Nowoczesny prezent na święta – wyślij balony zamiast kartki.

Postaw na nowoczesną pocztówkę świąteczną

Boże Narodzenie to niezwykły czas niespodzianek i świątecznych cudów. Obdarowywanie prezentami w okresie Świąt Bożego Narodzenia daje wiele radości tym, którzy prezenty dostają, jak i tym, którzy je wręczają. Nic tak nie cieszy jak poszukiwanie najbardziej oryginalnego prezentu, który można wręczyć ukochanej osobie lub przyjaciołom. Natomiast otrzymanie prezentu jakiego nie można się spodziewać, cieszy bardziej, niż z góry znana niespodzianka.

Pomysł na prezent, dla osób mieszkających daleko

Co zrobić kiedy osoba, której chce się ofiarować prezent mieszka wiele kilometrów od nas? Czym można ją zaskoczyć kiedy jedynym sposobem na nawiązanie kontaktu jest wysłanie świątecznej kartki, maila lub zwykła rozmowa telefoniczna, która nie pozostawia po sobie za wiele wspomnień? Paczka z balonami ma na to rozwiązanie. Zamiast kartki, warto zrobić najbliższym osobom prezent niespodziankę. Trio balonowe, które składa się ze złotego balonu w kształcie serca z wizerunkiem Świętego Mikołaja oraz dwóch białych gwiazdek z nadrukiem życzeń i adnotacją od nadawcy, odmieni klasyczne i znane życzenia bez wyrazu. Poza świątecznym trio, wspaniałą balonową przesyłką okaże się także świąteczny renifer w zestawie ze śnieżną gwiazdką lub złoty Ciastek, który jest jednym ze świątecznych symboli słodkości i ciepła domowego ogniska. Takie oryginalne kształty balonów i ich świąteczny format wprowadzi do domów adresatów powiew świątecznych chwil i nada odbiorcom odświętnego znaczenia. Balony dodatkowo pozostaną dekoracją domu na cały przedświąteczny czas, czego zwykła kartka nie będzie w stanie uzyskać.

Prezent przed Bożym Narodzeniem – na jaką okazję i dlaczego warto?

Grudzień to czas, kiedy poza Wigilią i Świątecznymi dniami występuje wiele okazji do wręczania prezentów. Najpopularniejszą okazją są Mikołajki, imieniny Barbary – tzw. Barbórki oraz imieniny Adama i Ewy, które odbywają się w Wigilijny dzień. W przedświątecznym szaleństwie mało kto pamięta o ich świętowaniu. Dzięki Świątecznym balonom można zrobić prezent solenizantom, a dekoracja pozostanie do czasu Świąt i będzie uświetniać okres Bożonarodzeniowy. Ponadto, w pędzie życia, wiele osób zatraciło magię świąt. Nie traktują już Wigilii jak kiedyś, a Święta Bożego Narodzenia uznają za dzień jak każdy. Nie czują pasji, radości na etapie przygotowań, nie mogą napawać się magią świątecznego czasu, ponieważ inne obowiązki przysłaniają im wartość tej niezwykłej, wyniosłej chwili. Aby pomóc im odmienić święta, można to zrobić właśnie balonami. Wysłanie balonów w okresie adwentowym, można wykonać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zastąpienie tradycyjnych życzeń w postaci wysłania kartki – paczką niespodzianką – w której ukryte będą czerwone, zielone, złote lub białe świąteczne gwiazdki.

Można również zdecydowanie bardziej poszaleć i stworzyć z balonowej przesyłki adwentowy kalendarz, wysyłając codziennie jedną sztukę balonów z innym życzeniem dedykowanym. Codzienna balonowa niespodzianka dostarczana do domu, w formie kalendarza adwentowego, odmieni duszę każdego i wprawi w świąteczny nastrój bez względu na nastrój czy okoliczności. W dzień Mikołajek, dla urozmaicenia adwentowej przesyłki, pojedyncze balony warto zastąpić zestawem balonowym z Mikołajem, a dla dzieci wybrać balon z certyfikatem od Świętego Mikołaja, które dostępne są w ofercie kuriera balonowego. Codzienne otwieranie paczki z życzeniami, przez cały okres adwentowy, będzie wart opowiadania. Tak niezwykła forma przedświątecznego kalendarza przygotowującego do Wigilijnego wieczoru, to najoryginalniejszy pomysł na prezent przedświąteczny. I czy ktoś wtedy może uznać, że świąteczne cuda nie istnieją?