Jaki prezent wybrać na Dzień Mamy?

Dzień matki to wyjątkowy dzień, nie tylko dla naszych rodzicielek, ale również dla nas. Jest to moment w którym możemy na chwilę zatrzymać się w codziennym wyścigu i pokazać najważniejszej kobiecie w naszym życiu jak bardzo jest dla nas ważna i ile znaczy.

Paczka z balonami to najlepszy pomysł na prezent dla mamy w przypadku, kiedy mieszkamy daleko od naszej rodziny, a chcemy stworzyć niezapomnianą niespodziankę. Balon z imieniem mamy, który wprowadziliśmy do naszego asortymentu pozwala na osobistą personalizację prezentu, który wywoła nie tylko uśmiech na twarzy, ale również łzy wzruszenia. Każda z mam zasługuje na wyjątkowe traktowanie i ty teraz możesz sprawić, że najbliższa Ci kobiet poczuje się niczym księżniczka, a raczej królowa!

W swoim asortymencie posiadamy wiele różnych pomysłów na prezent na dzień matki. Wiele z nich posiada możliwość personalizacji, a także dołączenia upominku w formie bileciku, vouchera, czekoladek lub maskotki. Możesz wybrać idealny prezent, który będzie osobiście dopasowany do Twojej mamy. Jeśli natomiast nie masz pomysłu na upominek na ten wyjątkowy dzień, pozwól, że przedstawimy CI nasze propozycje.

Pierwszą z nich jest balon z helem w pudełku – Cudowna Mama. Blado-różowy balon w kształcie serca z imienną dedykacją i napisem „Cudowna mama” na pewno wywoła łzy wzruszenia. Dodatkowo do tego upominku dołączyć można czekoladki lub osobisty liścik z własnymi życzeniami.

prezent dla mamy balon w pudełkuPodobnym, jednak bardzo słodkim prezentem jest balonowy zestaw w pudełku – Słodkiego, Miłego Życia, który składa się z dwóch, połączonych balonów. Nadgryziony, uroczy donut wraz ze złotym sercem z napisem „Słodkiego, miłego życia” oraz imienną personalizacją.

zestaw prezentowy dla kobiety

Jeśli Twoja mam jest fanką czerwonego koloru postaw na Balony z helem w pudełku Trzy krople miłości. Czerwień jako kolor miłości zaskoczy Twoją mamę wyskakującymi aż trzeba balonami z helem w kształcie serca.

zestaw trzech balonów z helem na prezent w pudełku

Inną propozycją czerwonego prezentu jest balon z helem w pudełkuNajlepsza Mama. Niezwykle uroczy i osobisty prezent z wyjątkowym napisem „Najlepsza Mama” wraz z imienną dedykacją rozczuli każdą kobietę na ziemi. Dodatkowo transparentny balon wyskakujący z pudełka w swoim środku zawiera czerwone piórka, które podczas poruszania magicznie podnoszą się i opadają.

Balonowa niespodzianka w formie bukietu to również nowość w naszym asortymencie. Piękne i designerskie upominki łączą w sobie piękno bukietu oraz wyjątkowość balonów z dedykacją. Jednym z takich zestawów jest personalizowany bukiet balonowy – you are more than beautiful w odcieniu różu, który z imienną dedykacją będzie przypominał Twojej mamie jaka jest piękna. Bardziej elegancką propozycją, w stylu glamour jest personalizowany bukiet balonowy – pretty&powerful z transparentnym balonem z piórkami w środku. Cała kompozycja jest wykonana w odcieniu czerni oraz amarantu, co nadaje jej ponadczasowy wygląd.