Pocztówka na święta – wyślij nowoczesny prezent

Boże Narodzenie, to szczególna okazja w roku, kiedy można wysłać do najbliższych i przyjaciół życzenia świąteczne i noworoczne. Popularną i tradycyjną formą składania życzeń jest pocztówka, w której można umieścić własne słowa z życzeniami lub wybrać gotowe, tradycyjne zestawy życzeń i nadruków oferowane na powierzchni kartek. Jednak, co w przypadku, kiedy życzenia mają być składane do najważniejszych osób w życiu – rodziców, rodzeństwa, dziadków, cioć i wujków, a także najbliższych i wieloletnich przyjaciół? Czy taka klasyczna kartka to nie za mało, aby przekazać wszystkie istotne uczucia kierowane do tych osób? W takim przypadku warto sięgnąć po coś zupełnie odjechanego! Takim rozwiązaniem będą balony z nadrukami. Pocztówka na święta złożona z balonów, to nowoczesny prezent na Boże Narodzenie, który zostanie w domu obdarowanych osób na dłużej. Dlaczego warto wysłać życzenia w takiej formie?

Czym powinna wyróżniać się pocztówka na święta?

Pocztówka świąteczna to przeważnie kartka z nadrukiem w świątecznym wzorze oraz z uniwersalnymi życzeniami trafiającymi w gust osób w każdym wieku. Nie ma w tym przypadku znaczenia do kogo konkretnie kartka jest kierowana, ponieważ świąteczne modele są dostosowane pod świąteczną okazję, a nie wiek osób, ich styl życia czy charakter. Często, kartka świąteczna po otrzymaniu przez adresata, trafia na regał jako dekoracja świąteczna ozdabiająca dom, a tuż po świątecznych dniach pełni rolę zakładki w dowolnej książce bądź też, ląduje wśród innych okazjonalnych kartek na pamiątkę. Jej trwałość przekazu nie trwa dłużej niż kilka dni, a mimo to, kartka okolicznościowa uznawana jest za jedną z najpopularniejszych form składania życzeń. Odpowiednikiem, który wydłuży wartość przekazywanych życzeń i podkreśli unikalną wartość słów, mogą być balony. To duża konkurencja dla kartek okolicznościowych i zdecydowanie większa gabarytowo pocztówka, która może pełnić jednocześnie rolę oficjalnego bożonarodzeniowego prezentu. Pocztówka z życzeniami, prezent pod choinkę, dekoracja domu na święta a nawet Nowy Rok – tym może być nowoczesne złożenie życzeń za pomocą balonów.

Nowoczesny prezent na Boże Narodzenie – czym zaskoczyć na Wigilii?

Prezenty świąteczne przekazywane są w Noc Wigilijną. Do tego czasu, poszukiwanie odpowiedniego i wyróżniającego się prezentu, który w pełni zadowoli rodzinę i znajomych, to nie lada wyzwanie dla wszystkich. Zarówno osoba składająca życzenia, jak i odbiorca upominku, oczekują od prezentów czegoś nieprzewidywalnego, co nie zostanie rzucone w kąt po przekazaniu paczki. Nadawca obawia się, że nie trafi w gust adresata, a adresat, że prezent okaże się niewystarczalny, bez pomysłu i z góry wiadomy do przewidzenia. Pocztówki z życzeniami wysyłane są wcześniej, aby doszły do odbiorców na czas, czyli na Wigilię. Kiedy mają formę balonów, paczka może być otwarta przed świętami i stać się dekoracją domu. Balonowa pocztówka może być również ustawiona pod świątecznym drzewkiem, a w trakcie Wigilii zostać otwarta z innymi prezentami. W tym drugim przypadku zaskoczy wszystkich, a cała rodzina będzie przy świątecznej pocztówce mogła zrobić sobie wspólne zdjęcia.

Balony z helem w pudełku – pomysł na świąteczną pocztówkę dla rodziny

Wigilia, to ten jedyny dzień w roku, kiedy chciałoby się go spędzić w gronie innych osób. Możliwość podzielenia się opłatkiem, próbowanie świątecznych potraw, które w Wigilie smakują jak nigdy przedtem, wspólne śpiewanie kolęd, czy obdarowywanie się prezentami i ubieranie choinki – wszystko ma swój niezwykły klimat. Nie zawsze marzenie o wspólnych świętach może się zrealizować. Praca za granicą, brak możliwości dojazdu na czas, a czasami okoliczności towarzyszące lub choroba, niweczą marzenia i zaprzepaszczają plany o spędzeniu Wigilii z rodziną. Wtedy, pozostaje już tylko złożenie życzeń na odległość. Ale kiedy są one zwykłymi życzeniami przekazywanymi przez telefon, tracą całą siłę i magię świąt. Dlatego też, warto sięgnąć po balony dla rodziny z okazji Bożego Narodzenia. Zestaw balonowy dla rodziny, która zasiądzie przy wspólnym stole, zrobi ogromne wrażenie, kiedy paczka zostanie otwarta podczas przekazywania prezentów. Motyw balonów z choinką, podobizną Świętego Mikołaja, reniferem, świąteczną skarpetą, ciastkiem i to wszystko uzupełnione balonowymi gwiazdkami w świątecznych i śnieżnobiałych kolorach, odmieni Wigilijny czas w chwile wzruszenia, wspomnień i radosnego otwierania prezentów. Życzenia “Wesołych Świąt”, “Najlepsze święta są zawsze u ….”, “Merry Christmas”, “All I Want For Christmas is You”, czy “Ciasteczkowych Świąt” wpłyną na rodzinę entuzjastycznie. A chcąc, aby rodzina poczuła namiastkę naszej obecności (mimo jej braku), można wybrać balonowy model gwiazdki, z napisem: “To co, w tym roku też Kevin na polsacie?”. Taka forma to gwarancja pewnego uśmiechu na twarzach rodziny.

prezent niespodzianka na gwiazdkę

Prezent świąteczny w formie balonów dla Babci, Dziadka, Cioci lub Wujka – nietypowa pocztówka z życzeniami

Wigilia może mieć formę dużego spotkania rodzinnego lub kameralnego spędzenia czasu w gronie najbliższej rodziny. Kiedy Święta organizowane są u każdego w domu, Dziadkowie świętują w swoim domu, Ciocie i Wujkowie w swoim, wówczas prezenty i życzenia zostają wysyłane na odległość. Paczka z balonami jest właśnie po to, aby dotrzeć z prezentem do każdego miejsca, bez względu na okoliczności. Balon na Gwiazdkę w kształcie Świętego Mikołaja, gwiazdka z nadrukiem indywidualnych życzeń, czy złoty renifer uzupełniony o dodatkowy bilecik z życzeniami, słodycze, pamiątkowe zdjęcie nadawcy czy pluszową poduszkę pozostawiającą znak świątecznej atmosfery, stworzą kompleksową przesyłkę pełną niespodzianek. Ponadto, spowodują także, że zwykłe życzenia zostaną w pełni skierowane do charakteru osobowości rodziny i spersonalizowane pod ich oczekiwania oraz gusta wizualne i smakowe.