Czym jest balonowa przesyłka? To balony z helem na prezent!

Lubisz piękne rzeczy? Doceniasz artystów którzy tworzą produkty z miłością? Poszukujesz oryginalnych pomysłów na prezent? Jeżeli odpowiedź na jedno z powyższych pytań brzmi tak, to oznacza że pokochasz nasz sklep!

To balony z helem na prezent!

Dostarczamy balonowe prezenty napełnione helem pod wskazany przez Ciebie adres we wskazanym dniu na terenie całej Polski.

Ale teraz przestawimy Ci więcej szczegółów.

Co znajdziesz u nas w sklepie?

Nasza balonowa przesyłka powstała z miłości do pięknych rzeczy. Tworzymy produkty na każdą z uroczystych okazji do świętowania. Balony to produkty które kojarzą nam się z radością, zabawą i przywołują w pamięci najmilsze wspomnienia. I taki jest nasz cel. Aby nasze prezenty były pretekstem do tego aby wyrazić uczucia, podziękować, pogratulować.
U nas zajdziesz balonowe prezenty dla dzieci, zarówno dla dziewczynki jak i chłopca na urodzinki, chrzest, komunię czy jako pierwszy podarunek z dedykacją “Witaj na świecie”. Kolejne z produktów to balony na urodziny z helem w prezentowych pudłach. Bogata kolorystyka i dostępność kształtów i form – pojedyncze, podwójne czy tria sprawdzą się jako udana urodzinowa niespodzianka. Również z okazji rocznicy mamy kilka niezawodnych propozycji, które po rozpakowaniu sprawią, że łezka zakręci się wokół oka. Aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania w naszych kategoriach produktowych znajdziecie balony na walentynki, na dzień mamy, dzień dziecka czy dzień chłopaka, dzień babci.

Efekt wow po otwarciu

Gwarantujemy Ci, że osoba obdarowana będzie totalnie zaskoczona po otwarciu przesyłki! Dlaczego? Przesyłka jest tak zapakowana aby nie zdradzała szczegółów co jest w środku. Po jej otwarciu balony wskakują ze środka tworząc niepowtarzalny efekt zaskoczenia.

Dla kogo?

Czy jeżeli odpowiemy na to pytanie: dla każdego czy będziemy zbyt banalni? Nie. Jeżeli tylko chcesz zaskoczyć solenizanta, wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowanej czy zrobić niespodziankę to z pewnością znajdziesz balon odpowiedni na Twoją okazję.

Jak wygląda przesyłka balonowa?

Balony wypełnione helem są przymocowane do pudła, tak aby po otwarciu nie uciekły pod sufit. Karton jest zabezpieczony tak aby w idealnym stanie dotarł na miejsce.

Dodatki do przesyłki

Do każdej z przesyłek możecie dołączyć coś słodkiego, voucher podarunkowy i bilecik. W zależności od tego jakie słodycze lubi solenizant możesz wybrać: Raffaello, Krówki lub Ferrero Rocher. Voucher podarunkowy do Rossmanna czy na zakupy do wykorzystania w sieci allegro to dodatkowy element jaki możecie dołączyć. No i bilecik, na którym zamieścić możecie swoje ciepłe słowa skierowane do obdarowanego.

Poznaj twórców Sklepu z Balonową przesyłką.

Marzena
Kreatywna dusza!
Studiowała projektowanie ubioru, od lat pracuje w kreatywnych zespołach marketingowych ale w duszy ciągle sztuka gra! Dlatego też przekłada swoje umiejętności artystyczne, mnóstwo pomysłów i miłość do wszystkiego co piękne na te właśnie balonowe niespodzianki!

Sebastian
Wspierająca dusza całego projektu i inicjator przedsięwzięcia. To on zawsze powtarzał, że Marzena powinna „tworzyć piękno”! To dzięki jego wsparciu, motywowaniu do działania i wierze w ideę tworzenia radosnych podarunków powstała strona i wszystko inne!
Absolutny ogarniacz technicznych elementów!

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się u nas <3