Paczka z balonami – opinie – sprawdź co o nas piszą

Zajmując się dostarczaniem produktów balonowych, wraz z nimi dostarczamy pudełko wylewających się emocji. Dlaczego? Ponieważ bez względu na wybór wzoru i koloru balonów, ilości sztuk i dodatków dołączonych do przesyłki, wiemy, że z każdą paczką pojawiają się na twarzach odbiorców liczne i skrajne emocje. Są to uczucia radości, łzy szczęścia, wzruszenia, zaskoczenia, zachwytu, uczucie spełnienia marzeń z dzieciństwa, a nawet roztopienie lodu na sercu, który mógł się pojawić przez różne sytuacje życiowe. Jak mówią nasi klienci, ten błysk w oku adresata paczki, który pojawia się po otwarciu kartonu z balonami w środku, jest nie do opisania. Jak zauważają klienci, dbałość o szczegóły, jakość wykonania balonów i ich oprawa, są dla nas bardzo istotne. To one wpływają na zadowolenie ze świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów. Dostarczenie prezentu na czas i w jak najlepszej formie, to cechy o jakie dbamy każdego dnia, ponieważ szczęście i zadowolenie naszych klientów – to nasze szczęście!

Wszystkie opinie możecie sprawdzić na naszym profilu na facebooku czy w wyszukiwarce google.

Termin dostarczenia balonów i sposób dostawy

Klienci, mają możliwość zamówienia balonów z wybraniem daty dostarczenia. Wszystkie produkty wysyłamy usługą premium DHL z gwarancją dostarczenia kolejnego dnia roboczego – co możemy również zweryfikować, dzięki rekomendacjom i opiniom naszych klientów.

Składając zamówienia do godziny 12:00 w dniu roboczym, paczki balonowe wysyłane są tego samego dnia z dostawą na kolejny dzień – jeżeli termin zamówienia jest dość pilny. Można jednak zamówić prezent dużo wcześniej (tydzień, miesiąc, a nawet pół roku), a my zadbamy o to, aby balon trafił w ręce odbiorcy we wskazanej dacie w zamówieniu.

Przygotowując balony do wysyłki, pamiętamy, że mimo udanych współprac kurierskich, nie wszystkie warunki pogodowe, transportowe, ludzkie czy sytuacje życiowe mogą dostarczyć nasze kartony w idealnym stanie. Mimo tego, dbając o jak najmniej przypadków naruszeń jakości naszych produktów i usług podczas transportu, z naszej strony zapewniamy ukrycie balonów w bardzo grube tekstury tworzące dekoracyjne pudła, których struktura nie uszkadza się w transporcie. Jeżeli tak się zdarza, zawsze prosimy o kontakt w tej sprawie. Takie przypadki są jednostkowe, ale mogą się wydarzyć przez czynniki na jakie nie mamy wpływu. Jednak jak rekomendują nasi zamawiający, mamy potwierdzenie, że to się praktycznie nie zdarza, ponieważ:

  • Balon zamówiony na Dzień Matki dotarł na czas i w nienaruszonym stanie. – Natalia
  • Box doszedł jak nowy, niezniszczony i zabezpieczony specjalną folią! Dziękuję – Agnieszka
  • Bardzo szybko zrealizowane zamówienie, dostarczone pod wskazany adres, w określony dzień! Wszystko pięknie zapakowane i profesjonalnie dostarczone. – Julia
  • Jeżeli zastanawiacie się nad fajnym pomysłem jak złożyć komuś bliskiemu życzenia, dzielą Was kilometry, a czasami strefy czasowe, trafiliście w odpowiednie miejsce… – Ewelina

Balon na prezent, a jego trwałość

Nasze balony cechują się oryginalnymi pomysłami, nowoczesnym wzornictwem, a przede wszystkim trwałością. Nie zawsze mamy wpływ na moment, w którym balony pozostają bez naszej opieki i lecą prosto do rąk adresata przemierzając podróż w upale, deszczu, śniegu czy podczas nawałnic. Wiemy jedno – z naszych rąk wychodzą idealne i mają trafić na czas do odbiorców, w nienaruszonym stanie. To nasz priorytet, ponieważ wiemy jak przykro jest otrzymać prezent po czasie. Nikt nie przełoży dnia swojego świętowania, więc dotrzymanie terminu jest kluczowy. Nasze balony się nie spóźniają. Ba, nawet mają zabronione się spóźniać! Jeżeli tak się kiedykolwiek zdarzy (chociaż liczymy, że nie), jesteśmy po to, aby rozwiązać każdy, nawet najbardziej zawiły problem. Wiemy, że nasze balony uwielbiają latać. Mają jednak ważne zadanie dostarczenia życzeń i informacji do adresatów w określonym terminie, więc nie mogą fruwać samopas po świecie w trakcie pracy. Jeżeli któryś chce odlecieć w siną dal bez naszej wiedzy i zgody, lepiej niech to zrobi dopiero z rąk naszych zadowolonych klientów. Wtedy mamy pewność, że sprostał swojemu zadaniu i dumnie widnieje w domach odbiorców, gdzie może w pełni zaprezentować swoje wszystkie wdzięki.

Balony wypełnione helem nie są jednorazową niespodzianką, która zrobi wrażenie tylko po otwarciu pudła. Hel utrzymuje się w balonie (w zależności od jego rodzaju) od 3 do 14 dni, chociaż dzięki rekomendacjom naszych klientów, wiemy, że jest to czasami o wiele, wiele dłużej.