Paczka z balonami z misiem i szampanem

Marzysz, aby otrzymać wielką paczkę niespodziankę z prezentami? Takie prezenty zapamiętuje się najbardziej. Prezenty, których nie można się spodziewać, a które po otrzymaniu robią ogromne wrażenie wizualne i emocjonalne.

A może robisz prezenty innym i marzysz o zrobieniu ich szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu i z poczuciem pewności co do kompleksowego przygotowania i dostarczenia prezentu do adresata?

Forma robienia zakupów na odległość jest coraz popularniejsza i wygodniejsza. Dlatego też, balonowa przesyłka, poza ofertą balonów wypełnionych helem ubranych w dekoracyjne pudło, kokardy i personalizowane życzenia, wszystko samodzielnie pakuje i dostarcza do odbiorcy, umożliwiając przy tym dodanie do prezentu ciekawych niespodzianek.

Balony i dodatki, czyli pomysł na prezent bez wychodzenia z domu

Bileciki, kartki okolicznościowe, zdjęcia, flower boxy, kubki z nadrukiem czy słodkości – to możliwości, jakie można umieścić w kartonie z balonami. Jednak chcąc zaskoczyć odbiorcę prezentu dodatkiem specjalnym, balonowa przesyłka oferuje coś ekstra. Poduszki dekoracyjne w formie pluszaka, i szampan do świętowania każdej okazji. Tego nie może zabraknąć w zamawianym prezencie! Balony uzupełnione o takie dodatki mogą być świetną niespodzianką dla dzieci, nastolatków, ale także osób dorosłych. Poduszki dekoracyjne będą dobrze prezentować się w każdym wnętrzu. Stworzą tzw. wisienkę na torcie, kiedy zostaną położone na sofie w salonie, a także dopełnią pokój dziecka, kiedy pluszak zostanie położony na łóżeczku malucha. Szampan natomiast, ze względu na swoją bezalkoholową formę, daje szansę do oblewania wszelkich uroczystości i okazji, przez wszystkich członków rodziny i znajomych. Tym samym, każde przyjęcie będzie miało zapewnionego szampana, zarówno wtedy kiedy rodzina będzie świętować roczek dziecka, jak i podczas oblewania awansu w pracy.

Miś do zadań specjalnych, czyli poduszka dekoracyjna w zestawie z balonami

Planując zakup maskotki na prezent, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o przesyłce prezentowej. Inaczej będzie wyglądał prezent z pluszakiem w formie poduszki, uzupełniony o balon z sentencją i życzeniami skierowanymi do konkretnej osoby, niż samotna maskotka wręczona z ręki do ręki. W ofercie kuriera balonowego, do dyspozycji są 3 wzory maskotek pełniących formę poduszki dekoracyjnej. Zajączek Nela w różowym, pastelowym kolorze, wielkości ok. 40cm, będzie uroczym akcentem dołączonym do prezentów dla kobiecego grona adresatek. Miś Maciuś w niebieskim kolorze, interesująco uzupełni dekorację pokoju dziecięcego dla chłopca. Natomiast Lisek Wiktor w kolorze pomarańczowym, to uniwersalna wersja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego nowoczesny wzór dopasuje się do każdej okazji. Lisek może być pamiątką dołączoną do prezentu przygotowywanego na okrągłą rocznicę urodzin, np. 18-tkę. Dobrze zaprezentuje się także w paczce z balonami skierowanymi dla swojej wielkiej miłości. Pierścionek zaręczynowy wpięty w poduszkę Liska dołączoną do przesyłki, będzie szokująca niespodzianką dla przyszłej narzeczonej. Tak oryginalne zaręczyny pozostawią po sobie pamiątkę w postaci poduszki liska. A kiedy do takiej przesyłki zostaną dołączone jeszcze słodycze jak np. Toffifee cechujące się pokrewnym kolorystycznie opakowaniem do liska, i najnowszej generacji balon w kształcie kuli z kolorze gradientu połączenia kolorów różowego i pomarańczowego, można mieć pewność spójnie wizualnego prezentu.

prezent dla dziewczynki z balonem

Prezent z szampanem – oryginalny pomysł na paczkę niespodziankę

Szampan ukryty w prezencie, to świetny sposób na świętowanie otrzymanej paczki. Jubilat, solenizant, czy świętująca inną okazję osoba, po otrzymaniu paczki nie musi biegać po sklepach i szukać samodzielnie napoju z bąbelkami, aby rozpocząć okazję do zabawy i szaleństwa po otrzymaniu prezentu. Szampan Piccolo, zapewni komfort dla adresata i szansę na oblewanie okazji, którą właśnie świętuje, tuż po otrzymaniu balonowego prezentu. Taki drobny akcent do świętowania przesłany wraz z dedykowanym balonem i indywidualnie dobranymi życzeniami, może spowodować wiele radości na twarzy obdarowywanej osoby. Szampanem można podzielić się z dziećmi i wypić w gronie znajomych lub skosztować samemu. Dołączając szampan Piccolo do przesyłki, można dobrać go pod wzór balonów o takiej samej tematyce, np. w kształcie butelki szampana lub kieliszka z szampanem. Można także, dla kontrastu wybrać balony odpowiadające danej okazji, np. balon w kształcie skutera – będzie szansą do oblewania szampanem zdobytego prawa jazdy, balon w kształcie pierścionka – da szansę świętować szampanem zaręczyny, a balony w kształcie donuta – podkreśli okazję do świętowania zdobytej nagrody w konkursie kulinarnym.

Zestaw balonowy nie tylko z balonami – kompleksowy prezent z dostawą do domu

Zarówno misia w formie poduszki jak i butelkę szampana Piccolo, można dobrać do każdej okazji i dla osób w każdym wieku. Liczy się tu przede wszystkim pomysł. Nie zawsze wszystko musi być wiadome na pierwszy rzut oka. Karton kuriera balonowego skrywa wybrany wzór lekkiego, wielkiego, dekoracyjnego balona lub zestaw balonów złożonych z kilku sztuk. Wybierając dodatki, które mają uzupełnić przesyłkę, każdemu elementowi można nadać nowego wydźwięku. Poduszka misia trafi w serce miłośników niedźwiadków, zajączek Nela pięknie zaprezentuje się do przesyłki balonowej na Komunię, a wersja liska może być zaproszeniem do wspólnego wyjazdu w plener lub do lasu. Szampan Piccolo może być dostarczony na urodziny 6-latka, gdzie solenizant pierwszy raz w życiu spróbuje szampana. A Może być także dodatkiem do zestawu z sercami, aby przeprosić swoją ukochaną za nieodpowiednie zachowanie, osładzając jej wieczór słodkim szampanem. Jedno jest pewne – uniwersalność obu produktów nie zna granic. Brak granicznych przedziałów wiekowych do ich przeznaczenia, nie wyklucza zakupienia takich prezentów na żadnym etapie życia adresata.