Dzień Ojca pomysł na prezent z kurierem balonowym

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji, każde dziecko poszukuje dla swojego rodzica czegoś szczególnego. Poszukuje prezentu, który odmieni cały Dzień Taty i pokaże uznanie, jakim dziecko darzy swojego rodzica w życiu codziennym. Nie zawsze Ojciec jest dostępny w każdej chwili rozwoju swojego dziecka. Nie zawsze może uczestniczyć w jego wychowaniu czy sprostać wszystkim wyzwaniom i spełnieniu marzeń swoich dzieci. Jednak jeżeli jest, stara się być, bronić i nauczyć najistotniejszych wartości jakimi dziecko powinno się w życiu kierować. Wdzięczność za tą silną męską dłoń i poznawanie ze swoim Tatą nieodkrytych jeszcze dróg, jest często tak duża, że tylko ogromne balony są w stanie tej wdzięczności dorównać. Z balonowa przesyłką, prezent na Dzień Taty to nie tylko oryginalność, przekazanie swoich wielkich uczuć i podziękowań. To także możliwość wyrażenia nieszablonowych życzeń i personalizacja, które dodają przesyłce unikalnej wartości.

Balonowa przesyłka dzień ojca

Co kupić na Dzień Ojca?

Krawat, kubek, narzędzia, czy akcesoria do samochodu. To wszystko towarzyszy Ojcom na co dzień. Co kupić na Święto Taty, aby przełamać tą pewną i klasyczną formę prezentów? Jaki prezent dla Ojca kupić, aby nawet w jednej chwili, nie domyślił się, co szykuje dla niego wielki karton wręczony przez kuriera?

Balony z helem w pudełku, to niezawodność w kwestii dostarczenia paczki na czas. Przesyłka zawierająca balon wypełniony helem jest jak telegram, który swój przekaz ma umieszczony na powierzchni mieniącego się balona. Życzenia i cytaty z gotowej oferty lub personalizacja życzeń, które można w rozbudowanej formie dołączyć w kartce lub na bileciku, przekażą Tacie wszystko to, co skrywa serce.

Wielki prezent z wielkim przekazem, usunie wszelkie dylematy co do kwestii poszukiwania innych zakupów. W paczce balonowej można umieścić dodatkowe prezenty np. słodkie czekoladki, szampan Piccolo czy wspólne zdjęcie z najlepiej spędzonych chwil. Kompleksowe zakupy zrobione zdalnie w jednym miejscu – w przesyłce prezentowej – to zatem ogromna wygoda dla nadawcy i pewność dostarczenia wartościowej przesyłki do adresata.

Paczka z balonami na Dzień Ojca – dlaczego warto?

Paczka z balonami to kompleksowość zamówienia. Dba o dostarczenie prezentu do rąk własnych każdego Taty. Umożliwia personalizację prezentu z nadrukiem na balonie i pudełku. Daje możliwość uzupełnienia prezentu dla Taty o dodatki, które pozostaną pamiątką na dłużej oraz wydobędą z prezentu możliwość stworzenia dużo większego pakunku. Wszystko zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wszystko dopasowane pod gust i charakter swojego rodzica.

pomysł na prezent dla taty

Balony z helem dla Taty – w czym wybierać i jaki balonowy telegram wysłać?

Najchętniej wybieranymi wzorami balonów dla Taty, są wersje w typowo męskich kolorach – granatu, czerni, brązu, srebra, a także wersje transparentne, złote i czerwone. Te ostatnie, głównie dotyczą modeli w kształcie serca, które oddają pełnię uczuć i szacunku. Na każdym balonie można umieścić własne życzenia, ale balonowa przesyłka oferuje wersje z gotowymi nadrukami jak “Prezent dla taty”, “Best Dad ever”, “Tatuś”, “Tata (imię) Dowódca Naszej Rodziny”, “Kocham”, “Daddy, Daddy Cool”, “Super Tata”, “Wszystkiego najlepszego Tato”, “Tato, Kochamy Cię”, “Najlepszy Tato (imię)”, czy “Tato, co jak co, ale dzieci to Ci się udały”.

Dostępność modeli umożliwia dopasowanie wzoru do gustu Taty i rodzaju życzeń – od zabawnych po wzruszające. Można wybierać wersje pojedyncze, podwójne lub balonowe Trio, które urozmaicone kolorami jeszcze bardziej zachwycą adresata, kiedy zaczną po kolei wyskakiwać z pudełka.

Balonowa przesyłka na dzień ojca

Pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca dla przyszłego Taty

Poza balonami, które sprawdzają się dla Ojców z długim stażem, na Dzień Ojca można zrobić prezent tym, którzy dopiero do takiej roli się szykują. W imieniu dziecka chowającego się jeszcze w brzuchu mamy, można oznajmić przyszłemu tacie, że już za rok, oficjalnie będzie mógł odbierać prezenty od swojego potomnego. Jak to zrobić, aby ta chwila miała większy rozmach i utkwiła w pamięci przyszłego rodzica? Paczka z balonami pomaga w tej kwestii. Zapewnia balony wypełnione wewnątrz złotym konfetti, które należy przebić, aby odczytać informację skierowaną do przyszłego Ojca. Informacja w postaci słów “Zostaniesz Tatą” to najlepszy prezent, jaki może otrzymać przyszły tata w Dniu Ojca. W dniu, którego jeszcze personalnie i osobiście nigdy nie miał okazji przeżywać.

prezent na pierwszy dzień ojca

Prezent na Dzień Ojca z personalizacją

Każda przesyłka balonowa umożliwia pełną personalizację. Imienne życzenia na balonie, bileciku, na kartce okolicznościowej czy na pudełku, bez wątpienia wskażą właściwego Tatę. Poza treściami pisanymi, personalizacją może okazać się również wspólnie zrobione zdjęcie dołączone do przesyłki. Wybrane balony, a tuż za nimi zdjęcie lub zestaw zdjęć przypominający album od narodzin do czasu obecnego, wzruszy każdego Ojca. Taki aspekt sentymentalny może także rozbawić, a jako pamiątka po przesyłce prezentowej, zdjęcie może być chętnie noszone w portfelu każdego ojca. Kiedy moment otwarcia paczki po pewnym czasie ostudzi emocje, a hel z balonów ucieknie, tak zdjęcie dołączone do przesyłki będzie idealnym prezentem na lata. To nim każdy Tato będzie mógł się pochwalić i z łatwością opisać historię o prezencie niespodziance na Dzień Ojca, którą zrobiły mu dzieci. Ponieważ jak to mówią cytaty: “Tato, co jak co, ale dzieci Ci się udały” przesyłka balonowa mieniąca się kolorami z ukrytym wspólnym zdjęciem wewnątrz, to idealny prezent, aby pochwalić się światu jakie ma się wspaniałe dzieci.

oryginalny prezent dla taty