Niespodzianka na Dzień dziecka – wyślij balony z helem

Czy Twoje dziecko lubi niespodzianki? Czy chcesz zaskoczyć swojego malucha czymś ekstra? A może chcesz przygotować wyjątkowy Dzień Dziecka i 1- go czerwca wręczyć swojej pociesze wielki podarunek z ogromem tajemnic wewnątrz? Prezent niespodzianka na Dzień Dziecka, z balonową przesyłką będzie w sam raz. Nasz sklep organizuje wszystko za zamawiającego. Dba o dostarczenie prezentu dokładnie na Dzień Dziecka, aby żaden maluch nie czuł się pokrzywdzony, kiedy nie dostanie prezentu w swoje święto. Poza świetnymi wersjami balonów, które można wybierać od wzorów do kolorów, przesyłka umożliwia nadanie w kartonie dodatkowych niespodzianek. Taki zestaw prezentowy z balonami odmieni cały dziecięcy dzień.

Prezent niespodzianka na Dzień Dziecka

Dzieci dostrzegają atuty życia na wielu płaszczyznach. Można się od nich uczyć innego patrzenia na świat, a jednocześnie być na bieżąco ze współczesnymi i nowymi trendami. Pytania, które dzieci zadają, mogą podpowiedzieć co im kupić na Dzień Dziecka lub co je fascynuje. Dzieci szybko odpowiadają co im się podoba, ponieważ są szczere aż do bólu. Posiadają ulubione postaci z bajek, z którymi się utożsamiają, albo kolory, które robią na nich największe wrażenie. Paczka z balonami na Dzień Dziecka to spełnienie marzeń każdego malucha. Kolorowe, mieniące się balony, które wyskakują z pudełka, są często początkiem szaleństwa jakie rozpoczyna się po otrzymaniu przesyłki. Co jak co, ale kto nie lubi balonów? Kto z dorosłych nie kochał ich we własnym dzieciństwie? Można by nawet zadać pytanie – jak to jest, że na samą myśl o balonach, na ludzkich twarzach widnieje uśmiech? Otrzymanie swojego własnego spersonalizowanego egzemplarza jest jak wyróżnienie. Kiedy dziecko otrzymuje taki balon zakupiony na lokalnym straganie, idzie z dumą przez miasto, chwaląc się, że ten balon należy tylko do niego. Można się zatem domyślić, że kiedy do domu zapuka kurier z wielkim pudłem, a w środku ukrywać się będzie wymarzony balon dla dziecka, radość będzie nieziemska.

balon z helem dla dziewczynki

Pomysły na balonową przesyłkę dla Dziecka

Prezent niespodzianka na Dzień Dziecka może składać się z jednej sztuki balona i dodatków. Może także pełnić rolę zestawu prezentowego, gdzie w kartonie zmieszczą się 2 lub 3 balony, a pośród nich ukryte zostaną również dodatkowe prezenty. Dla maluchów, które świętują jedne z pierwszych Dni Dziecka, najlepiej sprawdzą się zestawy prezentowe z balonami i poduszką dekoracyjną. Ilość małych balonów zrobi wrażenie na malcu, szczególnie kiedy zobaczy balony pierwszy raz w życiu. Natomiast pluszak z zestawu, pozostanie na pamiątkę z okazji Dnia Dziecka, i będzie leżał w dziecięcym łóżeczku przez kolejne lata życia.

Dzieciom, na pewno podobać się będą balony, które nawiązują do konkretnych postaci z bajek. Ponadto, balon, który wyróżnia się konkretnym kształtem, robi na dziecku największe wrażenie. Ruch, który nadaje balonom wiatr, powoduje, że dana postać nabiera wrażenia realnego życia. Balony z helem w pudełku bajkowa przygoda z motywem delfinka, uroczy różowy Flaming, Panda Loves You z bajki Kung Fu Panda, Hello Kity, Mała Syrenka, Samolot Dusty, Smerf, Smerfetka, Minionek, Zebra z Madagaskaru, czy zestaw balonów z bajki Kraina Lodów i Little Pony, zachwycą zarówno dziewczynki jak i chłopców.

Prezent może mieć także bardziej ogólny wyraz. Balon w kształcie serduszka, balony okrągłe, gwiazdki, sześciany czy balony transparentne, sprawdzą się jako podarunki dla nieco starszych dzieci. Nastolatkowie docenią ich mieniące się barwy i z przyjemnością pochwalą prezentem przed znajomymi na kanałach social media.

Prezent na Dzień Dziecka, to także możliwość wybrania formatu spójnego z pasjami dziecka. Miłośnik lub miłośniczka gotowania będzie zachwycona balonem w kształcie loda w polewie. Miłośnik gry w piłkę będzie uradowany zestawem futbolowym. Natomiast miłośnicy zwierząt,, z przyjemnością rozpakują pudło, w którym mieści się podobizna kotka w wersji balonowej.

W Dzień Dziecka można także swojemu potomkowi podarować słonika na szczęście. Wersja balonowa jest dosyć nietypowa, ale otrzymanie białego słonia z napisem “Szczęśliwych dni”, sprawi największą radość dzieciom, przed którymi akurat stoi czas egzaminów lub zmiany szkoły. Ta stresująca sytuacja wymaga od losu dodatkowego kopniaka na szczęście, a balon może to szczęście podarować.

Prezent dla Chrześnicy z okazji Dnia Dziecka – co wybrać?

Dzieci, które nie są w stanie zapamiętać swojego pierwszego Dnia Dziecka, nie wiedzą, jak cała rodzina cieszy się wraz z nimi ze wszystkich pierwszych okazji. Co zatem podarować swojej chrześnicy na pierwszy Dzień Dziecka? Jak zaskoczyć malucha, aby prezent był zapamiętany przez lata, i dobrze prezentował się na wykonanych fotografiach? Balony w kształcie cyferek, zestaw balonowy z metryczką zawartą w nadruku, gwiezdny zestaw z gwiazdkami i księżycem, tęczowe barwy na balonach gwiazdkowego lub sercowego trio, a także trio z napisem “To Twój Dzień, Wszystkiego Najlepszego” to przykłady rozwiązań, które na każdym zdjęciu będą się wyróżniać. Ciężko jest zapomnieć o takim prezencie. Kiedy Chrześnica będzie oglądać pamiątkowe zdjęcia nawet 20 lat później, już jako dorosła kobieta, będzie wiedzieć, że balony były częścią prezentu na Dzień Dziecka. Nad czym się zatem zastanawiać? Chyba jedynie nad tym, który wzór balonów wybrać na tegoroczny Dzień Dziecka.