Poczta prezentowa – wyślij życzenia w nowoczesnej formie

Współczesne możliwości pozwalają tworzyć nieszablonowe rozwiązania, które ogranicza tylko wyobraźnia. Widoczne jest to w architekturze, designie, wnętrzach, a nawet potrawach. Dekoracje nabierają innego wyrazu, moda pozwala na więcej ekspresji, a prezenty cieszą już tylko wtedy, kiedy potrafią naprawdę zaskoczyć. Trudno jest uzyskać zaskoczenie w oczach osób, które mają wszystko. Trudno zrobić prezent niespodziankę skoro odbiorca z góry określa czego potrzebuje na prezent. Jak zatem nie spłycić wartości obdarowywania innych osób prezentami, które nie powinny być tylko użyteczne, a po prostu wzbudzać emocje, rozbijać lód w sercu, powodować radość czy łzy wzruszenia? Co zaproponować na prezent i jak składać życzenia kiedy wszystko zostało sprowadzone do roli przydatności? Współczesne i nowoczesne podejście do składania życzeń zaczyna nabierać innego wyrazu. Już nie liczy się tylko mieć. Teraz liczy się także czuć, być, przeżywać. Dlatego, poczta prezentowa staje się coraz popularniejsza. Wnosi do życia nie tylko przedmiot, ale i emocje. Wyślij prezent balonowy w pudełku i zobacz jak życzenia składane w tak nietypowej oprawie nabierają zupełnie innego znaczenia w oczach odbiorcy.

Nowoczesny sposób wysyłania życzeń – na czym to polega?

Prezent w pudełku, który można zamówić bez wychodzenia z domu, staje się coraz popularniejszy. Poczta prezentowa nie tylko oferuje produkty i ofertę skierowaną do różnych grup wiekowych, pod różne okoliczności i okazje, jak np. Dzień Matki, Dzień Ojca, Święta, Urodziny, Walentynki, Dzień Dziecka czy Zaręczyny. Daje możliwość indywidualnych personalizacji i dba o spójny efekt wizerunkowy całego prezentu. Prezent z balonów to propozycja na składanie życzeń na każdą możliwą okazję. Nie dość, że umożliwia wybór imponujących wizualnie, metalicznych, połyskujących lub transparentnych balonów, to do przesyłki można dodać uzupełniające prezenty. Wszystko zapakowane przez kuriera balonowego, bez wychodzenia z domu i szukania dodatkowych elementów wysłanych na własną rękę. Do tego, wszystkie elementy pięknie zapakowane. Dekoracyjny, elegancki karton z personalizowanym nadrukiem, wstążka dopasowana do rodzaju przesyłki i ozdobny papier, który wypełnia wnętrze pudła. Zamówienie online umożliwia zatem wybór prezentu, ozdobienie go i dostarczenie pod wskazany adres, w określony dzień uroczystości i okazji.

Balonowa przesyłka na prezent

Poczta prezentowa – dlaczego warto z niej skorzystać?

Wybierając kuriera balonowego na złożenie nieszablonowych życzeń, warto wybrać możliwość samodzielnej personalizacji prezentu, co jeszcze bardziej podkreśli przekaz gotowych nadruków widniejących na powierzchni balona lub na kartonie. Można także nadrukować samodzielnie życzenia, które w pełni oddadzą to, co pragnie się przekazać adresatowi przesyłki. Zabawne cytaty, wzruszające życzenia albo radosne sentencje. To wszystko, umieszczone na balonie, kartce okolicznościowej lub bileciku dołączonym do zestawu, spowoduje, że prezent ujawni się jako nieprzypadkowy, a życzenia będą kierowane prosto z serca. Zwykła kartka pocztowa czy życzenia składane przez pocztę elektroniczną lub messenger, nie są w stanie wzbudzić aż takiego zachwytu, jak jest to w przypadku złożenia życzeń za pomocą balonów. Życzenia urodzinowe, życzenia na Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka, życzenia z okazji narodzin dziecka, zaręczyn czy dnia ślubu – wszystkie można złożyć z ofertą kuriera balonowego i przesyłki prezentowej. Jedyne, co jest potrzebne do realizacji takich życzeń, to dostęp do Internetu i możliwość zamówienia prezentu z płatnością online. Resztą zajmuje się Balonowa przesyłka, która dba zarówno o oprawę jak i dostarczenie prezentu.

Jak oryginalnie złożyć życzenia?

Prezent z balonów może mieć formę pojedynczego balona z nadrukiem lub dołączonym bilecikiem. Prezent w pudełku może także ukrywać zestaw 5, a nawet 7 sztuk balonów, kiedy np. życzenia są składane dla Młodej Pary z okazji Dnia ślubu czy z okazji 90 urodzin Babci lub Dziadka. Prezent z dostawą w postaci balonów z helem, to kompleksowe rozwiązanie, które zamawiane w ofercie kuriera balonowego całkowicie przenosi odpowiedzialność za sposób i koszt dostawy, formę opakowania przesyłki i jej wypełnienie. Jest to ogromna oszczędność czasu dla zamawiającego, zarówno wtedy, kiedy robi prezent innej osobie, jak i zamawia balony na swoje własne okazje – aby uświetnić tło pomieszczeń i wykorzystać balony np. do pamiątkowych zdjęć.

balon z piórkami i helem w pudełku

Pomysły na nowoczesne życzenia

Balony na urodziny, na roczek dziecka, jako prezent na szczególną okazję związaną z Dniem Mamy, Taty, Babci czy Dziadka, można dopasować pod względem kolorystycznym, pod gusta i wiek adresata. Paczka z balonami dla dzieci umożliwia dodanie do balonów pluszowych poduszek i słodyczy, które spowodują jeszcze większą radość na twarzach pociech. Ponadto, poza klasycznymi wzorami, balony dla dzieci mogą cechować się nawiązaniem do ulubionych postaci z bajek, dzięki czemu można spełnić marzenie malucha i wybrać bajkowego idola swojej córki lub synka. A kiedy przesyłka z życzeniami wysyłana jest z okazji okrągłego jubileuszu np. istnienia firmy czy rocznicy ślubu rodziców, można dołączyć do przesyłki Flower Box na pamiątkę tej szczególnej daty.