dopiero po 60-tce. Są też tacy, którzy uważają, że 60-te urodziny to czas, po którym już nic ich w życiu nie spotka. Ale czy na pewno?

Chcąc przełamać te nostalgiczne przemyślenia i obawy, co do życia po 60-tce, warto dodać kopniaka adresatowi, i balonową paczką odmienić postrzeganie dalszych planów na życie. Nietypowy prezent dla 60-latka w formie balonów cyfr, może być dodatkowo uzupełniony zdjęciami z ubiegłych, okrągłych rocznic w życiu lub bilecikiem, który ukryje zaproszenie na wykwintny obiad w restauracji czy informacje o możliwości przeżycia ekstremalnych wrażeń na wybranej do prezentu aktywności. Do tego, pozostaje jeszcze dołączyć bukiet kwiatów w postaci Flower Boxa i bogata paczka gotowa.

Zamawiając balony cyfry, ma się od razu odpowiedź na nurtujące pytanie – jaki prezent kupić na 60-te urodziny. U nas, w jednym miejscu można domówić do balonów słodkie czekoladki, szampan Piccolo i kartkę okolicznościową, dzięki czemu prezent będzie kompletny i dostarczony do adresata w sposób kompleksowy. A później – wystarczy czekać na reakcje. Szok związany z wielkością, wypełnieniem, dodatkami i życzeniami oraz radość na twarzy solenizantów – gwarantowany.

balony na 60 urodziny
https://forsomeone.pl/kategoria-produktu/balony-w-pudelku/balony-cyfry-w-pudelku/