Pocztówka na święta w oryginalny sposób

Pocztówka na święta w oryginalny sposób. Kartki świąteczne jest to zwyczaj. Dzięki któremu w prosty sposób możemy sprawić przyjemność naszym bliskim i pokazać, że pamiętamy o nich w tym szczególnym okresie. Zainspiruj się i obdaruj swoją rodzinę wyjątkowymi kartkami bożonarodzeniowymi w postaci balonowej przesyłki. Balony zamiast kartki świątecznej, to nieprzeciętny pomysł na przesłanie życzeń najbliższym.

Balony na święta- dlaczego jest to tak super pomysł?

Balony towarzyszą nam od dzieciństwa, każda impreza urodzinowa, sylwester lub wesele to była uroczystość którą właśnie główna dekoracją były balony. Teraz mogą przybrać formę prezentu na Boże Narodzenie. Balony to nie tylko produkt wypełniony helem, to przede wszystkim prezent, wyjątkowa niespodzianka bo przecież nikt nie spodziewa się pudła
z którego wyskoczą balony. W te święta postaw na oryginalność i podaruj bliskiej osobie trochę magii.

Prezentowink świąteczny

Na balonach są już gotowe dedykacje prosto dla obdarowanego. Co to znaczy?

Balony są personalizowane oznacza to, że dedykacje kierowane będę prosto do osoby obdarowanej. Na balonie może znaleźć się nazwisko, imię osoby obdarowanej lub życzenia od adresata bądź logo firmy. Gdy wysyłamy prezent do rodziny świetnym dodatkiem do balonów będzie zdjęcie instax, które zamieszczamy na wstążce pod balonem.

prezent świąteczny

Pomył na świąteczny prezent dla niego?

Prezent dla każdego mężczyzny na święta to nie lada wyzwanie. Na pytanie co chciałaby otrzymać na święta zwykle odpowiada że wszystko ma. Ale my chcemy aby prezent od nas był niezapomniany. Ułatwimy poszukiwania i pomożemy wybrać wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby. Pomysł na prezent dla niego w formie balonów to wyjątkowy pomysł na wywołanie uśmiechu i szczęścia w oczach. Na stronie możesz dokonać wyboru produktu, który najbardziej będzie pasował dla obdarowanego bo nasza specjalność to wywoływanie uśmiechu.


Balony dla firmy jako życzenia świąteczne

Każdy pracownik ma inne pasje, zainteresowania oraz umiejętności. Znalezienie odpowiedniego prezentu świątecznego aby nikt nie poczuł się pokrzywdzony jest prawie nie możliwe. Prawie bo nasz sposób na prezent jest wyjątkowy.
Personalizowany balon zapakowany w ozdobnym pudełku z kokardą oraz z nazwą firmy na balonie dostarczymy prosto do rak pracownika. Balony również możesz personalizować lub wybrać zestaw, który najbardziej odzwierciedla wasza firmę.


prezenty dla pracowników na święta