Prezent na dzień babci i dziadka

Prezent na dzień babci i dziadka. Dzień babci i dziadka wyjątkowe dwa dni w styczniu. Świętowanie Dnia Babci i Dnia dziadka to czas, który warto przeznaczyć na relacje między wnukami i dziadkami. Rodzinne świętowanie Dnia Babci i Dnia Dziadka ma znaczenie szczególnie teraz, kiedy w natłoku pracy i notorycznego braku czasu dzieci nie mają szans na częsty kontakt z dziadkami. W tym dniu również jest podarowanie upominku lub prezentu, który pokaże jak wiele dziadkowie dla nas znaczą. Dziadkowie to osoby najbliższe dziecku zaraz po rodzicach. Stanowią dużą pomoc i zawsze będą ważnymi osobami w oczach wnuków.

Kalendarz dla Kochanej Babci

Każdy z nas ma kochaną babcie, która uczy nas pierwszych wierszyków, po kryjomu daje słodycze. Dba o nas w każdym tego słowa znaczeniu z tego powodu w jej święto podarujmy wyjątkowy prezent, kalendarz z zdjęciem i dedykacją prosto do babci. Na kalendarzu możesz zamieścić dowolną dedykację lub krótki wiersz. Zdjęcie na kalendarzu będzie przywoływać miłe wspomnienia spędzonego wspólnie czasu z babcią, może to być zdjęcie pierwszych wakacji u babci.


Kalendarz ze zdjęciem dla Babci

Prezent dla dziadka od wnuczka

Biały personalizowany balon koło z imieniem dziadka to wyjątkowy prezent jakim możesz obdarować dziadka w ważne dla niego święto. Pomyśl jaką radość ujrzysz w jego oczach gdy otworzy duże białe pudło z złota wstążką na wierzchu z, którego wyskoczy balon z dedykacją prosto dla niego. Balon elegancko komponuje się z bibułkami oraz napisem w kolorze brązowym. Tym razem postaw na oryginalny prezent na dzień babci i dziadka, do balona możesz dołączyć voucher, czekoladki lub flowerbox.

Prezent z zdjęciem dla dziadków

Co powiesz na flowerbox z zdjęciem dla kochanych dziadków, na zdjęciu mogą być dziadkowie lub wnuki, to oryginalna forma prezentu z okazji dnia babci i dziadka. Napis na flowerboxie jest kierowany prosto dla kochanych dziadków. Bordowe hortensje świetnie prezentują się z boxem w kolorze bieli.prezent ze zdjęciem dla dziadków


Etui na okulary dla babci i dziadka

Chcesz aby twój prezent z okazji dnia babci i dziadka był niepowtarzalny ale też praktyczny? Twój Dziadek i Babcia noszą okulary? Stale mają problem z ich znalezieniem? Etui na okulary to nie tylko praktyczny upominek ale również wyjątkowy prezent bo personalizowany. Podaj nam imię dziadka lub babci my zamieścimy je na futerale i elegancki upominek gotowy.
Wręcz wyjątkowy upominek i wywołaj uśmiech na twarzy bliskich.