Cytaty na Dzień Mamy

Dzień Matki, który obchodzony jest 26 maja w Polsce, to święto powstałe na znak szacunku dla mam. Macierzyństwo nie należy do najprostszych zadań jakie stoją przed kobietami, a wszystkie mamy wiedzą, że miłość matki do dziecka jest nieporównywalna z niczym. Więzi łączące dziecko z mamą trwają nie tylko w okresie dzieciństwa, ale także już w dorosłym życiu. Każda mama ten jeden raz w roku może mieć w pełni wolne od macierzyństwa, a przy okazji poczuć, że wydanie na świat potomstwa okazało się wielkim sukcesem.

Życzenia na Dzień Mamy powinny być zatem wyjątkowe i oryginalne, aby każda mama zapamiętała ten odświętny dzień inaczej niż w pozostałe dni roku. Dzieci, często zastanawiają się czym zaskoczyć można swoją mamę i nie zawsze jest to tak oczywiste. Większość mam odpowiada, że nic nie chce na to święto, poza szczęściem własnych dzieci, więc inwencja twórcza pozostaje w pełni po stronie pierworodnych.

W jaki sposób zaskoczyć swoją mamę, aby tegoroczny prezent wyróżniał się spośród innych i cechował nowoczesnymi życzeniami dla mamy?

prezent na dzień mamy

Cytaty na bilecik z okazji Dnia Mamy

Paczka z balonami, w swoim asortymencie posiada ogromną ilość wzorów balonów. Można je uzupełnić dodatkowymi akcentami i złożyć swojej mamie życzenia na Dzień Mamy, w wyjątkowo oryginalny sposób. Taka forma niespodzianki, jaką jest balon wypełniony helem dostarczony przez kuriera pod same drzwi, nie będzie do przewidzenia przez mamę. Ona spodziewa się klasycznych kwiatów wręczanych prosto do ręki lub zaproszenia na kawę do kawiarni. Rzadko kiedy, mamy zaskakiwane są czymś nieszablonowym. W przypadku balonów nie można zarzucić, że jest to pomysł bez polotu. Balon serce wręczane od serca ze spersonalizowaną dedykacją w każdym odcieniu i kolorze, to obdarowanie mamy pełnym uczuciem miłości, nawet jeżeli jest się w dalekiej odległości od niej.

Zamawiając odpowiednią wersję balonów pod gusta swojej mamy, warto dołączyć do prezentu bilecik z ciekawym cytatem, który pozostanie na dłużej, jako pamiątka po dostarczonej paczce balonowej.

Na bileciku mogą pojawić się cytaty o wzruszającym przekazie, rozśmieszające, lub ukazujące uznanie za trud włożony w wychowanie swoich dzieci.

Tekst na bilecik dla mamy nie musi mieć formy życzeń. Może przekazywać symbolikę i wartość, która podbuduje każdą mamę. Cytaty utwierdzające w przekonaniu, że jest silna, ze względu na zadania, których podjęła się wiele lat temu przy narodzinach swojego bobasa, to wspaniała motywacja na resztę dni a nawet lat. Każda mama chciałaby poczuć uznanie, za udźwignięcie tego wszystkiego, co nie było najłatwiejsze w macierzyństwie. Efektem jej wysiłków są przekazane wartości swoim dzieciom, na ich sposób życia, zachowania, a nawet buntowniczość czy spontaniczność.

Cytat na bilecik powinien cechować się tekstem dla mamy, który spowoduje, że będzie dumna z siebie, na każdym szczeblu minionych lat w roli mamy.

Oto kilka naszych tekstów na bilecik dla mamy, którymi warto się zainspirować przy tworzeniu własnych przesyłek balonowych:

Każda mama myśli, że jej dziecko jest najpiękniejsze, ale tylko moja ma rację.

Mama to osoba, która zastąpi każdego, ale nikt nie zastąpi mamy.

Macierzyństwo jest jak jazda kolejką górską. Ma swoje wzloty i upadki. Ale to już twój wybór czy będziesz krzyczeć, czy cieszyć się jazdą.

Kiedy jest 15:00 i czekasz aż mama zrobi obiad… i przypominasz sobie, że to Ty jesteś mamą.

Bycie mamą – kiedy wyjście na jeden wieczór, wymaga więcej przygotowań, niż wesele.

Mama wie więcej niż Google.

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł mamę.

Jeśli macierzyństwo miałoby być łatwe, nie zaczynałoby się od porodu.

Każda mama, to mama pracująca.

Rzecz jest naprawdę zgubiona, kiedy nawet Mama nie może jej znaleźć.

Być mamą jest super. Wstaniesz rano. Zrobisz kawę. A wieczorem usiądziesz i ją wypijesz.

Idzie maj przez ziemię, budzi kwiatów pąki. Do mojej mamusi dziś zapewne wstąpi.

Ile waży mama? Po odliczeniu serca ze złota, żelaznych zasad i nerwów ze stali… tyle co fotomodelka z Cosmopolitan.

Macierzyństwo to też praca, tylko szefa trzeba nosić na rękach.

Na który bilecik wy byście się zdecydowali, dołączając go do prezentu i balonowej przesyłki? Które cytaty na waszej mamie zrobiłyby największe wrażenie?

Życzenia dla Mamy – co poruszy jej serce?

Nowoczesne życzenia dla mamy cechują się już nie tylko zwykłym “Wszystkiego Najlepszego”. Każda mama oczekuje nieco więcej wylewności od swoich dzieci. Ponadto, to same dzieci chcą zaskoczyć swoją mamę nowymi rozwiązaniami, technologiami, i nowościami w kwestii składania życzeń lub prezentów. Nowoczesne życzenia dla mamy mogą być zatem ukryte w formie przesyłki balonowej, w postaci dedykacji nadruku na wierzchniej warstwie balonów. Życzenia można zamieścić również na kartonie lub kartce okolicznościowej, dopełniającej wnętrze przesyłki. Bez względu jaką formę życzenia przybiorą, treść powinna wzbudzić w mamie zainteresowanie. Im bardziej zaskakujące życzenia, tym szybciej pozostaną w pamięci, a mama będzie chciała się nimi pochwalić z rodziną lub najbliższym otoczeniem. Dzisiaj prezentujemy kilka przykładów życzeń, które są niebanalne, a przekazują mamie wszystko to, co najcenniejsze. Można wybrać wersję bardziej rozbudowaną lub w formie krótkiego wierszyka. Nowoczesne życzenia umieszczone na bileciku, kartce okolicznościowej, a nawet zdjęciu połączonego z grafiką, poruszą serce każdej mamy.

Oto te, które wzbudziły w nas zainteresowanie, więc mamy nadzieję, że i wy będziecie zaskoczeni treścią życzeń dla mamy, które nie muszą być nijakie lub płytkie. Zobaczcie sami:

Dużo mamie mówić miałem, lecz wszystkiego zapomniałem. Więc mamusia nadstaw uszka i zapytaj się serduszka. Niech Ci powie jego bicie, że ja kocham cię nad życie.

Za miłość twego serca, za trud wychowania mnie. Dziś w Dniu Matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne.

Mam dla ciebie bukiet życzeń moja mamo ukochana. Niech twa buzia będzie zawsze tak słonecznie roześmiana. Niech ci szczęście oraz zdrowie nieustannie dopisują. Niech się twe marzenia, w każdym dniu realizują.

Choć raz w roku jest święto Matki – Mamie się co dzień należą kwiatki.

Dziękuję ci mamo za serca pogodę, a kiedy dorosnę to cię nie zawiodę.

Mamo ty mnie życia uczyłaś, wszystko co miałaś mi poświęciłaś, nikt nie ofiaruję mi nigdy więcej, dziś ci więc daję serce w podzięce.

Kochana mamo zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu jest bardzo fajnie: i w deszczu, i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę ci dziękować i ten piękny balon podarować.

Życzę ci od Boga radosnej zapłaty i częstych bukietów od naszego taty.

Dzień matki jest raz w roku. Szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia: zdrowia, szczęścia i powodzenia.