Dekoracja na chrzest – zestaw balonów z helem + imię ZŁOTO

255,99 

Kod produktu: 47681

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 17,90zł
Kurier DHL: 18,90zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Dekoracja na chrzest – zestaw balonów z helem + imię ZŁOTO. Gotowy zestaw balonów do dekoracji na chrzest z personalizowanymi balonami to wspaniałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą udekorować salę w sposób oryginalny i spersonalizowany. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do stworzenia wyjątkowej dekoracji.
Personalizowane balony z tekstem można zamówić w różnych kolorach i czcionkach, aby idealnie dopasować je do całościowej koncepcji dekoracyjnej. Balony można umieścić zarówno na stołach jak i stworzyć bukiet balonowy co pozwala na zapewnienie atrakcyjnej i niepowtarzalnej przestrzeni. Gotowy zestaw balonów do dekoracji na chrzest z personalizowanymi balonami jest idealny dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wrażenia w dniu chrztu. Dzięki temu rozwiązaniu można stworzyć wyjątkową dekorację, która na długo pozostanie w pamięci gości i uczestników uroczystości.

Parametry:.

  • wielkość balonów: ok. 45 cm,
  • personalizacja: na 2 białych sercach,
  • wielkość pudełka: 60x60x100cm,
  • balony wypełnione helem,
  • kolor pudełka: biały,
  • ilość balonów w zestawie: 7 sztuk.