Balony z helem na rocznicę ślubu – nowoczesny prezent

Rocznica ślubu lub związku, to coroczne celebrowanie wspólnej drogi życia. Bez względu na staż związku, świętowanie każdej rocznicy podtrzymuje silne emocje i wzajemny szacunek do siebie. Jednocześnie, nadaje życiu nieco pikanterii i smaku. Każda rocznica może być inna. Każda może czym innym zaskakiwać. Do najważniejszych rocznic należą te pierwsze, jednak to te wieloletnie nabierają na wartości. Prezent na pierwszą rocznice ślubu, 10 lat wspólnego związku, czy złote gody, to tylko część z tych momentów, które wzbudzają wiele emocji. Dlaczego na wszystkie okazje wspólnego związku warto wybrać prezent w postaci balonów? Czym wyróżniają się bukiety balonowe przygotowane właśnie na te okazje?

Bukiety balonowe na różne typy rocznic

Rocznice ślubów mają swoje własne, indywidualne nazewnictwo. W zależności od stażu związku, inaczej są określane. Tym samym, dają powody i możliwości do podkreślenia rocznic w inny, niezwykły sposób. Im staż związku jest dłuższy, tym miłość nabiera trwalszych fundamentów, a uczucia względem siebie są bardziej zrozumiałe. Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest rocznicą papierową. Można by rzec, że jest to wynik świętowania udokumentowanego prawnie pierwszego roku małżeństwa. Kolejno, aż do 20 lat, można wyróżnić rocznicę bawełnianą (na drugi rok ślubu), skórzaną, kwiatową, drewnianą (na 5 rocznicę), cukrową, wełnianą, brązową, glinianą, aluminiową (na rocznice 10 lat małżeństwa), stalową, lnianą, koronkową, kości słoniowej, kryształową (na 15 lat ślubu) czy porcelanową na 20 lat związku. Następnie, pozostają jeszcze pełne okrągłe rocznice, które cechują się swoimi nazwami co kolejne, następujące po sobie 5 lat związku. I tak, rocznica 25 lat ślubu nazywana jest srebrną, następnie perłowa (30 lat), koralowa (35 lat), rubinowa (40 lat ślubu), szafirowa (45 lat), złota (50 lat po ślubie – tzw. złote gody), szmaragdowa (55 lat), diamentowa (60 lat), żelazna (65 lat małżeństwa), kamienna (na 70 rocznicę), brylantowa (75 lat) i najrzadziej celebrowana – dębowa, wypadająca na 80 rocznicę ślubu. Nazw rocznic ślubnych jest wiele, tak jak wiele przez lata związku może się między parą wydarzyć. Bukiety balonowe to niezawodny sposób, aby towarzyszyć parze na każdym szczeblu rozwoju relacji i małżeństwa. Dlaczego?

bukiet balonów z helem

Bukiet balonów z helem na rocznicę ślubu – jak świętować pierwszy rok małżeństwa?

Papierowe gody, bo tak nazywana jest pierwsza rocznica ślubu, jest często organizowana przez Młodą Parę na kilka sposobów. W pierwszym przypadku, młode małżeństwo zaprasza gości i znajomych na mini powtórkę ze ślubu, odbywającego się rok wcześniej. Innym razem para wyjeżdża na drugi miodowy miesiąc, ale rok od zawarcia związku małżeńskiego. Większość par wybiera także romantyczne spędzenie wspólnych chwil, tylko we dwoje.

Jak mogłoby się wydawać, każda z tych rocznic wymaga innej organizacji i oprawy. Jednak bukiet balonów z helem sprawdzi się w każdym miejscu i w każdych okolicznościach – zarówno jako prezent wręczany drugiej połówce czy jako przygotowanie dekoracji, które uświetnią dzień celebrowania związku małżeńskiego. Zestaw balonów złożony z dwóch kieliszków szampana, otoczonych sąsiadującymi z nimi dwoma biało-srebrnymi, perłowymi balonowymi gwiazdkami i dwoma złotymi serduszkami, będzie wyglądał imponująco, bez względu na okoliczności towarzyszące. Dobrze zaprezentuje się zarówno na kameralnym przyjęciu rodzinnym, jako przesyłka dostarczona do pokoju hotelowego na wspólnym wyjeździe, czy na romantycznej kolacji zorganizowanej w plenerze np. pikniku nad jeziorem. Barwy zestawu i spójnie dopasowane ze sobą rodzaje balonów, imponująco będą prezentować się na zdjęciach z pierwszej rocznicy ślubu i przypomną ten niezwykły dzień ceremonii ślubnej, pierwszego tańca, czy krojenia wspólnego tortu.

balony zhelem na ślub

Celebrowanie rocznicy – w jaki sposób podkreślić ważną datę wspólnego związku?

Rocznice ślubu, tak samo jak rocznice związku, który nie został jeszcze uwieńczony ceremonią ślubną, można celebrować w iście szalonej oprawie. Wystrzałowa, szampańska impreza wśród znajomych, wieczór typu piżama party z otwartą butelką szampana, a może niespodzianka w formie wspólnego skoku na bungee. Każda rocznica może wprowadzić do związku romantyczne lub ekstremalne przeżycia. Bez wątpienia, do takich atrakcji pasować będą balony z helem w pudełku, złożone z iście wystrzałowego zestawu – 4 sztuk gwiazdek w kolorze czarnym, srebrnym i różowym, oraz balonowej butelki szampana. Kiedy do przesyłki zostanie dołączona prawdziwa butelka z szampanem Piccolo i słodkie czekoladki Ferrero Rocher, szampańska rocznica może się odbyć nawet na najpiękniejszym punkcie widokowym w mieście. Kiedy na nim zostanie otwarta przesyłka balonowa z zestawem w środku i butelka szampana Piccolo na znak wzniesienia toastu za wspólne spędzanie życia, szampański efekt nabierze także romantycznego znaczenia.

Pomysł na prezent dla Niej, z okazji rocznicy związku lub ślubu

Chcąc zrobić niespodziankę swojej wybrance na wspólną rocznicę związku, warto zamówić zestaw balonowy w typowo kobiecym wydaniu. 5 sztuk balonowych gwiazdek otaczających balonową butelkę szampana z napisem “Cheers”, i to wszystko w pastelowych kolorach pudrowego różu, bieli i perłowego srebra to naprawdę efekt “wow”. Na widok takiego prezentu wybranka zaniemówi z wrażenia i iskierki zachwytu zabłysną w jej oczach. Do prezentu dla niej, z okazji rocznicy związku, warto dołączyć również wspólne zdjęcie i Flower Box w odcieniu Pink Roses lub Peach Roses. Będą pamiątką po rocznicy, kiedy balon utraci już swój pełen werwy wygląd.

Bukiet balonowy z helem na rocznicę związku

Prezenty rocznicowe nie zawsze są skierowane względem siebie – tylko ze strony drugiej połówki. Często, to goście zaproszeni na przyjęcie z okazji rocznicy godów lub rodzina, która pamięta tą szczególną datę, chce zrobić niespodziankę małżeństwu i wręczyć oryginalny prezent na rocznicę ślubu. W takiej sytuacji, najlepiej sprawdzają się zestawy balonowe. Wersja w czerwonym kolorze, złożona z balonów w kształcie serca i balona transparentnego z piórkami w środku, będzie namiastką życzeń o gorącej, nie zanikającej i pełnej miłości relacji, która z każdym rokiem nabiera na sile. Nadawcy takiej rocznicowej niespodzianki, na kartonie mogą umieścić imiona małżeństwa oraz datę dotyczącą rocznicy, a do zestawu dołączyć kartkę okolicznościową lub bilecik z rozbudowanymi życzeniami szczęścia.

bukiet balonów z helem na urodziny

Balonowe pudło prezentowe jako niespodzianka rocznicowa

Okrągłe rocznice ślubu, związku oraz te, które często są przez pary odnawiane, warto dodatkowo podkreślić oprawą wizualną. Chcąc zrobić prezent na rocznicę ślubu i wręczyć małżeństwu paczkę niespodziankę np. z okazji rocznicy złotych godów, czyli 50 lat w małżeństwie, zestaw balonowy z 7 sztukami złotych serc będzie pasować tu idealnie. Kiedy małżeństwo otrzyma do domu wielki karton z napisem “MIŁOŚĆ”, nadrukiem ich imion oraz informacją “razem od…”, a po otwarciu pudła zachwyci ich zawartość przesyłki, małżonkowie wspomną dzień, od którego wszystko się zaczęło. Złote balony, do tego dołączony Flower Box, zdjęcie sprzed 50 lat oraz czekoladki, bez wątpienia będą powodem do radości i wzruszenia.