Bestsellery na dzień matki 2021

Przyznajmy to szczerze, tyle ile lat mamy, tyle oryginalnych prezentów na Dzień Matki powinno trafić do jej rąk i serca. Ale czy tak jest? Jako maluchy, które nie są jeszcze samodzielne, rzadko kiedy możemy podarować mamie coś nadzwyczajnego. Kończy się na laurce lub buziaku, i tyle z pierwszych prezentów samodzielnie wybranych dla mamy. Z każdym kolejnym rokiem jest już dużo lepiej, ponieważ i decyzyjność nam się zmienia. Zaczynamy szukać czegoś ciekawego, ponieważ nikt tak jak mama nas nie zna, więc i zaskoczenie jej, nie należy do najłatwiejszych. Wielu prezentów się domyśla, zanim nawet zacznie się szukać. Nie chcąc obdarowywać ukochanej mamy kolejnym bukietem kwiatów, czy pralinkami w pudełku, warto zapoznać się z bestsellerami, które są chętnie wybierane przez innych. Ponieważ bestsellery już zostały sprawdzone, a pozytywne opinie odpowiadają poprawności konkretnego wyboru, to łatwiej jest podjąć ostateczną decyzje. W naszej przesyłce prezentowej, widnieje kilka modeli, które szczególnie cieszą się dużą popularnością. Dlatego dzisiaj, polecamy 3 propozycje, które pokochaliście zarówno wy, jak i Wasze mamy.

1. Wyjątkowa mama – wyjątkowy balon, czyli jak podarować mamie serce na dłoni?

Pierwszą z propozycji bestsellerów, która nie może umknąć uwadze naszych odbiorców, jest model serca w kolorze różowego złota. Ta modna wersja kolorystyczna, o niezwykle kobiecym i subtelnym wyrazie, już od samego otwarcia pudła spowoduje uśmiech na twarzy ukochanej mamy. Elegancja jaka bije z ujmującego różu, dopełniona personalizowanym napisem z imieniem mamy i dedykacją “wyjątkowa mama”, spowoduje, że każda mama poczuje się wyróżniona. Balon w kształcie serca umieszczony w białym kartonie, dopełniony jest z zewnątrz dekoracyjną kokardą, a wewnątrz delikatnym, pastelowym, lekkim w formie papierem dekoracyjnym. Ten intrygujący bestseller na Dzień Matki dopełniony może zostać Flower Boxem w podobnej kolorystyce – Peach Roses lub Pink Roses, a także słodkościami, np. Raffaello lub Merci, które idealnie będą współgrać ze świętem dla mamy. “Wyjątkowa mama” będzie uradowana prezentem, w którym znajdzie dodatkowo kartkę okolicznościową i zdjęcie swoje oraz swojej pociechy, zrobione na wspólnych wakacjach lub podczas rodzinnych szaleństw. A żeby dopełnić tej wyjątkowości, nie może w kartonie zabraknąć vouchera na zakupy do sklepu rossman, zalando lub notino. Dzięki nim mama będzie mogła odmienić swój wizerunek zamówionym ekstra ciuszkiem tylko dla siebie, lub kosmetykami, które są na liście jej marzeń.

balon serce z helem w pudełku

2. Dziecko – życiowy podarunek dla mamy. Mama – życiowy podarunek dla dziecka. Czyli jak pokazać wyjątkowość więzi?

Często mówi się, że więź między matką a córką jest tak duża, że może z niej powstać przyjaźń na lata. Jednak także chłopcy, a w późniejszym czasie mężczyźni wyróżniają się dużą zażyłością w relacji mama – syn. Dla wielu Panów mama jest kwintesencją wzoru dziewczyny, a następnie przyszłej żony. Zdanie mamy jest dla nich bardzo ważne, właśnie z tego względu, że to matka zna najlepiej potrzeby kobiet, oraz wartości jakimi powinien cechować się jej syn, aby znaleźć tą idealną partnerkę i być dla niej dobrym. Pełni zatem rolę doradcy w relacjach damsko – męskich swoich synów, a Panom to bardzo odpowiada. Uważają, że mama chce dla nich jak najlepiej, więc często się jej radzą.

W przypadku relacji mama – córka, zażyłość przyjacielska również opiera się na doradztwie. Tu jednak córki uczą się od mamy dbania o siebie, mogą się zwierzyć, czy pójść z mamą na wspólne zakupy.

Jak zatem podkreślić tą więź w balonowym prezencie?

Nasz drugi bestseller warty uwagi, to balon z helem w pudełku, z napisem “Najlepsza Mama”. Na transparentnym balonie w kształcie kuli, w którym wnętrzu mieszczą się czerwone, delikatne piórka, znajduje się także rysunek linii życia, ukazującej puls lub bijące serce. To nawiązanie do wspólnie bijącego serca w tej matczynej więzi, która powstała już na etapie ciąży. Nadruk uzupełnić można także imieniem mamy, co jeszcze bardziej podkreśli wartość dedykacji. Poza interesującym wizerunkiem balona i jego nowoczesnym oraz oryginalnym nadrukiem, całość dopracowana jest detalami zdobniczymi – czerwonym papierem i kokardą umieszczoną na kartonie.

prezent dla mamy z jej imieniem

3. Jak szaleć to szaleć, czyli prezent na Dzień Matki z nutką inspirującej Słodkości Życia

Niektóre mamy nigdy nie tracą poczucia humoru i szaleństwa jakie w nich drzemie. Stąd też, naszym trzecim bestsellerem wartym uwagi jest opcja balona z napisem “Słodkiego Życia Mamo”. Kształt balona to serce. Kolor – pełna, soczysta czerwień. Natomiast napis wyróżnia się nietypową czcionką, przypominającą ręcznie wykonane pismo. Efekt wizualny całości robi piorunujące wrażenie. Szalona czerwona barwa. Napis o ogromnej dynamice wizualnej, a to wszystko umieszczone w dekoracyjnym, eleganckim kartonie przewleczonym czerwoną wstążką i kokardą, trafi w serce każdej zakręconej i tryskającej energią mamy. Nic więc dziwnego, że jest to wzór, który cieszy się taką dużą popularnością. Dopełniona paczka balonowa kartką z tym samym wzorem czcionki, a także Flower Boxem w kolorze Red Roses stworzą wystrzałowe zestawienie, w którym przekaz “Słodkiego Życia” widać na każdym kroku.