Niespodzianka na dzień mamy – postaw na nowoczesny prezent

Bo mama zawsze wie jak poprawić humor.

Dziecko: Mamo czy ja jestem gruba?

Mama: Oczywiście, że nie pączusiu.

Tak oryginalnie możemy rozpocząć dzisiejszy wpis, aby podpowiedzieć jak wybrać oryginalny prezent na Dzień Mamy. Dzisiaj bowiem skupimy się właśnie na oryginalności, która często odkładana jest na bok, na rzecz sprawdzonych, znanych i przewidywalnych rozwiązań. Dlaczego tak się dzieje, że większość osób wybiera rozwiązania znane? Ponieważ zmiany, dla wielu osób są stresujące, a stres jest tylko wynikiem niewiadomej. Oryginalność cechuje się innością i wymaga podjęcia decyzji o zmianie swoich wcześniejszych wyborów lub nawyków. W jaki sposób tą oryginalność wydobyć w prezencie dla mamy, aby pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy był wystrzałowy, zabawny i wzruszający jednocześnie? Poniżej podpowiadamy jak to zrobić, aby w pełni zaskoczyć swoją mamę, nie tylko umieszczając w życzeniach zabawne dowcipy.

Pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy

Każda mama potrafi zaskoczyć na różnych szczeblach życia. W związku z tym, warto zaskoczyć i ją. Mimo tego, że każda Mama uważa, że wie wszystko najlepiej, to chociaż w prezencie z okazji Dnia Mamy można udowodnić, że potomstwo również ma oryginalne pomysły, które odziedziczyło właśnie po niej.

Wiele prezentów przekazywana jest z wyrazami szacunku lub podziękowaniami za wkład włożony w wychowanie i życie. Natomiast dzisiaj, chcemy pokazać, że oryginalność może mieć nutę szaleństwa, spontaniczności i radości, aby w Dzień Matki nie tylko skupiać się na wzruszeniu rodzicielki, ale wprowadzić troszkę do jej przewidywalnej codzienności czegoś niezwykłego. Do takich niezwykłych rzeczy zaliczyć można wybranie się z mamą do oryginalnego muzeum, zakupić dla niej voucher na paralotnie, loty widokowe małym samolotem, a jeżeli Mama boi się wysokości, zastąpić fruwające atrakcje – pocztą bananową. Przesyłka balonowa może być uzupełnieniem innego prezentu. Może pełnić rolę głównej formy podarunku lub być zaproszeniem do innej atrakcji i aktywności, realizowanej w Dzień Matki. Paczka z balonami, poza ofertą atrakcyjną wizualnie i pomysłowo w związku z balonami, oferuje możliwość umieszczenia personalizowanych dedykacji w formie nadruku. Napis może się znaleźć na powierzchni balona, kartonie, bileciku lub kartce. Paczka z balonami zapewnia także uzupełnienie przesyłki balonowej, o Flower Box, czekoladki, kartkę okolicznościową, a nawet szampan. Wśród balonów, można ukryć doczepiony bilecik z informacją, gdzie mama ma się udać, aby dopełnić prezent przyszykowany przez dzieci. Balony mogą być dostarczone do pracy mamy lub w dowolne miejsce w jakim ma się odbyć świętowanie. Kurier doręczy przesyłkę do jej rąk, ale można odebrać ją także osobiście i ukryć w kartonie samodzielnie przygotowane dodatki jak np. voucher na skok z bungee, czy tygodniowy wyjazd do spa.

balon z helem w pudełku

Niespodzianka dla mamy – jak zorganizować?

Niespodzianka dla mamy to coś niezwykłego. Wiele matek, w swoim życiu, nigdy nie przeżyło niespodzianki. Klasyczne rozwiązania prezentowe, przyzwyczaiły je do przewidywania prezentów z okazji swojego święta. Chcąc zorganizować oryginalny pomysł na prezent w formie niespodzianki dla mamy, warto wszystko zrobić w tajemnicy. Można tego dokonać, dzięki zamówieniu z wyprzedzeniem, przesyłki balonowej. Zostanie ona dostarczona w Dzień Matki i zapoczątkuje szereg kolejnych zdarzeń jakie zostały zaplanowane przez dzieci. Ani balonów, ani atrakcji poza domem, ani przyjęcia z okazji Dnia Matki, rodzicielka nie będzie się spodziewać. Kiedy wszystko powstanie w momencie jej wyjścia z domu np. do pracy lub sklepu, niespodzianka nabierze jeszcze większego znaczenia. Ogromne pudło, które zobaczy w domu, zaskoczy ją tym bardziej, kiedy dzieci mieszkają jeszcze z nią. Mama długo będzie się zastanawiać, w jaki sposób tak duży prezent, został ukryty w pomieszczeniach, w których na co dzień przybywa. Tak naprawdę, przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera, więc można tak zaplanować czas dostarczenia i porozumieć się z dostawcą, aby było to w momencie kiedy mama nie będzie świadkiem odbieranie paczki.

Po otwarciu prezentu, z którego wyskoczą balonowe serca z dedykacją, już same w sobie będą zaskoczeniem, szczególnie kiedy w poprzednich latach mama otrzymała tylko kwiaty. Każdy potrzebuje odmiany, więc i oryginalny pomysł na prezent, z przyjemnością i radością zostanie odebrany.

balon kula z helem w pudełku

Paczka z balonami na Dzień Mamy – dlaczego warto?

Najlepszym dowodem, że Balonowa przesyłka na Dzień Mamy to jedno z oryginalniejszych przedsięwzięć, to fakt możliwości dostosowania balonowego rozwiązania do gustów swojej mamy. To także możliwość umieszczenia życzeń, które ją rozśmieszą, kiedy ujrzy balonową przesyłkę z nadrukiem na powierzchni. Oryginalność jest potwierdzona w możliwości wręczenia przesyłki osobiście lub za pomocą kuriera. A kolejnym atutem, jest dostarczenie paczki w dowolne miejsce, bez względu czy uroczystość Dnia Matki będzie odbywać się w domu, domku nad jeziorem, czy w ekskluzywnym hotelu w górach. Wszędzie tam, gdzie mama będzie spełniać swoje marzenia w Dniu Matki, może zostać do niej doręczona balonowa paczka. Takiego prezentu wręczonego na ulicy, na lotnisku czy w ogrodzie nie łatwo pominąć, a tym bardziej zapomnieć.