Paczka z balonami na prezent – personalizowane prezenty

Jako jedni z nielicznych w Polsce, oferujemy balony personalizowane, które klienci samodzielnie mogą wybrać i zatytułować. Dedykacje w postaci cytatów, słów skierowanych tylko do adresata, wzruszających lub zabawnych wierszyków, lub możliwość nadrukowania tekstu oświadczynowego, przeprosin, indywidualnych gratulacji lub personalizacji nawiązującej do marki firmy – to wszystko może pojawić się na powierzchni mieniących się balonów. Balon z helem i napisem, indywidualnie dopasowanym do odbiorcy, sprawdzi się na każdą okazję i jako prezent niespodzianka. Jako jedyna firma w Polsce wykonujemy nadruki na balonach na taką skalę i na tylu produktach. Jako Kurier balonowy proponujemy swoje wzory na urodziny, rocznicę, na udany dzień, ale też w kategorii Stwórz swój Balon, gdzie na pustych modelach można wprowadzić własne uzupełnienie przesyłki. Dlaczego zatem prezenty personalizowane są tak oczekiwane i wartościowe? Czym i jak zaskoczyć adresatów paczek wybierając osobistą personalizacje na balonie?

prezent z własnym napisem

Balon z helem i napisem – jaką personalizację nadać?

Tworzenie spersonalizowanych produktów to marzenie wielu. Kto nie chciałby mieć swojego autorskiego dzieła? Kto nie chciałby się taką wersją spersonalizowanego prezentu podzielić z innymi? Posiadając swoją firmę nie jest to tak trudne, ale kiedy posiada się kreatywny umysł i jedyna możliwość stworzenia swojej indywidualnej rzeczy przypada podczas obdarowywania bliskich osób, marzy się o stworzeniu czegoś naprawde wyjątkowego. Marzy się o stworzeniu rzeczy, które poruszą serce, umysł, zostaną w pamięci adresata na długo. Personalizowany prezent na urodziny, nadruki z wierszykiem dla dziecka, imienne przeprosiny – wszystko jest możliwe.

Wybór personalizacji zależy od sytuacji. Innego rodzaju balonu będzie dostarczony dla swojej drugiej połowy, miłości, rodziców, dziadków, czy ukochanej wnusi. Do tych osób idealnie trafią wszystkie modele balonów w kształcie serca.

Kiedy pragnie się skorzystać z oferty kuriera balonowego i wysłać prezent dla szefa, pracownika, przyjaciela lub przyjaciółki, balony w kształcie koła, balon transparentny z piórkami wewnątrz czy wzór balonu w kształcie słonia na szczęście, będą ku temu najodpowiedniejszymi wyborami. Nie są w pełni związane z uczuciami, ale wartość przekazu można nadać im poprzez spersonalizowany nadruk.

Personalizowany prezent na urodziny – dlaczego warto?

Personalizowany prezent na urodziny nie tylko musi się kończyć na imiennym nadruku na balonie. Dedykacja może być bardziej rozbudowana, a nadruk zapowiadający niespodziankę, widnieć także na kartonie. Urodzinowe “Wszystkiego Najlepszego” lub “Sto Lat”, rozbudowane o życzenia w formie zabawnych cytatów, np. “Żeby się żyło, żeby się wiodło, żeby się chciało i żeby się mogło!”, “Spokojnie, nie jesteś jeszcze tak stary jak w przyszłym roku” lub “Nie jesteś 30-latką!. Masz 18 lat i 12 letnie doświadczenie” rozbawi każdą urodzinową duszę.

Wersje balonów urodzinowych można wybierać z kategorii specjalnie do tego skierowanej lub wybrać zakładkę Stwórz swój balon. W zakładce tej można wybrać konkretny, pusty wzrór i uzupełnić go własnym przesłaniem oraz dodatkami. Paczka z balonami wykonuje nadruki na powierzchni mieniących się balonów, na kartonach, oraz na dodatkach – bileciku lub kartce okolicznościowej. W pełni spersonalizowany zestaw balonowy składający się z wybranego wzoru balonu, zdjęcia dołączonego do prezentu urodzinowego, szampana Piccolo, słodkości urodzinowych, poduszki dekoracyjnej w formie pluszaka, oraz Flower Boxa, kartki urodzinowej oraz bilecika, wpłynie na paczkę jakiej żaden solenizant nie będzie w stanie przewidzieć.

Prezent z własnym napisem – pomysły na nadruki

Dzięki personalizacji balonów wypełnionych helem, można podać swój kreatywny i całkowicie szalony, dowolny tekst. Personalizacja to fajna opcja, ponieważ prezent staje się bardziej osobisty i dopasowany do okazji oraz odbiorcy.

Jak ważna jest dedykacja wie każdy, kto otrzymuje setki jednakowych życzeń. Nie można ich nawet zapamiętać, kiedy na święta wszyscy życzą tego samego. Już po kilku dniach zapomina się nadawcę życzeń, więc co można powiedzieć o wspominaniu życzeń po kilku latach od okazji. Otrzymując paczkę balonową, takiego prezentu się nie zapomina. Kiedy kurier przynosi balonową przesyłkę w pełni spersonalizowaną pod adresata, można poczuć się jako jedyna w swoim rodzaju osoba. Nie można zapomnieć nadawcy, a prezent balonowy zostaje w pamięci na lata.

Wybierając indywidualną personalizację, warto kierować się okazją, na jaką przesyłka jest przygotowywana. Najbardziej w serce trafią zabawne i wzruszające treści np. “nie martw się, wyglądasz super mimo latek”, “moje marzenie nie byłoby kompletne bez Ciebie”, “szczęście przychodzi takim, jakim ono jest, a nie takim jakim oczekujemy, aby było”, “Nie każdy musi Cię lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust…”, “ Jeśli się cofasz, to tylko po to, aby wziąć rozbieg” lub “moje imię idealnie pasuje do Twojego nazwiska”. To tylko przykłady jaki nadruk można nadać na balonie. Przykłady, które obrazują jak dużą różnorodność własna personalizacja oferuje. Dopasowanie treści do okazji i charakteru adresata wspomoże wybór odpowiedniej personalizacji i trafienie treścią dokładnie w gust odbiorcy.